NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

28 Mar 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 5


Na początku marca, w Paryżu miał miejsce Paris Fashion Week. Pisaliśmy o tym, że Minaj pojawiła się na paru pokazach. Chętnie pozowała do zdjęć oraz spotykała się z innymi osobistościami. W podróż do Europy wybrał się również Maher Jridi - nowy stylista Nicki. Dzisiaj rano w internecie pojawiła się elektroniczna wersja magazynu The Daily Front Row, dla którego Nicki udzieliła wywiadu na temat swojej historii z modą. Zapraszamy was do czytania i życzymy miłego komentowania!

Niedawno zaczęłaś współpracę ze stylistą - Maherem Jirdi. Jaki kierunek obraliście?
Kiedy się spotkaliśmy nie usiedliśmy i nie usiedliśmy obierając jakiś konkretny styl. Okazało się, że on [Maher] jest bardzo Europejski, a ja akurat byłam w Paryżu i Londynie. To trochę dziwne, że mój styl zmierza bardziej w kierunku europejskim i bardziej high-fashion. Jestem bardziej świadoma swoich wyborów. Nie miałam w planach tego robić, jednak to się właśnie dzieje!

Jaka jesteś współpracując z innymi?
Jestem bardzo, ale to bardzo wybredna, więc zawsze jest mi trudno współpracować ze stylistami. To, co jest świetne w Maherze to to, że "świetne oko" i duże zdolności, ale nic mi nie narzuca. Kiedy wchodzę z nim do pomieszczenia pełnego stylizacji on zawsze mówi mi co mu się najbardziej podoba. Wtedy to przymierzam i informuję go, co mi się podoba, a co nie. Zawsze dochodzimy do wspólnego konsensusu, kiedy oboje jesteśmy bardzo zadowoleni ze stworzonych stylizacji. Czasami dzieli się ze mną swoimi pomysłami, łączymy je ze sobą i wtedy mówię: 'Och! Jak ty do cholery to zrobiłeś!', innym razem śmiejemy się i mówię konkretnie, że coś mi się nie podoba. Rozmawiamy ze sobą. Pierwszy raz tak bardzo przyjaźnię się ze swoim stylistą. Rozmowa z nim jest bardzo łatwa, dlatego współpraca jest przyjemna.

Czy kiedykolwiek zmusił Cie do przymierzenia jakiejś stylizacji?
Musiał mnie przekonać, żebym próbowała nowych rzeczy!Jeżeli muszę być na siłę przekonywana oznacza to, że w czymś nie czuję się dobrze i po prostu tego nie założę. Któregoś dnia postanowił ubrać mnie od stóp do głów w Balenciage, kiedy miałam być na lotnisku... Wszystko było w kolorze fioletu! [Śmiech] Powiedziałam mu: "Wiesz co... Kocham Cię nad życie, kocham to, że jesteś podekscytowany, ale nie! Dzisiaj wolę nie rzucać się w oczy."

Co ostatecznie założyłaś na lotnisko?
Czarny top od Versus! [Kreacja] była bardzo bezpieczna, ale i tak wyglądała świetnie z ogromnym płaszczem. To był właśnie ten klimat, który czułam tego dnia.

Co Cię zniechęca?
Nawet jeśli widzę jakąś rzecz na stojaku i nienawidzę jej, to mam za sobą cały glam squad, z którym wspólnie coś wybierzemy. Czasami są bardzo podekscytowani, więc jeżeli tak czują to przymierzam te looki. Ostatnio wybieraliśmy lateks przez parę z dni z rzędu, aż w końcu powiedziałam: "Hej! Trzymajcie się z dala od lateksu! Dajcie mi oddychać!"

Nigdy nie nosiłam lateksu w swoim życiu, więc podziwiam Cię nawet za to! Jak ty i Maher stworzyliście kompozycyjną całość?
Zazwyczaj mam [w hotelu] pokój, tylko dla ubrań. Znajduje się tam wiele stojaków na ubrania, buty, akcesoria, okulary przeciwsłoneczne, dodatki do włosów itd. Kiedy wszystko już jest rozstawione, wchodzę tam po raz pierwszy, kiedy nikogo nie ma, bo nie lubię, aby ktoś miał wpływ na moje wybory. Przeglądam wszystko i mówię: "Kocham te rzeczy". Maher pomaga mi coś założyć i mówi: "To jeden z moich ulubionych strojów! Czy mogłabyś to przymierzyć?". Następnie przechodzę się po pokoju tam i z powrotem. Czasami są takie chwile, w których może myśleć, że coś będzie wyglądać świetnie i to co w nim kocham to fakt, że kiedy coś nie wygląda dobrze, mówi że zrobimy to lepiej. Uwielbiam to, że popycha mnie w jakąś stronę, a ja popycham jego. Nie lubię też nosić stylizacji przygotowanych przez projektantów. Lubię najpierw założyć ubrania, a dopiero później dowiedzieć się, kto jest ich projektantem. Najlepszym przykładem są te szalone buty, które miałam na sobie wczoraj. Były dziwaczne, a zarazem piękne! "Muszę je ubrać! Są epickie! Potrzebuję ich! Potrzebuję ich na własność! Nie możesz ich oddać!" powiedziałam. "Wiesz, że one są od Alexandra McQueena?!" odpowiedział mi Maher, a ja prawie umarłam, ponieważ Alexander był moim ulubionym człowiekiem, jaki kiedykolwiek chodził po Ziemi. Nigdy nie miałam okazji go spotkać, ale mam obsesję na punkcie wszystkiego, co kiedykolwiek zrobił.

Jak bardzo zmienił się twój styl na przestrzeni ostatnich lat?
Kiedy pojawiłam się po raz pierwszy na scenie, myślę, że byłam zabawna i pewna siebie i nigdy tego nie zmienię. To była bardzo barwna chwila w moim życiu. Teraz nadal jestem zabawna i pewna siebie, jednak nieco bardziej stonowana, co czyni mnie jeszcze bardziej odjechaną. Jestem też w pokoju ze samą sobą i z tym, jak wyglądam w ubraniu. Zdaję też sobie sprawę, że nie będę wyglądać jak modelka na wybiegu, jednak czuję się z tym dobrze. Nie muszę tak wyglądać. Kocham moment, w którym teraz jestem. Mam zamiar wspierać dziewczyny, które są na wybiegu, ponieważ one wspierają mnie. To nie jest tak, że ich nie można lubić, za to jak wyglądają. Chociaż są bardzo atrakcyjne! Muszę przyznać, że mam obsesję, na punkcie wyglądu Jourdan Dunn i Belli Hadid! Okazują mi podobne wsparcie. Jestem teraz w momencie swojego życia, w którym mówię: Hej zobacz! Uwielbiam wszystkie rzeczy w modzie, jednak ja jestem trochę inna. Będę reprezentować inny typ dziewczyn i to jest w porządku. Nie jestem przeciw nikomu. Jestem Nicki Minaj. Po prostu chcę się nadal rozwijać i pokazać ludziom z branży modowej, że piersi z "nasutnikiem"wyglądają dobrze zarówno na rozmiarze C, A, oraz innych rozmiarach. Piersi są ładne. Kogo to obchodzi?

Gdzie uczysz się o modzie?
Instagram jest bardzo dobrym źródłem. Kiedy jesteś w ciągłym ruchu, nie wszędzie możesz dostać jakiś magazyn. Ale ja żyję dla Instagrama i umieszczanych tam, przez moich ulubionych blogerów i projektantów, postów i innych wpisów! Inna rzeczą natomiast jest styl uliczny. Kiedy zaczęłam swoją karierę, wybrałam się do Tokyo. Byłam zdumiona kulturą miasta i Harajuku. Był tam projektant, Shojono Tomo, którego uwielbiałam wtedy, to wszystko było bardzo Harajuku i o to właśnie chodziło.

Kogo obserwujesz na Instagramie?
Edward Enninful. O mój Boże. On odwala kawał dobrej roboty, zawsze przykuwa to mój wzrok. Jego ostatni post, to zdjęcie z wydania kwietniowego W Magazine. To była pierwsza rzecz jaką zobaczyłam, kiedy wstałam i momentalnie zostałam natchniona przez to jedne zdjęcie. To zdjęcie zabrało mnie po prostu gdzieś daleko. Lubię obserwować ludzi takich jak on. Każdego, kto jest w grze i za jej kulisami. Obserwuję również Alison Edmond. Uwielbiam rzeczy, które publikuje. Inne, jednak takie, które nadal mi się podobają.

Porozmawiajmy o twojej podróży do Paryża. The New York Times napisał, że byłaś najczęściej komentowaną osobą tego Fashion Week. Kiedy wychodziłaś z hotelu, domyślałaś się, jak zareagują ludzie na twój look z piersią?
Jedyne o czym myślałam to jak pięknie wygląda moja pierś. Całą drogę modliłam się, aby nasutnik pozostał na swoim miejscu. Uwielbiam ten look i uwielbiam atmosferę w Paryżu. Byłam po prostu podekscytowana.

Czytałaś coś później, na temat swojej kontrowersyjnej kreacji?
Nie. Mója ekipa czytała trochę artykułów na ten temat. Ludzie mówili "Co to k...?", albo "O mój Boże, kocham to!". To właśnie jest moda. Ludzie albo ją kochają, albo nienawidzą. Nigdy nie chciałam być pomiędzy tymi dwoma opiniami.

Wiemy również, że spotkałaś się z wnuczkiem Karla Lagerfelda - Hudsonem Kroenig.
Zakochałam się w nim! On nie tylko jest słodkim małym chłopcem, ale także bardzo inteligentnym i pełnym szacunku. I bardzo stylowym! I śmiesznym! Naprawdę, w przyszłości będzie kimś wielkim!

Niedawno podpisałaś kontrakt z agencją Wilhelmina Models. Dlaczego ich wybrałaś?
Wydają się być agencją, która stawia na autentyczność. To oczywiste, że są pionierami. Kiedy spotkałam dyrektora generalnego firmy, Billa Wackermanna czułam się jakbym spotkała swojego zaginionego brata. Rozumiał mnie i sprawiał, że dobrze czułąm się opowiadając swoją historię. To spotkanie sprawiło, że byłam bardzo podekscytowana i zainspirowana. Wiedziałam, że współpraca z nim zdziała cuda i tak się też stało. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę być częścią tej ekipy.

Kto jest twoim ulubionym projektantem?
Karl Lagerfeld, Alexander McQueen oraz kocham Riccardo Tisci. Nie tylko dlatego, że jest niesamowicie kreatywny, ale lubię go również jako osobę. Jest bardzo prawdziwy. Mam obsesję na punkcie ostatnich projektów Guci. Prawdziwą obsesję.

Myślisz o sobie jako buntowniczce modowej?
Jasne!

Jakie to uczucie, kiedy inni Cie za to chwalą?
Nie przywiązuję wagi to tego jak ludzie mnie chwalą, ale to bardzo miłe i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. W 2017 roku zrobię jeszcze o wiele więcej. Chcę wszystkim pokazać, że w 2017 rozwalę innych!


27 Mar 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 1


Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Nicki nagrywa teledysk do 'No Frauds' w stolicy Wielkiej Brytanii - Lonydnie. Najnowsze informacje donoszą jednak, że pewnych scen z teledysku możemy nie zobaczyć. Jak informuje portal The Sun - Nicki postanowiła wyciąć sceny, które zostały nagrane na moście Westminster. W ten sposób raperka chce okazać szacunek osobom, które zginęły, lub zostały ciężko ranne w wyniku zamachu terrorystycznego, który miał miejsce dzień po nagraniach, w tym samym miejscu. "Kiedy wszyscy zaangażowani w projekt wysłuchali wiadomości, byli zdruzgotani i pomyśleli, że nie na miejscu będzie umieścić te konkretne sceny" - donosi osoba, która była obecna na planie klipu.

"Pozostałe ujęcia z Londynu pozostaną, jednak jest bardzo wątpliwe, że nagranie z mostu, będzie zawarte w klipie" - kontynuuje informator londyńskiego portalu The Sun. Pozostaje nam teraz tylko cierpliwie czekać na końcową wersję teledysku. Życzymy miłego komentowania!


24 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Wczoraj swoją światową premierę miał nowy singiel David'a Guetta 'Light Up My Body'. Gośćinnie w kawałku pojawia się Nicki Minaj oraz Lil Wayne. Fani byli bardzo podekscytowani, ponieważ trzy poprzednie kolaboracje raperki i DJa okazywały się być wielkimi hitami! Czy tym razem jest podobnie?

Krytycy praktycznie zgodnie stwierdzili, że utwór jest mocnym połączeniem genialnych popowych rytmów i tłustego hip-hopowego bitu! Wszystko zamyka wokal Nicki, który niejednokrotnie podczas piosenki zmienia swoją barwę. Prawdziwą wisienką na torcie jest króciutki a jednak dość mocny wers Lil Wayne'a. Według niektórych kawałek nieco przypomina 'Beez In the Trap' połączone z 'Turn Me On'. Fani za to zostali kompletnie podzieleni. Tym razem nie są zgodni. Dla jednych kawałek jest absolutnym hitem, dla innych kompozycją, która zasługuje jedynie na zapomnienie.

Sprzedażowo singiel nie radzi sobie nadzwyczajnie. Kawałek zajmuje obecnie miejsce poza pierwszą #10 zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Stanach Zjednoczonych. Nawet rodzinny kraj David'a Guetta - Francja, nie jest przekonany co do świetności utworu.

ITUNES SINGLE CHARTS

PL: #44
PL DANCE: #9

US: #24
US DANCE: #5

UK: #20
UK DANCE: #7

FR: #12
FR DANCE: #2

Ci którzy wierzą jeszcze w komercyjny sukces kawałka 'Light Up my Body' twierdzą, że jego sytuacja poprawi się w momencie wydania teledysku. Tak jak było z poprzednimi singlami David'a i Nicki. Mogą się oni o tym przekonać już niebawem, ponieważ para będzie nagrywała klip już dzisiaj. W sumie nie możemy się doczekać do takiego zaprezentuje nam wszystkim Minaj.


24 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0

.


22 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki obecnie przebywa w Londynie. Całą niedzielę Minaj nagrywałą teledysk do najnowszego singla 'No Frauds'! Most Wesminster oraz okolice, ulice dzielnicy Soho to pewne lokacje, które pojawią się w teledysku. Do galerii dodaliśmy dużo zdjęć z planu w bardzo dobrej jakości! Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia kliknijcie w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


22 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Zgodnie z zapowiedziami w minioną sobotę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Kasia Popowska wcieliła się w postać Nicki Minaj. Piosenkarka wystąpiła w piosence 'Super Bass' mając na sobie charakterystyczny różowy kombinezon. Wideo z występu właśnie trafiło do siebie i możecie je w pełni zobaczyć. Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Życzymy miłego ogllądania i komentowania.


19 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Eurotrip Nicki trwa w najlepsze! Po francuskim tygodniu mody Minaj obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj raperka została przyłapana przez tłumy gapiów, fanów i paparazzi na londyńskim moście Westminster. Okazuje się, że turystyczne miejsce znajdujące się zaraz obok słynnego Big Bena czy London Eye, jest planem teledysku do kawałka 'No Frauds'! Przypominamy, że raperka w zeszłym tygodniu niespodziewanie opublikowała trzy zupełnie nowe kawałki. Wśród nich znalazł się właśnie singiel 'No Fradus'. Poniżej w odtwarzaczach możecie zobaczyć filmiki z planu! Życzymy miłego oglądania i komentowania!


17 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


W sieci właśnie zadebiutował zupełnie nowy teledysk do kawałka 'Swalla'. Utwór promuje nadchodzący album Jasona Derulo. Reżyserem klipu został. PRzypominamy, że fragment klipu dostał się do sieci już jakiś czas temu, prezentował on nieco inne ujęcia niż te z oficjalnego klipu. Pełny teledysk możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


17 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym polskie gwiazdy wcielają się w sławy sceny muzycznej. Niekiedy występy potrafią być oszałamiające i trudno odróżnić jest oryginał od kreacji. Oczywiście każdy odcinek ciągnie za sobą godziny przygotowań i ciężkiej pracy. W końcu każdy uczestnik programu chce wypaść jak najlepiej.

W najnowszym sezonie show emiotanego przez telewizję Polsat możemy podziwiać występy Kasi Popowskiej. Piosenkarki, którą znają nawet zagorzali fani YouTuba, bo właśnie tam Popwska zaczynała swoją przygodę z muzyką. Dzisiaj nagrywa już własny materiał, a jej hit 'Dryfy' nuci niejeden pod nosem. Kasia w najnowszym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieli się w Nicki Minaj i wykona kawałek 'Super Bass', o czym informowaliśmy was już tutaj.

'Wierzcie mi, to było naprawdę trudne! Niezwykle trudne i dla kondycji i dla mojej przepony! Kiedyś tańczyłam przez 10 lat, ale dopiero w tym programie po raz pierwszy w życiu musiałam połączyć taniec i wokal jednocześnie.' - przyznała artystka. 'Gdy tańczysz, dużym wyzwaniem jest zaśpiewać tak jakby nie sprawiało to wysiłku- zarapować rytmicznie i w sposób luźny, tak jak robi to Nicki, a potem z pełną mocą zaprezentować refren… Rozbudowana choreografia nie pozwalała mi na ani jeden moment wypoczynku w trakcie występu!' - dodała.

Popowska wykona hit 'Super Bass', a jej występ mocno będzie inspirowany teledyskiem, który znany jest każdemu fanowi Nicki. Występ wymagał nie tylko doskonałej znajomości tekstu, ale nauczenia się również choreografii, a przypominamy, że wszystko musi ze sobą doskonale współgrać. 'Wyobraźcie sobie, że w momencie kiedy myślałam, że już prawie wszystko opanowałam - rozpoczęliśmy próby generalne na hali, gdzie okazało się, że przemieszczanie się po rzeczywistej scenie i po prawdziwych podwyższeniach niszczy wszystko czego się nauczyłam'

Wcielanie się w postać Nicki Minaj wymaga również doskonałej charakteryzacji. W końcu okrągłe kształty raperki są znane na całym świecie. Kostium jest dodatkowym wyzwaniem, z którym Kasia musiała sobie poradzić. 'Na sam koniec doszła charakteryzacja - poduszki w biodrach, biuście, dwa mocno ściskające przeponę gorsety i… sztuczna szczęka! Tak… To była dotychczas moja najbardziej wymagająca postać w programie.'

Na szczęście piosenkarka jest zadowolona ze swojego występu i zapewne nie może się doczekać, aż występ zobaczą widzowie, a co ważniejsze fani Minaj. 'Cieszę się jednak, że trafiło na mnie i nie zapomnę tej przygody do końca życia.' Na koniec dowiedzieliśmy się również, że autorka hitu 'Dryfy' bardzo polubiła idolkę wszystkich Barbz!

Przypominamy, że cały występ będziecie mogli zobaczyć już jutro w sobotę, 18. marca 2017 roku, o godzinie 22.05 na antenie telewizji Polsat. Zapraszamy wszystkich przed telewizory!


14 Mar 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0
12. oraz 13. marca Nicki zaskoczyła nie tylko swoich fanów, ale także wielbicieli Drake'a! Raperka pojawiła się bowiem gościnnie na scenie podczas paryskiego koncertu w ramach trasy Boy Meets World Tour 2017! Minaj wykonała kawałki Only, Truffle Butter, Moment 4 Life oraz najnowszy singiel No Frauds. Przez dwa dni zaprezentowała zupełnie inne stroje! Według plotek Drake nagrywał w Paryżu fragmenty swojego koncertowego dvd i dlatego Minaj pojawiła się na scenie. Oczywiście informacje są niepotwierdzone, dlatego radzimy podchodzić do nich z dużą doża rezerwy. Poniżej w odtwarzaczach możecie zobaczyć kilka amatorskich nagrań, natomiast klikając w powyższe obrazki zobaczyć zdjęcia z wydarzenia. Życzymy miłego oglądania i komentowania.
<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews