NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

09 Nov 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 0O współpracy Nicki i H&M mówi się już od czasu tegorocznej MET gali. Kampania w końcu ruszyła i z dumą możemy was poinformować o tym, że Minaj została twarzą najnowszej świątecznej kolekcji! W każdym sklepie na świecie znajduję się plakat jej podobizną! W Polsce również!

Pragniemy przekazać wam oficjalne oświadczenie H&M na temat tegorocznej świątecznej kampanii.

“Zespołowi H&M jest niezmiernie miło powiadomić, że twarzą tegorocznej świątecznej kampanii zostali Nicki Minaj, Jessie Williams, oraz John Turturro. Reklama stworzona przez Johan’a Renck’a opowiada historię o równoległym świecie fantasy, zapełnionym godnych zapamiętania postaci, oraz z uniwersalnym przekazem jaki jest - „troszczenie się o siebie nawzajem”. Cały film zostanie opublikowany już 28 listopada na oficjalnej stronie hm.com. Wybrana odzież z filmu będzie dostępna już od 9 listopada na stronie internetowej, oraz stacjonarnych sklepach"

Co wiemy do tej pory na temat kampanii?

Nicki jest twarzą najnowszej kampanii H&M. Raperka wykaże swoje aktorskie umiejętności we współczesnej wersji bajkowego snu. Film opowiada o rodzinie, gdzie relacjonowany jest klasyczny temat walki dobra ze złem. Nicki gra zarówno matkę niesamowitej i dzielnej dziewczynki, ale także bajeczną wróżkę o imieniu Wisest Thingy. Nicki obiecuje, że w filmie nie pojawi się motyw „damy w opałach”.

Co uważa dwa Young Money na temat filmu?

„Kocham w tym filmie to, że zawiera tak wiele wzmacniających przekazów” mówi Nicki. „Kocham patrzeć jak ta mała dziewczynka staje się mistrzem, który znajduje się w każdym z nas.” „Zawsze daje się czuć magię podczas świąt” - dodaje Nicki.

A czy wy, drodzy Barbz, widzieliście już Nicki na plakacie w waszym mieście? Koniecznie dajcie nam znać! Życzymy miłego komentowania!

Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews