NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

31 Aug 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 3Dzisiaj przychodzimy z niecodziennym postem. Postem, który nie jest prosty do napisania. Dzisiejsza noc była dla Barbz bardzo emocjonalna, przepełniona smutkiem i niedowierzaniem. Z bólem przekazujemy wam informację - wczorajszego ranka, amerykańskiego czasu, zmarła jedna z Barb. Morgan, bo tak miała na imię, była 19-letnią dziewczyną pochodzącą ze stanu Georgia. Tak jak większość z nas posiadała status oddanej fanki Nicki. Była nawet przez nią w jakiś sposób kojarzona na portalu społecznościowym, jakim jest Twitter. Morgan od 9 lat zmagała się z chorobą: toczeń rumieniowaty układowy (SLE). Nie dawała jednak po sobie nic poznać, że coś jest nie tak. Każdy kojarzył ją jako wiecznie uśmiechniętą i żywą dziewczynę. Niestety wieści, które dotarły wieczorem czasu polskiego do The Kingdom nie były dobre.

Wiedząc, jak bardzo zależało dziewczynie na tym, aby Nicki odczytała jej wiadomości, Barbz postawili postarać się o to, aby jej marzenie się dopełniło. Po paru godzinach, raperka zadzwoniła do radia "Barbie Bitch Radio" gdzie odbywała się audycja ku pamięci Morgan.

"Przeczytałam wszystkie wiadomości... Czuję się winna, że nie widziałam ich wcześniej. Dużo osób prosi mnie, abym odczytała od nich jakieś DM i staram się to robić jednak w tym przypadku...Nie wiem co powiedzieć. Czuje się po prostu winna"

Takie słowa padały z ust Nicki, a jej wypowiedzi były przerwane płaczem.

"Przeczytałam jej wiadomości... Wstawię ich fragment nieco później, bo chciałabym ,abyście zobaczyli jaka była silna. Nie wiem czy wiecie, ale Morgan... Morgan była chora. Jednak cały czas uśmiechnięta. Była bardzo silna. Była i jest dla mnie inspiracją."

"Chcę żebyście wiedzieli, że jesteście kochani. Upewnijcie się, że jesteście kochani. Proszę, informujcie mnie od razu jeżeli dowiecie się, że ktoś z was ma jakieś problemy. Rozmawiajcie z nimi. Oczywiście, pokryję też wszystkie koszta dotyczące pogrzebu Morgan"

Dzisiejsza noc była bardzo ciężka dla The Kingdom. Nicki po raz kolejny prosi o nie nagrywanie audycji "Barbie Bitch Radio".

"Tu nawet nie chodzi o mnie. Chodzi o szacunek dla Morgan. Postaram się zadzwonić do radia rano."

Kolejna audycja ma mieć miejsce dzisiaj, około godziny 15:00 czasu polskiego, również poświęcona nastolatce.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do okazania wsparcia jej najbliższym ustawcie poniższy obrazek na swoje zdjęcie profilowe na Twitterze.

by JimmiNu @ 09 Sep 2017, 09:17
EykqeC http://www.FyLitCl7P f7ojQdDUOLQOuaxTXbj5 iNG.com
by JimmiNu @ 10 Sep 2017, 06:55
eIrbD6 http://www.FyLitCl7P f7ojQdDUOLQOuaxTXbj5 iNG.com
by JimmiNu @ 12 Sep 2017, 00:01
fRV5UY http://www.FyLitCl7P f7ojQdDUOLQOuaxTXbj5 iNG.com
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews