NICKIDAILY.PL | Najlepsza Polska Strona Poświęcona Nicki Minaj» PREMIERA KLIPU: LIGHT MY BODY UP
Napisano: 05 May 2017 | Autor: Bartosz

W sieci właśnie zadebiutował nowy teledysk Davida Guetty do singla Light My Body Up. Gościnnie w utworze pojawia się oczywiście Nicki Minaj.Kategoria: | Komentarze 0

» NICKI NA MET GALA 2017
Napisano: 02 May 2017 | Autor: Malwina


Z poniedziałku na wtorek, czasu polskiego, w nowojorskim The Metropolitan Museum of Art odbyła się coroczna gala MET. Jest to najważniejsze wydarzenie roku w świecie mody organizowane przez redaktor naczelną maerykańskiej wersji magazynu Vogue - Annę Wintour,, a gwiazdy zapraszane są po to, aby oglądać ekspozycje, które są także motywem przewodnim Gali Kostiumów. Tegorocznym tematem były projekty Rei Kawakubo - japońskiej projektantki modowej.

Na czerwonym dywanie nie mogło oczywiście zabraknąć Nicki Minaj, która prezentowała się niesamowicie! Raperka ubrana w kreacje od H&M (która została uszyta specjalnie dla niej) składającą się z czarnego dopasowanego body, paska obi (japoński element stroju) z podobizną Rei, długiego satynowego kimono z kryształkami Svarowskiego, butów od Versace, oraz czerwonej biżuterii z motywem węża, chętnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów. Całość utrzymana była w kolorach czerwieni i czerni.

Kreacja Minaj okazała się strzałem w dziesiątkę, bo oprócz pozytywnych opinii fanów, diwa Young Money wzbudziła także podziw mediów! Jej strój pochwaliły takie portale jak People, Vouge, Cosmopolitan, czy Time !

A co wy myślicie o stroju Nicki z dzisiejszej nocy? Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z dzisiejszej nocy, klinkij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

Kategoria: | Komentarze 0

» NICKI WYSTĄPI NA GALI BILLBOARD MUSIC AWARDS 2017!
Napisano: 01 May 2017 | Autor: Bartosz

Już 21. maja po raz kolejny odbędzie się wielka gala Billboard Music Awards 2017! W tym orku ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas. Podczas wieczoru nie zabraknie niespodzianek, ale chyba największą z nich jest fakt, że Minaj wystąpi podczas imprezy! Raperka wykona najprawdopodobniej swoje ostatnie kompozycje, które próbuje promować - 'No Frauds' oraz` 'Regret In Your Tears'. Przypominamy, że do tego ostatniego, dzisiaj swoją premierę miał klip ekskluzywnie dla portalu TIDAL.
Kategoria: | Komentarze 0

» PREMIERA KLIPU: REGRET IN YOUR TEARS
Napisano: 01 May 2017 | Autor: Bartosz

W sieci właśnie zadebiutował zupełnie nowy klip Nicki Minajdo kawałka 'Regret In Your Tears'! Niestety podobnie jak to miało miejsce z klipem do 'Feeling Myself', tak i tym razem jest to tzw. EXCLUSIVE dla portalu TIDAL. Co oznacza nie mniej nie więcej, że tylko użytkownicy portalu mogą go ozbaczyć w pełnej okazałości.

Obraz wyreżyserował duet Mert & Marcus, którzy słyną raczewj ze swoich sesji modowych. Wcześniej skomponowali tylko jeden teledysk, mianowicie Madyyny 'Girl Gone Wild'. Właśnie dlatego, Minaj postanowiła wybrać panów do współpracy. W teledysku pojawia się aktor Boris Kodjoe, którego Barbz mogą znać z krótkometrażowego filmu muzycznego, The Pinkprint Movie, który towarzyszył promocji ostatniego albumu raperki.
Kategoria: | Komentarze 0

<< Previous 1 2 3 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews