NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

11 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Szwedzka sieć odzieżowa H&M od kilku dni ma spore kłopoty. Wszystko przez ubranie czarnoskórego chłopczyka w bluzę z napisem "Coolest monkey in the jungle" (tłum.: Najfajniejsza małpka w dżungli). Zdjęcia młodego modela wywołały międzynarodowy skandal a internauci domagali się wycofania ze sprzedaży wszystkich wariantów części ubioru. Niestety spełnienie warunków obrażonych klientów oraz specjalne przeprosiny ze strony giganta odzieżowego nie wystarczyły.

Gwiazdy, które do tej pory współpracowały z marką, postanowiły zerwać wszelkie kontrakty. Pierwszym śmiałkiem okazał się być The Weeknd, który nie tylko przez ostatnie kilka miesięcy był modelem marki, ale także zaprojektował specjalną kapsułkową kolekcję. Dalej w jego ślady poszedł G-Eazy, który dopiero przygotowywał swoją kolekcję, której premiera miała odbyć się niebawem. Muzycy zgodnie stwierdzili, że nie potrafią współpracować z marką, która posunęła się do tak rasistowskiego ruchu.

Niestety wielu Barbz na całym świecie jest zaniepokojonych. Nicki Minaj nie tylko od kilkunastu dni milczy, nie publikując nic na swoich profilach w portalach społecznościowych, ale także nie zabrała żadnego oficjalnego stanowiska w sprawie całej afery. Fani na całym świecie domagają się zerwania kontraktu. Przypominamy, że raperka była twarzą zimowej kolekcji marki oraz zaprojektowała niewielką damską kolekcję dla H&M. Niestety taki obrót sprawy wygląda bardzo źle marketingowo. Nicki może przysporzyć sobie kolejnych sceptyków.

Od kilku dni portal Twitter jest przepełniony wiadomościami na temat całej afery. Złośliwi zarzucają nawet raperce wyparcia się swojej kultury. "G-Eazy, The Weeknd i inni czarni wycofali się z kampanii [dla H&M] oprócz białych kobiet i mężczyzn i... Nicki Minaj" - napisała na swoim profilu @sailor_marcury.

plotki
by Dom Top @ 11 Jan 2018, 21:33
Shame
by xxx @ 12 Jan 2018, 17:58
Boże po co ktoś w ogóle się tym zajmuje! JEJ SPRAWA!
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews