NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

02 May 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 0Z poniedziałku na wtorek, czasu polskiego, w nowojorskim The Metropolitan Museum of Art odbyła się coroczna gala MET. Jest to najważniejsze wydarzenie roku w świecie mody organizowane przez redaktor naczelną maerykańskiej wersji magazynu Vogue - Annę Wintour,, a gwiazdy zapraszane są po to, aby oglądać ekspozycje, które są także motywem przewodnim Gali Kostiumów. Tegorocznym tematem były projekty Rei Kawakubo - japońskiej projektantki modowej.

Na czerwonym dywanie nie mogło oczywiście zabraknąć Nicki Minaj, która prezentowała się niesamowicie! Raperka ubrana w kreacje od H&M (która została uszyta specjalnie dla niej) składającą się z czarnego dopasowanego body, paska obi (japoński element stroju) z podobizną Rei, długiego satynowego kimono z kryształkami Svarowskiego, butów od Versace, oraz czerwonej biżuterii z motywem węża, chętnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów. Całość utrzymana była w kolorach czerwieni i czerni.

Kreacja Minaj okazała się strzałem w dziesiątkę, bo oprócz pozytywnych opinii fanów, diwa Young Money wzbudziła także podziw mediów! Jej strój pochwaliły takie portale jak People, Vouge, Cosmopolitan, czy Time !

A co wy myślicie o stroju Nicki z dzisiejszej nocy? Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z dzisiejszej nocy, klinkij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews