NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

15 Jul 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2Wczorajszej nocy odbyła się kolejna audycja w "Barbie Bitch Radio"! Po dwóch godzinach rozmowy między fanami na antenie, oraz Twitterze, Nicki zadzwoniła do radia ze swojego studia, w którym obecnie się znajdowała. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Nicki poruszyła temat nowego wersu, który napisała i nagrała dzisiejszej nocy do piosenki z "nowym" raperem. Czego możemy się spodziewać? Powrotu Barbie!. Nicki zapewnia nas, że to właśnie ją usłyszymy w nowej kolaboracji! Raperka dała nam też mały smaczek, mówiąc: Nie chce za dużo mówić, ale... Bitch go clean my crown!

Oczywiście temat nowego albumu i trasy nie został pominięty. Diwa Young Money przyznała, że "nie popycha swojego albumu". Chce by wszystko było idealne i nie chce wydawać czegoś z czego jej fani nie będą zadowoleni. Album opisuje jako "zupełnie inny, na punkcie którego będziecie mieli obsesje".

Nicki wie kiedy wychodzi album, oraz kiedy zaczyna się trasa.

Minaj przyznała, że jest bardzo podekscytowana całymi przygotowaniami. Zapowiedziała też, kiedy wyruszy w swoje tournée! Trasa potrwa CAŁY przyszły rok! "Wszystko jest zaplanowane dla was, chce żebyście zobaczyli prawdziwe show!"

Czy wiemy już kiedy zostanie ogłoszona trasa?

Odpowiedź brzmi - tak! Nicki zapowiedziała, że informacja o trasie zostanie podana w tym samym tygodniu, w którym premierę będzie miał jej czwarty album! Nie możemy się doczekać, aby poznać dokładną datę!

Podczas audycji został również poruszony temat dość dziwnego tweeta, którego Nicki napisała we wtorek nad ranem czasu polskiego. Oczywiście mowa tu o emotikonie, która przedstawia dziecko. Kobieta próbowała zmienić temat, czytając tweety fanów, jednak i tam zaczęły zasypywać ją pytania. Żegnając się powiedziała tajemniczym głosem: Ja i dziecko... które... rośnie wewnątrz mnie.... Fani oczywiście zaczęli zasypywać ją mnóstwem pytań, jednak Nicki omijała ten temat. Czy to oznacza, że raperka jest w ciąży? Tego niestety nie możemy potwierdzić, ponieważ Onika jest znana z tego, że bardzo lubi wywoływać szum wokół siebie, podsycając takie tematy. Pozostaje nam czekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja!

Na koniec przekazujemy prośbę od Nicki, PlayBoyKen'a i Nelly! Obowiązuje zakaz nagrywania audycji i rozpowszechniania ich. Wszyscy starają się zachować dyskrecje i nie dawać mediom łatwego dostępu do informacji, jakich otrzymują fani poprzez słuchanie BBR. Audycje są od razu kasowane ze strony, po skończonej rozmowie i nie ma możliwości odsłuchania ich ponownie.

Życzymy miłego komentowania!

by SoWhatSgonadomandnic @ 16 Jul 2017, 22:31
It's fake
by rov pc @ 23 Aug 2017, 17:24
ok welcome to you, get free software!
rov pc http://rov.appdod.co m
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews