NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

11 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Kochani wraz z początkiem nowego roku chcielibyśmy was zaprosić na zupełnie nową wersję naszej strony! Idzie powoli wiosna - dlatego my odkurzamy wszystko co jest możliwe. Postanowiliśmy postawić na jasne kolory i przede wszystkim - PRZEJRZYSTOŚĆ! Znikły z naszej strony niepotrzebne grafiki, które sprawiały, że niektórym z was NICKIDAILY.PL długo się ładowało! Działy pozostały jednak nieruszone i nadal wyglądają tak jak poprzednio. Po co zmieniać coś sprawdzonego i dobrze funkcjonującego.

WERSJA MOBILNA! Tak Barbz - właśnie tak! Na waszych urządzeniach mobilnych od dzisiaj będziecie przeglądać wersję specjalnie do tego przystosowaną. Grafika ograniczona do minimum - tak by nie tylko wszystko śmigało z zawrotną szybkością, ale także nie pobierało wam niepotrzebnego transferu! Jesteśmy z niej wyjątkowo dumni, ponieważ bardzo długo o nią prosiliście!

***


Barbz w listopadzie nasza strona skończyła dokładnie 5 lat! Niestety z przyczyn osobistych nie mieliśmy was czasu o tym poinformować, ani podziękować wam wszystkim. Dlatego korzystając z okazji, że jest to notka informacyjna to chcielibyśmy to właśnie zrobić! Jesteście niesamowici! Bez was to wszystko nie miałoby żadnego sensu! My tworzymy stronę dla was, ale to dzięki wam wszystkim ona działa! Kochamy was i postaramy się w nowym roku być jeszcze lepsi i szybsi!

Informacje Techniczne
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews