NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

23 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie pojawił się pierwszy fragment wywiadu Nicki w programie Ellen DeGeneres. Na początku rozmowy prowadząca pogratulowała raperce świetnego otwarcia gali Billboard Music Awards 2017! 'To było niesamowite. Pierwszy raz współpracowałam z tym reżyserem. Nie chciałam tańczyć, ani nic z tych rzeczy, ale on mi wytłumaczył że to może być mój osobisty Super Bowl. Teraz to mój ulubiony występ.' - przyznała gwiazda.

Następnie panie przeszły do analizy piosenki 'No Frauds', w której występuje fraza: "I am the Generous Queen, ask miss Ellen". Wszystko jest zabawną grą słów. Ponieważ nazwisko Ellen do złudzenia przypomina słowo 'szczodry'. Dlatego Nicki wykorzystała podobieństwo i w swoim utworze rapuje 'Jestem uprzejmą królową, zapytajcie Ellen'. Na zakończenie diwa Young Money wytłumaczyła prowadzącej jak można stworzyć wojnę w rapie. Co trzeba zrobić. Dlatego Ellen żartobliwie wyszukała sobie swojego przyszłego wroga...

Pełny zapis rozmowy pojawi się już dzisiaj. Natomiast fragment możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

by Kamil @ 23 May 2017, 14:48
A Generous to nie przypadkiem hojny?
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews