NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

08 Jul 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2Dzisiejszego ranka, około godziny 4:00 czasu polskiego, zostało uruchomione na nowo Barbie Bitch Radio. Co to właściwie jest? Jest to internetowe radio prowadzone przez fanów dla fanów. Opiekę nad wszystkim sprawują @NellyyMichelle @iiDragg4Nicki i @PLaYBoYKeNxX_2. Wybierany jest numer do Nicki, po czym zostaje podłączona ona do streamu, aby wszyscy barbz mogli usłyszeć swoją idolkę, a nawet z nią porozmawiać, dzwoniąc na podany numer, bądź na skype!

Podczas dzisiejszej audycji fani mogli zadawać raperce swoje pytania, na które chętnie odpowiadała. Nie obyło się bez chęci poznania szczegółów o albumie i trasie. Co zatem wiemy?

Nicki odpowiadała na pytania dotyczące albumu bardzo ogólnie, nie wdając się w szczegóły. Zapytana o datę premiery długo wstrzymywała się z odpowiedzią, aby podrażnić się ze swoimi fanami po czym odpowiedziała:Album zostanie wydany w... "Onika season!" (śmiech) . Wiemy natomiast, że album będzie chillautowy i mogliśmy zasmakować go trochę podczas słuchania jej wersu w "Realize". Nicki stwierdziła, że NM4 będzie jej najlepszym albumem, który bardzo zadowoli jej fanów!

Padło również zapytanie o to, czy na przyszłej trasie pojawi się pakiet meet & greet. Raperka powiedziała, że na pewno nie będzie to miało miejsca. Tłumaczy to tym, że podczas Pink Friday Tour i Pink Friday Reloaded Tour bardzo często spóźniała się na spotkania z fanami. Wiem, że dla was jest to bardzo ważny moment, kiedy mnie spotykacie i ja to w pełni rozumiem. Na waszym miejscu też bym chciała spotkać swojego idola. Jednak daje show dla paru tysięcy osób i to jest dla mnie niewykonalne, żeby spotkać się jeszcze z kilkunastoma fanami przed koncertem. Poza tym nie chce brać od was pieniędzy za to, że mnie spotykacie. Uwielbiam z wami rozmawiać, tęsknie za waszymi twarzami i za całą energią, którą dajecie mi na koncercie. Jednak wolę wyjść do was po wszystkim i za darmo zrobić zdjęcie, czy po prostu pogadać. Wydaje mi się, że tak jest lepiej.

Jakie jeszcze czekają na nas nowości?

Raperka zapowiedziała również, że w sierpniu możemy spodziewać się nowej piosenki z jej udziałem! Utwór ma być podobny do "Nobody" jednak z o wiele głębszym tekstem. Nicki pracuje również nad nowym zapachem perfum! Poruszany był też temat piosenki z Fergie. Nicki ze śmiechem przyznała, że sama nie wie o co chodzi, a jej wers jest "przetrzymywany" przez Fergie od ponad roku!

Nie obyło się również bez pogadanki Nicki. Poruszyła temat równości wśród swoich fanów. Bardzo prosiła o zaprzestanie podziałów panujących w The Kingdom. Powiedziała, że nie ma dla niej lepszych lub gorszych fanów i wszystkich traktuje tak samo. Każdego kocha taką samą ilością miłości i nie lubi gdy ktoś uważa się za lepszego w The Kingdom! :)

Reasumując. Rok 2017 zdecydowanie należy do Nicki! Pozostaje nam cierpliwie czekać na dalsze informacje dotyczące albumu i trasy, która swoją drogą ma już zbudowany szkielet w jaki sposób będzie przebiegała! Życzymy miłego komentowania!

by rov pc @ 23 Aug 2017, 17:24
it's good article haha!download free now
rov pc http://rov.appdod.co m
by JimmiNi @ 21 Oct 2017, 09:24
96Bv6H http://www.FyLitCl7P f7ojQdDUOLQOuaxTXbj5 iNG.com
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews