NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

13 Apr 2018  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że wojna Cardi B i Nicki Minaj została zadmuchana przez fanów i media. Jednak po wczorajszym wywiadzie dla stacji Beats 1, sprawy mogą się zmienić! Przypominamy, że sprawa dotyczyła rzekomego dissowania Cardi, przez Nicki na piosence „MotorSport”.

Raperka zapytana o Cardi, odpowiada:

Shoutout dla Cardi i dla innych raperek nowej generacji, które robią to co robią […]. Zrobiła dokładnie to, co powinna była zrobić. Ruszyła pełną parą naprzód. Gratuluję jej. Jednak jest jedna rzecz, którą Cardi bardzo zraniła moje uczucia, a był nią wywiad, który udzieliła zaraz po wydaniu „MotorSport”. Pamiętam, kiedy pojawiłam się pierwszy raz w grze. Gdyby jakaś raperka o wyższych lotach nagrałaby ze mną piosenkę, cały czas dziękowałabym jej. Kiedy Cardi udzieliła swojego pierwszego wywiadu o „MotorSport”, bardzo zraniła mnie tym co mówiła. Wyglądała na bardzo złą i zirytowaną. Jedyną rzeczą, która cały czas powtarzała było: „Nie słyszałam tego wersu, ona go zmieniła”. Byłam bardzo zdezorientowana. Pamiętam, kiedy nagrywałam piosenkę z Triną [na początku kariery] i dlatego do dziś ją kocham [za tę szansę]. Była pierwszą kobiecą raperką, która uznała mnie za kulisami. Nigdy nie usłyszałeś ode mnie słowa na nią, przez tą sytuację. To jest bardzo ważne. Kiedy wróciłam na Instagrama, zobaczyłam jej [Cardi] najnowszy wywiad. W końcu poczułam, że powiedziała o mnie coś autentycznie miłego. Jednak w sprawie „MotorSport” czułam się jakby nieco w zasadzce.

Prowadzący audycję , Zane Lowe, zapytał również diwę Young Money o jej stosunki z jednym z członków Migos – Quavo.

Quavo to moje kochanie, kocham go. Kiedy weszłam na Twittera, aby wyjaśnić sprawę z „MotorSport”, ludzie mówili że kłamię. Napisałam do Quavo i spytałam „Czy możesz mnie w tym wesprzeć? Nie chcę, aby ludzie myśleli, że kłamię. Dlaczego miałabym to robić?” Odpisał mi mówiąc, że zrobiłby to gdybym była jego dziewczyną. Zabolało mnie to. Uwielbiam go. Są tacy raperzy, których nazywam ‘moim kochaniem’. Quavo, Uzi, Swae Lee. Jednak Quavo powiedział mi „Nie wejdę na Twittera, aby wyjaśniać to całe gówno. Jeżeli będę dawał jakiś wywiad, wtedy się do tego odwołam”. Byłam bardzo rozczarowana. Moje uczucia bardzo zraniło to, że ludzie naprawdę wolą patrzeć na to, jak zostaję zmasakrowana przez publikę, niż stanąć w mojej obronie i powiedzieć prawdę. Będą utrzymywać to kłamstwo dlatego, że…to zabawne robić z Nicki tą złą. To przykre.

Następnie został poruszony temat nagrań teledysku „MotorSport”, który jak się okazało, również niósł ze sobą kolejne niedomówienia.

Mieliśmy konflikt dotyczący harmonogramu. Cardi używa teraz mojego fryzjera i nawet on może to potwierdzić. On [Tokyo] wiedział, że ten konflikt naprawdę miał miejsce i było to z jego winy. To on był tym, który nie mógł się pojawić na planie w dzień moich nagrań. Napisałam do niego „Wiesz, że jeżeli nie pojawię się w dzień, w który ona nagrywa, wszyscy będą zachowywać się tak, jakbym robiła to, aby być wredną w związku z obecnym pociągiem nienawiści do Nicki”. Nie mógł się pojawić, okej. Musiałam nagrywać w inny dzień. Wszyscy o tym wiedzieli…A ty nadal dawałaś wywiadów i wracałaś do tej sprawy, aby ukazać Nicki jako tą złą, a siebie jako ofiarę. Oni naprawdę mnie zranili. Naprawdę ją wspierałam i dopiero w jej najnowszym wywiadzie po raz pierwszy usłyszałam, że wypowiada się o mnie w miły sposób. Mogę sobie tylko wyobrazić ile dziewczyn chciałoby nagrać wspólną piosenkę z Nicki Minaj. Nie mówię tego w sposób zarozumiały, ale…yikes.

Podczas całej rozmowy na temat „MotorSport”, Nicki nie kryła swojego żalu i rozczarowania. Dzisiejszej nocy, raperka postanowiła napisać tweeta, który tylko utwierdza nas w przekonaniu, że Cardi B i diwa Young Money, mogą zmienić swoje nastawienie wobec siebie.

„Jak możesz mówić, że zmieniłam swój wers i zapomnieć dodać, że to Quavo kazał usunąć mi część, w której śpiewałam (którą uwielbiałam). Jak mogłaś zapomnieć wspomnieć o tym, że Atlantic [wytwórnia w której jest Cardi] kazało mi usunąć twoje imię z mojego wersu, na twoje życzenie. Jakim cudem zaszły te zmiany, jeżeli to nie ja „zmieniłam” swój wers?

Po wpisie, do internetu wyciekła niezmieniona wersja "MotorSport", w której Nicki rapuje "If Cardi the QB, I'm Nick Lombardi".

A co wy myślicie o tej sprawie? Życzymy miłego komentowania!


12 Apr 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


To naprawdę wyjątkowy dzień dla wszystkich wielbicieli Nicki Minaj na całym świecie. Raperka postanowiła wydać dwa nowe single jednego dnia. "Barbie Thingz" oraz "Chung Li" miały swoją premierę kilka minut po godzinie 19.00 czasu polskiego. Kilka sekund później piosenki trafiły na wszystkie portale streamingowe.

Zupełną niespodzianką podczas premiery jest zajawka teledysku oraz lyric video do "Barbie Thingz", która pojawiła się na oficjalnym kanale YouTube Nicki Minaj. Na ten moment jednak niewiadomo, kiedy nastąpi jego oficjalna premiera.
12 Apr 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Tuż przed oficjalna premierą nowych singli Nicki Minaj usiadła z Zayne'm Lowe w radiu Beats 1 by udzielić pełnego nowych informacji wywiadu. W rozmowie z dziennikarzem raperka przyznała, że czuje się jakby wydawała cały album.
W końcu nie każdy artysta udostępnia dwa single jednego dnia. Minaj nie zapomniała rzecz jasna o swoich fanach, którym podziękowała za to, że są dla niej codzienną inspiracją.

 • Album posiada już tytuł, a fani będą go uwielbiali. Niestety mimo licznych prób raperka nie chciała zdradzić tytułu.

 • Obie zaprezentowane piosenki pojawią się na krążku.

 • Pojawi się specjalny film dokumentalny, który ukaże prace nad albumem.

 • Trasa zostanie ogłoszona już niebawem

 • Okazuje się, że stres opanował nie tylko całe The Kingdom, które od kilku dni z wypiekami na twarzach wyczekuje nowej muzyki od swojej idolki. "Wczoraj chciałam odwołać premierę. Nie wiedziałam czy jestem gotowa. 'Dlaczego to robię' pomyślałam, ale w pewnym to poczułam i wiedziałam, że muszę wydać te piosenki." - przyznała raperka.

  Dalej wspomniano oczywiście o social mediach. Jak wiadomo Nicki na jakiś czas zniknęła z portali i nigdzie się nie pokazywała. Fani przez miesiące wymyślali przeróżne teorie spiskowe. Okazuje się, że powód jej zniknięcia był prosty: "Chciałam się skupić na albumie, ponieważ jest to mój najlpeszy album jaki kiedykolwiek nagrałam"

  "Chciałam napisać na krążek coś ważnego, coś ważnego dla mnie, coś co zainspiruje moją publiczność. Nie chciałam interesować się niczym innym. Niczego nie dodawałam [na social media], ale też niczego nie czytałam. Skupiłam się na muzyce. Na początku mojej kariery nie było social mediów. Nie muszę wiedzieć co ludzie o mnie piszą, tak naprawdę nie muszę w ogóle wiedzieć co piszą" - wyjaśniła diwa Young Money.

  Piosenkarka zmieniła numer telefonu i nie odzywała się praktycznie do nikogo. Mało kto miał jej nowy numer. Jak sama przyznała na początku było to tylko 5 osób, które miały z nią kontakt. "Musiałam się wyłączyć z matrixa"

  Dalej w rozmowie Nicki wspomniała o nowym albumie. Przyznała, że będzie on zawierał dużo piosenek nawiązujących do jej życia prywatnego. Zapytana jak długo już pracuje nad nowym krążkiem zdradziła, że tak naprawdę niedługo. "Wiesz co tak naprawdę ciągle pracujesz nad swoim nowym albumem. Natomiast inne projekty odciągały moją uwagę. Tak naprawdę skupiłam się nad pisaniem na nowy album w grudniu. Ludzie muszą jednak zrozumieć, że niektóre piosenki zostały napisane już 1,5 roku temu." Raperka chciała by jej fani zrozumieli, że niektóre tematy, które poruszane będą na albumie mogą być już nieaktualne.

  Nicki chciała wydać od razu cały album, bez promocji w postaci singli. Jednak publicyści doradzili jej, żeby uchyliła rąbka tajemnicy swoim wielbicielom. "Zrozumiałam, że fani są spragnieni mojej muzyki" Tuż po premierze do studia zadzwonili Lil Wayne i Birdman i pogratulowali Nicki nowych singli. Raperka przez cały czas nie kryła podekscytowania z tej wyjątkowej okazji.

  Nicki Minaj poinformowała swoich fanów o swojej wytwórni płytowej, która już działa od kilku lat. Diwa Young Money podpisała już kontrakty z różnymi producentami oraz wykonawcami. Ciągle jednak jest głodna nowym, młodych talentów. Stwierdziła, że fani powinni pomóc jej szukać geniuszów, którzy mogliby zrobić coś nowego w rapie. Nicki chętnie im pomoże.


  10 Apr 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


  Tej informacji nie spodziewał się nikt! Już w ten czwartek premierę będą miały dwa nowe single Nicki Minaj! O utworach 'Chun-Li' oraz 'Barbie Thingz' Nicki poinformowała swoich fanów za pomocą profilu w portalu Instagram. Raperka jednocześnie udostępniła okładki obu kawałków. Premiera odbędzie się już o godzinie 19.00 czasu polskiego! Czy są to utwory zapowiadające nowy album czy też wolne strzały, tak jak to miało miejsce podczas premiery m.in singla 'No Frauds' jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne - nowa era zbliża się wielkimi krokami! Nie możemy się doczekać.


  06 Apr 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0

  Wojny fanów zawsze istniały i nigdy nie znikną. Zazwyczaj całą atmosferę dodatkowo podkręcają media. Do starcia między wielbicielami Nicki Minaj a Cardi B musiało dojść prędzej czy później. Atmosfera tak bardzo się podgrzała, że wykreowano sztuczną wojnę pomiędzy obiema raperkami.
  Okazuje się, że niezgoda między paniami jest sztucznie nadmuchana. Cardi B właśnie rozpoczęła promocję swojej debiutanckiej płyty, dlatego udziela licznych wywiadów. W najnowszym wypowiedziała się właśnie na temat domniemanej kłótni.
  "Myślę, że fani i najczęściej ludzie chcą, żeby coś takiego się wydarzyło, ponieważ fajnie się ogląda, jak inni się kłócą" - powiedziała młoda raperka. "Nie czułam się lepsza, kiedy Nicki i Remy Ma toczyły walkę, wszyscy się dołączali i zastanawiali się co się następnie stanie" - dodała.
  Na zakończenie Cardi nie zapomniała pochwalić Nicki i ostatecznie powiedzieć co o niej myśli: "Już wspominałam, że ona jest wspaniałą artystką. Wspominałam już, że mam do niej bardzo dużo szacunku... czego ludzie oczekują? Chcecie, abym powiedziała coś złego? Nie dam się na to złapać." I sprawa zakończona.


  14 Feb 2018  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 0


  Dzisiejszego dnia, około godziny 19:00, do internetu trafił króki filmik reklamujący najnowszą kolekcję od Monse. Narracja do niego została napisana, oraz przeczytana przez Nicki Minaj.

  "Kiedy podzieliliśmy się koncpecją z Nicki i zapytaliśmy ją o wzięcie w tym udziału, czuła się zainspirowana do napisania narracji z perspektywy kobiety, która po złym dniu była w stanie pozbierać się i triumfować pomimo to." - Monse o współpracy z Nicki Minaj.

  Poniżej możecie obejrzeć filmik z narracją Nicki. Życzymy miłego komentowania!


  16 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


  Nicki Minaj znowu na języku Wendy Williams. Amerykanka nigdy nie ukrywała swojej niechęci do raperki uważając ją za wyniosłą oraz niesympatyczną. Tym razem jednak stanęła w obronie Minaj twierdząc, że nie musi nikogo o niczym publicznie informować.

  Zacznijmy jednak od początku. Kilka dni temu informowaliśmy was, że fani domagają się oficjalnego oświadczenia od Nicki Minaj związanego z aferą sieci sklepów H&M (czyt.: Nicki powinna zerwać kontrakt z H&M). Większość internautów chce, by gwiazda zakończyła współpracę z koncernem odzieżowym. Co prawda polscy Barbz aż w 53% stwierdzili, że cała afera jest sztucznie nadmuchana a Nicki niczego nie musi. Podobnego zdania jest dziennikarka Wendy Williams.

  'Czasami pochopna reakcja nie jest dobrą decyzją. Przecież dowiedzieliśmy się o całej aferze całkiem niedawno.' - zaczęła mówić Williams w swoim śniadaniowym programie. 'Warto jest poczekać nawet tydzień i dowiedzieć się jakie "zaplecze" ma cała historia, zanim podejmie się decyzję o zerwaniu współpracy.' - dodała.

  Okazuje się, żę Minaj podjęła bardzo mądrą decyzję nie wypowiadając się publicznie na temat całej afery. Kiedy w sieci marka H&M musiała zmagać się z prawdziwym linczem, kuluary całej historii wyglądały nieco inaczej. Matka chłopczyka, który pozował w bluzie z rasistowskim napisem 'Coolest Monkey in the Jungle', doskonale wiedziała o publikacji zdjęć i sama się na nie zgodziła! Po wybuchnięciu skandalu wydała nawet specjalne "oświadczenie" - 'Nie widzę nic złego w tej reklamie i dajcie sobie już spokój!'


  12 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


  Barbz, 31. grudnia 2016 roku na antenie BET zostało wyemitowane nagranie fragmentów jednego z koncertów z trasy The Pinkprint Tour. Niestety polscy fani przez bardzo długi czas nie mogli zobaczyć wideo, a z naszej strony zniknęło ono bardzo szybko. Teraz poświęciliśmy The Pinkprint Concert Movie: Nicki Minaj Live from Brooklyn cały dział. Dowiecie się z niego nie tylko wielu ciekawostek, ale możecie zobaczyć tam również cały koncert. Życzymy miłego oglądania - mamy nadzieję, niejednokrotnie! Aby zobaczyć dział kliknij w powyższy obrazek.

  Informacje Techniczne

  12 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


  To dość zaskakująca informacja, która napływa do nas zza oceanu. Według tamtejszych brukowców były chłopak Minaj - Saffaree 'SB' Samuels chce, aby jego ukochana do niego wróciła. No właśnie, pytanie brzmi: KTÓRA?!

  'Niech ktoś powie Nicki (Nikki), że za nią tęsknię!' - krzyczał początkujący raper ze sceny do swoich fanów. Niestety wiadomość jest bardzo trudna do przekazania. Dlaczego? Dwie byłe partnerki SB mają praktycznie tak samo na imię, różni je jedynie pisownia ich imienia - Nicki (Minaj) oraz Nikki (Mudarris). Safaree nie wyjaśnił dokładnie, o którą z pań mu chodzi. A wystarczyłoby, że do wykrzyczanej prośby dodałby nazwisko.

  Według tabloidów wszystko jednak wskazuje na to, że zainteresowaną jest Nicki Minaj. W zeszłym roku, kiedy internet podbiły zdjęcia raperki dla magazynu Paper, Samuels bardzo aktywnie komentował je w sieci. 'Możemy się do czegoś przyznać... to właśnie na takich zdjęć od ciebie dla mnie zawsze oczekiwałem' - napisał na jednym z portali społecznościowych. W tym czasie Minaj podobno była jeszcze związana z Nas'em. Barbz chcielibyście, żeby Safaree i Nicki znowu byli parą? Dajcie znać!

  plotki

  11 Jan 2018  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


  Szwedzka sieć odzieżowa H&M od kilku dni ma spore kłopoty. Wszystko przez ubranie czarnoskórego chłopczyka w bluzę z napisem "Coolest monkey in the jungle" (tłum.: Najfajniejsza małpka w dżungli). Zdjęcia młodego modela wywołały międzynarodowy skandal a internauci domagali się wycofania ze sprzedaży wszystkich wariantów części ubioru. Niestety spełnienie warunków obrażonych klientów oraz specjalne przeprosiny ze strony giganta odzieżowego nie wystarczyły.

  Gwiazdy, które do tej pory współpracowały z marką, postanowiły zerwać wszelkie kontrakty. Pierwszym śmiałkiem okazał się być The Weeknd, który nie tylko przez ostatnie kilka miesięcy był modelem marki, ale także zaprojektował specjalną kapsułkową kolekcję. Dalej w jego ślady poszedł G-Eazy, który dopiero przygotowywał swoją kolekcję, której premiera miała odbyć się niebawem. Muzycy zgodnie stwierdzili, że nie potrafią współpracować z marką, która posunęła się do tak rasistowskiego ruchu.

  Niestety wielu Barbz na całym świecie jest zaniepokojonych. Nicki Minaj nie tylko od kilkunastu dni milczy, nie publikując nic na swoich profilach w portalach społecznościowych, ale także nie zabrała żadnego oficjalnego stanowiska w sprawie całej afery. Fani na całym świecie domagają się zerwania kontraktu. Przypominamy, że raperka była twarzą zimowej kolekcji marki oraz zaprojektowała niewielką damską kolekcję dla H&M. Niestety taki obrót sprawy wygląda bardzo źle marketingowo. Nicki może przysporzyć sobie kolejnych sceptyków.

  Od kilku dni portal Twitter jest przepełniony wiadomościami na temat całej afery. Złośliwi zarzucają nawet raperce wyparcia się swojej kultury. "G-Eazy, The Weeknd i inni czarni wycofali się z kampanii [dla H&M] oprócz białych kobiet i mężczyzn i... Nicki Minaj" - napisała na swoim profilu @sailor_marcury.

  plotki

  Content Management Powered by UTF-8 CuteNews