NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

21 Aug 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


W sieci właśnie zadebiutował klip do wspólnego utworu Yo Gotti, Mike WiLL Made-It oraz Nicki Minaj 'Rake It Up'. W materiale gościnnie występuje celebrytka, znana głównie z romansu i dziecka z Rob'em Kardashian'em. Chyna w przeszłości wzięła udział wnagraniach do teledysku 'Monster', gdzie dubblowała Minaj. Pełny klip możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

04 Aug 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Kawałek 'Despacito' stał się bezkonkurencyjnym hitem wakacji a Luis Fonsi z dnia na dzień stał się międzynarodową gwiazdą. Grupa DNCE postanowiła wykorzystać jego sukces i zaprosić wokalistę do nagrania remixu ich ostatniego singla 'Kissing Strangers'. Poza hiszpańskimi wstawkami Fonsiego w kawałku nic się nie zmieniło, a wers Nicki Minaj pozostał taki sam. Dziennikarze na całym świecie wróżą piosence drugie życie, a złośliwi twierdzą, że pierwsze. Oryginalna wersja piosenki, nie była nawet notowana na liście Billboard Hot 100, a w Europie osiągnęła bardzo umiarkowany sukces. Nowej wersji utworu możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego słuchania.


28 Jul 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 1Dzisiejszego ranka o godzinie 6:00 czasu polskiego, została wydana nowa piosenka "You Da Baddest" - Future ft. Nicki Minaj. Utworu możecie posłuchać na portalach streamingowych, takich jak Spotify oraz Tidal, czy też zakupić na iTunes. Oprócz tego pojawił się również teledysk, którego kulisy mogliśmy zobaczyć kilka miesięcy temu! Co myślicie o nowej produkcji? Przypominamy, że to już druga kolaboracja diwy Young Money z Future! Życzymy miłego komentowania!


15 Jul 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2Wczorajszej nocy odbyła się kolejna audycja w "Barbie Bitch Radio"! Po dwóch godzinach rozmowy między fanami na antenie, oraz Twitterze, Nicki zadzwoniła do radia ze swojego studia, w którym obecnie się znajdowała. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Nicki poruszyła temat nowego wersu, który napisała i nagrała dzisiejszej nocy do piosenki z "nowym" raperem. Czego możemy się spodziewać? Powrotu Barbie!. Nicki zapewnia nas, że to właśnie ją usłyszymy w nowej kolaboracji! Raperka dała nam też mały smaczek, mówiąc: Nie chce za dużo mówić, ale... Bitch go clean my crown!

Oczywiście temat nowego albumu i trasy nie został pominięty. Diwa Young Money przyznała, że "nie popycha swojego albumu". Chce by wszystko było idealne i nie chce wydawać czegoś z czego jej fani nie będą zadowoleni. Album opisuje jako "zupełnie inny, na punkcie którego będziecie mieli obsesje".

Nicki wie kiedy wychodzi album, oraz kiedy zaczyna się trasa.

Minaj przyznała, że jest bardzo podekscytowana całymi przygotowaniami. Zapowiedziała też, kiedy wyruszy w swoje tournée! Trasa potrwa CAŁY przyszły rok! "Wszystko jest zaplanowane dla was, chce żebyście zobaczyli prawdziwe show!"

Czy wiemy już kiedy zostanie ogłoszona trasa?

Odpowiedź brzmi - tak! Nicki zapowiedziała, że informacja o trasie zostanie podana w tym samym tygodniu, w którym premierę będzie miał jej czwarty album! Nie możemy się doczekać, aby poznać dokładną datę!

Podczas audycji został również poruszony temat dość dziwnego tweeta, którego Nicki napisała we wtorek nad ranem czasu polskiego. Oczywiście mowa tu o emotikonie, która przedstawia dziecko. Kobieta próbowała zmienić temat, czytając tweety fanów, jednak i tam zaczęły zasypywać ją pytania. Żegnając się powiedziała tajemniczym głosem: Ja i dziecko... które... rośnie wewnątrz mnie.... Fani oczywiście zaczęli zasypywać ją mnóstwem pytań, jednak Nicki omijała ten temat. Czy to oznacza, że raperka jest w ciąży? Tego niestety nie możemy potwierdzić, ponieważ Onika jest znana z tego, że bardzo lubi wywoływać szum wokół siebie, podsycając takie tematy. Pozostaje nam czekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja!

Na koniec przekazujemy prośbę od Nicki, PlayBoyKen'a i Nelly! Obowiązuje zakaz nagrywania audycji i rozpowszechniania ich. Wszyscy starają się zachować dyskrecje i nie dawać mediom łatwego dostępu do informacji, jakich otrzymują fani poprzez słuchanie BBR. Audycje są od razu kasowane ze strony, po skończonej rozmowie i nie ma możliwości odsłuchania ich ponownie.

Życzymy miłego komentowania!


08 Jul 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2Dzisiejszego ranka, około godziny 4:00 czasu polskiego, zostało uruchomione na nowo Barbie Bitch Radio. Co to właściwie jest? Jest to internetowe radio prowadzone przez fanów dla fanów. Opiekę nad wszystkim sprawują @NellyyMichelle @iiDragg4Nicki i @PLaYBoYKeNxX_2. Wybierany jest numer do Nicki, po czym zostaje podłączona ona do streamu, aby wszyscy barbz mogli usłyszeć swoją idolkę, a nawet z nią porozmawiać, dzwoniąc na podany numer, bądź na skype!

Podczas dzisiejszej audycji fani mogli zadawać raperce swoje pytania, na które chętnie odpowiadała. Nie obyło się bez chęci poznania szczegółów o albumie i trasie. Co zatem wiemy?

Nicki odpowiadała na pytania dotyczące albumu bardzo ogólnie, nie wdając się w szczegóły. Zapytana o datę premiery długo wstrzymywała się z odpowiedzią, aby podrażnić się ze swoimi fanami po czym odpowiedziała:Album zostanie wydany w... "Onika season!" (śmiech) . Wiemy natomiast, że album będzie chillautowy i mogliśmy zasmakować go trochę podczas słuchania jej wersu w "Realize". Nicki stwierdziła, że NM4 będzie jej najlepszym albumem, który bardzo zadowoli jej fanów!

Padło również zapytanie o to, czy na przyszłej trasie pojawi się pakiet meet & greet. Raperka powiedziała, że na pewno nie będzie to miało miejsca. Tłumaczy to tym, że podczas Pink Friday Tour i Pink Friday Reloaded Tour bardzo często spóźniała się na spotkania z fanami. Wiem, że dla was jest to bardzo ważny moment, kiedy mnie spotykacie i ja to w pełni rozumiem. Na waszym miejscu też bym chciała spotkać swojego idola. Jednak daje show dla paru tysięcy osób i to jest dla mnie niewykonalne, żeby spotkać się jeszcze z kilkunastoma fanami przed koncertem. Poza tym nie chce brać od was pieniędzy za to, że mnie spotykacie. Uwielbiam z wami rozmawiać, tęsknie za waszymi twarzami i za całą energią, którą dajecie mi na koncercie. Jednak wolę wyjść do was po wszystkim i za darmo zrobić zdjęcie, czy po prostu pogadać. Wydaje mi się, że tak jest lepiej.

Jakie jeszcze czekają na nas nowości?

Raperka zapowiedziała również, że w sierpniu możemy spodziewać się nowej piosenki z jej udziałem! Utwór ma być podobny do "Nobody" jednak z o wiele głębszym tekstem. Nicki pracuje również nad nowym zapachem perfum! Poruszany był też temat piosenki z Fergie. Nicki ze śmiechem przyznała, że sama nie wie o co chodzi, a jej wers jest "przetrzymywany" przez Fergie od ponad roku!

Nie obyło się również bez pogadanki Nicki. Poruszyła temat równości wśród swoich fanów. Bardzo prosiła o zaprzestanie podziałów panujących w The Kingdom. Powiedziała, że nie ma dla niej lepszych lub gorszych fanów i wszystkich traktuje tak samo. Każdego kocha taką samą ilością miłości i nie lubi gdy ktoś uważa się za lepszego w The Kingdom! :)

Reasumując. Rok 2017 zdecydowanie należy do Nicki! Pozostaje nam cierpliwie czekać na dalsze informacje dotyczące albumu i trasy, która swoją drogą ma już zbudowany szkielet w jaki sposób będzie przebiegała! Życzymy miłego komentowania!


29 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


W sieci właśnie pojawiła się piosenka 'Skrt On Me. Kawałek jest wspólną kolaboracją Calvin'a Harris'a i Nicki Minaj zwiastujący najnowszy album DJa zatytułowany 'Funk Wav Bounces Vol. 1'. Tym razem raperka postawiła na śpiew i to właśnie partie wokalne przeważają w utworze. Oficjalna premiera odbędzie się dnia jutrzejszego. Do tego czasu piosenki możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego słuchania i komentowania.
27 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Wczoraj Nicki Minaj wystąpiła na pierwszej gali wręczenia nagród NBA! Raperka najpierw wspólnie z raperem 2 Chainz wykonała kawałek 'Realize', by następnie odśpiewać fragmenty utworów 'No Frauds' oraz 'Swish Swish'. Wielu fanów przed występem spekulowało, że na scenie pojawi się również Katy Perry, niestety tak się nie stało. Jak zwykle zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć po kliknięciu w powyższy obrazek. Natomiast poniżej możecie zobaczyć pełny występ.


23 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie zadebiutował najnowszy abum DJ Khaled'a zatytułowany Grateful. Wśród 22 nowych utworów, pojawiły się na nagrane wspólnie z Nicki Minaj. Raperka pojawia się obok Alicii Keys w kawałku 'Nobody' oraz obok rapera Future w utworze 'I Can't Even Lie'. Piosenki jak zawsze do odsłuchgu są w portalach streamingowych oraz do kupienia w sklepie iTunes. Barbz jak wam się podobają te kawałki?
23 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1

.


06 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Barbz i stało się. Po niespełna 5 latach - zapraszamy was do wzięcia udziału w NAJWIĘKSZYM KONKURSIE jaki kiedykolwiek został zorganizowany na NICKIDAILY.PL! Tym razem do wygrania nie będą perfumy, czy inne gadżety! Tym razem do wygrania jest sama... Nicki Minaj! No prawie!

O co chodzi? Barbz tylko u nas możecie już teraz wziąć w losowaniu biletu na koncert Nicki Minaj. Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@nickidaily.pl, w temacie napisać NA KONCERT i wyjaśnić nam dlaczego to właśnie wy powinniście wygrać bilet. Nic prostrzego prawda? A więc do dzieła, a może uda się zobaczyć waszą idolkę na żywo już niebawem.

DO JAKIEGO MIASTA DOSTANĘ BILET?
Sami o tym decydujecie. Tuż po ogłoszeniu trasy, nasza ekipa skontaktuje się ze zwycięzcą i wspólnie uzgodnimy szczegóły biletu.

JAKIEJ RANGI BĘDZIE TO BILET?
Nagrodą jest bilet typu STOJĄCE/PŁYTA. Podchodzimy jednak do sprawy dość indywidualnie i jest możliwość zmiany biletu po uzgodnieniu tego ze zwycięzcą.

KIEDY OTRZYMAM NAGRODĘ?
Bilet zostanie dostarczony do zwycięzcy około 2 tygodnie przed koncertem.

CZY KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W TYM ROKU?
Na razie nie są znane szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej Nicki Minaj. Dlatego zastrzegamy sobie prawo możliwości wręczenia nagrody w przyszłym roku.

CZY ORGANIZUJECIE WYJAZD ZAGRANICZNY?
Nagrodą w konkursie jest jedynie bilet wstępu na koncert Nicki Minaj. Nie przewidujemy sponsoringu całego wyjazdu. Zwycięzca musi dostać się na miejsce osobiście i w ramach własnych funduszy zorganizować sobie wyjazd.

DO KIEDY TRWA KONKURS?
Zgłoszenia możecie wysyłać do 30. lipca 2017 roku.

CZY EKIPA NICKIDAILY.PL TEŻ BIEŻE UDZIAŁ W KONKURSIE?
Nasza ekipa nie ma możliwości brania udziału w konkursie, a więc także nie weźmie udziału w losowaniu nagrody.

CZY MUSZĘ DO KONKURSU PRZYSTĄPIĆ OSOBIŚCIE?
Tak, ponieważ w celu uiszczenia biletu będą potrzebne twoje prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym wypadku losowanie nagrody zostanie unieważnione i przeprowadzone ponownie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad konkursu.


Content Management Powered by UTF-8 CuteNews