NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

12 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


To dość zaskakująca informacja, która napływa do nas zza oceanu. Według tamtejszych brukowców były chłopak Minaj - Saffaree 'SB' Samuels chce, aby jego ukochana do niego wróciła. No właśnie, pytanie brzmi: KTÓRA?!

'Niech ktoś powie Nicki (Nikki), że za nią tęsknię!' - krzyczał początkujący raper ze sceny do swoich fanów. Niestety wiadomość jest bardzo trudna do przekazania. Dlaczego? Dwie byłe partnerki SB mają praktycznie tak samo na imię, różni je jedynie pisownia ich imienia - Nicki (Minaj) oraz Nikki (Mudarris). Safaree nie wyjaśnił dokładnie, o którą z pań mu chodzi. A wystarczyłoby, że do wykrzyczanej prośby dodałby nazwisko.

Według tabloidów wszystko jednak wskazuje na to, że zainteresowaną jest Nicki Minaj. W zeszłym roku, kiedy internet podbiły zdjęcia raperki dla magazynu Paper, Samuels bardzo aktywnie komentował je w sieci. 'Możemy się do czegoś przyznać... to właśnie na takich zdjęć od ciebie dla mnie zawsze oczekiwałem' - napisał na jednym z portali społecznościowych. W tym czasie Minaj podobno była jeszcze związana z Nas'em. Barbz chcielibyście, żeby Safaree i Nicki znowu byli parą? Dajcie znać!

plotki
by Wiki @ 13 Jan 2018, 01:31
Tak bardzo mi ich brakuje. Ich relacja to był goal :(
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews