NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

29 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


W sieci właśnie pojawiła się piosenka 'Skrt On Me. Kawałek jest wspólną kolaboracją Calvin'a Harris'a i Nicki Minaj zwiastujący najnowszy album DJa zatytułowany 'Funk Wav Bounces Vol. 1'. Tym razem raperka postawiła na śpiew i to właśnie partie wokalne przeważają w utworze. Oficjalna premiera odbędzie się dnia jutrzejszego. Do tego czasu piosenki możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego słuchania i komentowania.
27 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Wczoraj Nicki Minaj wystąpiła na pierwszej gali wręczenia nagród NBA! Raperka najpierw wspólnie z raperem 2 Chainz wykonała kawałek 'Realize', by następnie odśpiewać fragmenty utworów 'No Frauds' oraz 'Swish Swish'. Wielu fanów przed występem spekulowało, że na scenie pojawi się również Katy Perry, niestety tak się nie stało. Jak zwykle zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć po kliknięciu w powyższy obrazek. Natomiast poniżej możecie zobaczyć pełny występ.


23 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie zadebiutował najnowszy abum DJ Khaled'a zatytułowany Grateful. Wśród 22 nowych utworów, pojawiły się na nagrane wspólnie z Nicki Minaj. Raperka pojawia się obok Alicii Keys w kawałku 'Nobody' oraz obok rapera Future w utworze 'I Can't Even Lie'. Piosenki jak zawsze do odsłuchgu są w portalach streamingowych oraz do kupienia w sklepie iTunes. Barbz jak wam się podobają te kawałki?
23 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1

.


06 Jun 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Barbz i stało się. Po niespełna 5 latach - zapraszamy was do wzięcia udziału w NAJWIĘKSZYM KONKURSIE jaki kiedykolwiek został zorganizowany na NICKIDAILY.PL! Tym razem do wygrania nie będą perfumy, czy inne gadżety! Tym razem do wygrania jest sama... Nicki Minaj! No prawie!

O co chodzi? Barbz tylko u nas możecie już teraz wziąć w losowaniu biletu na koncert Nicki Minaj. Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@nickidaily.pl, w temacie napisać NA KONCERT i wyjaśnić nam dlaczego to właśnie wy powinniście wygrać bilet. Nic prostrzego prawda? A więc do dzieła, a może uda się zobaczyć waszą idolkę na żywo już niebawem.

DO JAKIEGO MIASTA DOSTANĘ BILET?
Sami o tym decydujecie. Tuż po ogłoszeniu trasy, nasza ekipa skontaktuje się ze zwycięzcą i wspólnie uzgodnimy szczegóły biletu.

JAKIEJ RANGI BĘDZIE TO BILET?
Nagrodą jest bilet typu STOJĄCE/PŁYTA. Podchodzimy jednak do sprawy dość indywidualnie i jest możliwość zmiany biletu po uzgodnieniu tego ze zwycięzcą.

KIEDY OTRZYMAM NAGRODĘ?
Bilet zostanie dostarczony do zwycięzcy około 2 tygodnie przed koncertem.

CZY KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W TYM ROKU?
Na razie nie są znane szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej Nicki Minaj. Dlatego zastrzegamy sobie prawo możliwości wręczenia nagrody w przyszłym roku.

CZY ORGANIZUJECIE WYJAZD ZAGRANICZNY?
Nagrodą w konkursie jest jedynie bilet wstępu na koncert Nicki Minaj. Nie przewidujemy sponsoringu całego wyjazdu. Zwycięzca musi dostać się na miejsce osobiście i w ramach własnych funduszy zorganizować sobie wyjazd.

DO KIEDY TRWA KONKURS?
Zgłoszenia możecie wysyłać do 30. lipca 2017 roku.

CZY EKIPA NICKIDAILY.PL TEŻ BIEŻE UDZIAŁ W KONKURSIE?
Nasza ekipa nie ma możliwości brania udziału w konkursie, a więc także nie weźmie udziału w losowaniu nagrody.

CZY MUSZĘ DO KONKURSU PRZYSTĄPIĆ OSOBIŚCIE?
Tak, ponieważ w celu uiszczenia biletu będą potrzebne twoje prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym wypadku losowanie nagrody zostanie unieważnione i przeprowadzone ponownie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad konkursu.


26 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


Charytatywna gala amfAR to najbardziej popularny i efektywny event na całym świcie. Co roku do Francuskiej miejscowości przyjeżdżają tłumy światowych gwiazd by wesprzeć finansowo programy badawcze nad walką z AIDS. Bilety na wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a wszystko przez oszałamiającą ilość gwiazd, które licznie przybywają by wesprzeć finansowo fundację.

W tym roku Nicki Minaj została zaproszona na imprezę, jako artystka występująca. Raperka pojawiła się na scenie by wykonać swoje ostatnie hity, jak 'Swich Swich' czy 'Swalla', przed sławami tego świata. Podczas imprezy piosenkarka chętnie pozowała do zdjęć i bawiła się z Paris Hilton czy ostatnim odkryciem świata mody - Jeremy Meeks'em. Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć po kliknięciu w odpowiedni obrazek powyżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


25 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj została ponownie przyłapana przez paparazzi na lotnisku. Po 12. godzinach od zdjęć z LAX, raperka wylądowała na lotnisku w Nicei. Następnie piosenkarka udała się do samochodu, którym udała się do Cannes. Oczywiście gwiazda pojawiła się we Francji z okazji Festiwalu Filmowego, który się tam właśnie dobywa. Na ten moment nie jest wiadomo w charakterze kogo Nicki pojawi się w Cannes. Nie zostało nam nic innego jak cierpliwie czekać. Zdjęcia jak zwykle możecie zobaczyć klikając w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


24 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj została przyłapana przez paparazzi na lotnisku w Los Angeles. O dziwo zazwyczaj milcząca raperka tym razem chętnie odpowiadała na pytania fotoreporterów. 'Nie możemy działać w strachu. To by tylko oznaczało, że oni wygrywają.' - odpowiedziała Minaj zapytana czy nie boi się występować na wielkich scenach w obawie przed zamachami. 'Kocham Arianę, kocham ludzi W Wielkiej Brytanii i informacja [o zamchu] jest dla mnie dewastująca' - dodała. Jak zwykle zdjęcia możecie zobaczyć po kliknięciu w powyższy obrazek, natomiast w poniższym odtwarzaczu możecie zobaczyć wideo z zajścia.
23 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie zadebiutował wywiad w programie Ellen DeGeneres. Na początku rozmowy prowadząca pogratulowała raperce świetnego otwarcia gali Billboard Music Awards 2017! 'To było niesamowite. Pierwszy raz współpracowałam z tym reżyserem. Nie chciałam tańczyć, ani nic z tych rzeczy, ale on mi wytłumaczył że to może być mój osobisty Super Bowl. Teraz to mój ulubiony występ.' - przyznała gwiazda.

Następnie panie przeszły do analizy piosenki 'No Frauds', w której występuje fraza: "I am the Generous Queen, ask miss Ellen". Wszystko jest zabawną grą słów. Ponieważ nazwisko Ellen do złudzenia przypomina słowo 'szczodry'. Dlatego Nicki wykorzystała podobieństwo i w swoim utworze rapuje 'Jestem uprzejmą królową, zapytajcie Ellen'. Dalej diwa Young Money wytłumaczyła prowadzącej jak można stworzyć wojnę w rapie. Co trzeba zrobić. Dlatego Ellen żartobliwie wyszukała sobie swojego przyszłego wroga...

Kolejnym tematem, który poruszyły panie był biust Nicki podczas paryskiego tygodnia mody. Raperka przyznała, że obie piersi lubi tak samo i to był czysty przypadek, że akurat tą odsłoniła podczas imprezy. 'A czy Nas również lubię je obie?' - zapytała nagle Ellen. Minaj wybuchnęła śmiechem jednak bardzo szybko wytłumaczyła się z plotek na temat jej domniemanego związku z raperem. Okazało się, że diwa Young Money ma do niego ogromny szacunek i czasami się z nim spotyka a nawet u siebie nocują. Jednak podobno nie doszło między nimi jeszcze do "zbliżenia". 'Jest świetnym raperem i jest bardzo słodki' przyznała piosenkarka. 'Jestem w celibacie. Chciałabym wytrzymać rok bez randkowania. Nie cierpię mężczyzn.' komentowała ochoczy. 'Jednak dla niego może złamię tę zasadę' - szybko dodała.

Na zakończenie rozmowy Ellen nawiązała do ostatniej akcji, w której Nicki zapłaciła za naukę swoich fanów. DeGeneres wręczyła Minaj 25 tysięcy dolarów, które ponownie zostaną przeznaczone na edukację wielbicieli. Raperka nie kryła swojej radości i wdzięczności wobec prezentu.


23 May 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie pojawił się pierwszy fragment wywiadu Nicki w programie Ellen DeGeneres. Na początku rozmowy prowadząca pogratulowała raperce świetnego otwarcia gali Billboard Music Awards 2017! 'To było niesamowite. Pierwszy raz współpracowałam z tym reżyserem. Nie chciałam tańczyć, ani nic z tych rzeczy, ale on mi wytłumaczył że to może być mój osobisty Super Bowl. Teraz to mój ulubiony występ.' - przyznała gwiazda.

Następnie panie przeszły do analizy piosenki 'No Frauds', w której występuje fraza: "I am the Generous Queen, ask miss Ellen". Wszystko jest zabawną grą słów. Ponieważ nazwisko Ellen do złudzenia przypomina słowo 'szczodry'. Dlatego Nicki wykorzystała podobieństwo i w swoim utworze rapuje 'Jestem uprzejmą królową, zapytajcie Ellen'. Na zakończenie diwa Young Money wytłumaczyła prowadzącej jak można stworzyć wojnę w rapie. Co trzeba zrobić. Dlatego Ellen żartobliwie wyszukała sobie swojego przyszłego wroga...

Pełny zapis rozmowy pojawi się już dzisiaj. Natomiast fragment możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


Content Management Powered by UTF-8 CuteNews