NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

23 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie zadebiutował wywiad w programie Ellen DeGeneres. Na początku rozmowy prowadząca pogratulowała raperce świetnego otwarcia gali Billboard Music Awards 2017! 'To było niesamowite. Pierwszy raz współpracowałam z tym reżyserem. Nie chciałam tańczyć, ani nic z tych rzeczy, ale on mi wytłumaczył że to może być mój osobisty Super Bowl. Teraz to mój ulubiony występ.' - przyznała gwiazda.

Następnie panie przeszły do analizy piosenki 'No Frauds', w której występuje fraza: "I am the Generous Queen, ask miss Ellen". Wszystko jest zabawną grą słów. Ponieważ nazwisko Ellen do złudzenia przypomina słowo 'szczodry'. Dlatego Nicki wykorzystała podobieństwo i w swoim utworze rapuje 'Jestem uprzejmą królową, zapytajcie Ellen'. Dalej diwa Young Money wytłumaczyła prowadzącej jak można stworzyć wojnę w rapie. Co trzeba zrobić. Dlatego Ellen żartobliwie wyszukała sobie swojego przyszłego wroga...

Kolejnym tematem, który poruszyły panie był biust Nicki podczas paryskiego tygodnia mody. Raperka przyznała, że obie piersi lubi tak samo i to był czysty przypadek, że akurat tą odsłoniła podczas imprezy. 'A czy Nas również lubię je obie?' - zapytała nagle Ellen. Minaj wybuchnęła śmiechem jednak bardzo szybko wytłumaczyła się z plotek na temat jej domniemanego związku z raperem. Okazało się, że diwa Young Money ma do niego ogromny szacunek i czasami się z nim spotyka a nawet u siebie nocują. Jednak podobno nie doszło między nimi jeszcze do "zbliżenia". 'Jest świetnym raperem i jest bardzo słodki' przyznała piosenkarka. 'Jestem w celibacie. Chciałabym wytrzymać rok bez randkowania. Nie cierpię mężczyzn.' komentowała ochoczy. 'Jednak dla niego może złamię tę zasadę' - szybko dodała.

Na zakończenie rozmowy Ellen nawiązała do ostatniej akcji, w której Nicki zapłaciła za naukę swoich fanów. DeGeneres wręczyła Minaj 25 tysięcy dolarów, które ponownie zostaną przeznaczone na edukację wielbicieli. Raperka nie kryła swojej radości i wdzięczności wobec prezentu.

by JimmiNi @ 22 Oct 2017, 16:05
HGLGjN http://www.FyLitCl7P f7ojQdDUOLQOuaxTXbj5 iNG.com
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews