NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

CO TO JEST?
Myx Fusions to napój alkoholowy, sygnowany nazwiskiem Nicki Minaj. Jego wyjątkowy smak powstaje z mieszanki prawdziwego muskatu (czyli wina, które powstaje ze specjalnych szczepów winogron) i naturalnych soków z owoców. Nie słodzony sztucznie oraz naturalnie gazowany. Dystrybucją zajmuje się firma Myx Beverage LLC. Minaj nie tylko jest twarzą trunku, ale również współwłaścicielem.

MEDIALNY DEBIUT NAPOJU
Myx pierwszy raz pojawiło się w teledysku Nicki Minaj do kawałka 'High School'. Jeszcze tego samego dnia, Minaj za pomocą swojego konta w portalu Twitter poinformowała swoich fanów, że niebawem w sieci pojawi się więcej informacji na temat napoju. 5. czerwca pojawiłą się pierwsza informacja prasowa dotycząca produktu.

REKLAMA
Napój alkoholowy Myx Fusions jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Zjednoczonym Królestwie oraz Irlandii. Reklama w tych krajach, ze szczególnym naciskiem na USA objęła internet, prasę, plakaty na ulicach, telewizję, tematyczne imprezy promocyjne, degustację trunku w sklepach alkoholowych i barach oraz lokowanie produktu w teledyskach. Nicki Minaj poprowadziła dwie imprezy promujące muskat. Dział promocji zadbał również o to, by Myx Fusions posiadało własne profile w portalach społecznościowych. Raperka bardzo często pojawia się na wielkich galach popijając Myx. We wrześniu 2013 roku pojawiła się w programie Ellen DeGenneres, gdzie promowała napój. W kampanii promocyjnej głównie wykorzystywany jest wizerunek Nicki Minaj, która trzyma lub popija trunek z charakterystycznej niebieskiej butelki.

SMAKI
Myx Fusions w Stanach Zjednoczonych pojawia się w czterech różnych kombinacjach smakowych. Muskat i Mango, muskat i kokos, muskat i brzoskwinia oraz klasyczny smak muskatu. Niestety pozostałe kraje otrzymały jedynie wybór pomiędzy naturalnym a brzoskwiniowym smakiem. Jeżeli produkt spotka się z wielkim zainteresowaniem, jego oferta smakowa zostanie rozszerzona.

SUKCESY
Niebywałym sukcesem jest to, że Myx Beverages jest najszybciej rozwijającą się firmą, która produkuje napój alkoholowy. W ciągu dwóch lat kompania, nie tylko poszerzyła swoją ofertę na skalę światową, wprowadziła nowe smaki swoich produktów, to powiększyła butelki, w których sprzedawane jest Myx. Napój alkoholowy produkowany przez firmę jest laureatem wielu odznaczeń oraz nagród przyznawanych na targach winnych.