NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

26 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj znowu wciągnęła się w kolejną wojnę - tym razem padło na Remy Ma. Wyzwisk i kolejnych dissow przybywa, ale może na początek cofnijmy się i przyjrzyjmy się genezie całej historii.

Remy Ma debiutowała mniej więcej w 2006 roku. Właśnie wtedy wydała swój pierwszy album zatytułowany 'There's something about Remy: Based on a True Strory'. Szersza publiczność może ją kojarzyć ze wspólnego nagrania z grupą Terror Squad - "Lean Back". Remy jest żoną rapera Papoose, a w 2014 roku została zwolniona z więzienia. Raperka trafiła zza kratki za znęcanie się nad znajomym.

Jeszcze rok temu obie raperki były ze sobą w dobrych relacjach. Remy pogratulowała nawet Nicki statuetki BET Awards. Niestety pod koniec zeszłego roku Ma wydała kawałek, który według wielu obserwatorów był skierowany w stronę Minaj, mimo że jej imię tak naprawdę nigdy się nie pojawiło w tekście. 'Czy wykurzę tą sukę? Tak. Ten ghostwriter na pewno do niej zadzwoni. Linia życia znacznie się skróci.' Ja widać diwa Young Money również odebrała te wersy jako atak... bo właśnie wtedy się zaczęło...

W TEN PIĄTEK Gucci Mane opublikował kawałek 'More Love'. Gościnnie w utworze oczywiście pojawiła się Nicki i tym razem nie pozostawia złudzeń. Piosenka jest dissem w kierunku Remy. Wers Minaj jest jasny: "Jesteś tutaj królowa? Jedna platyna, album który był klapą, gdzie jesteś niby królowa?"

Remy odpowiedziała na wers Nicki niemalże w trybie natychmiastowym. Dokładniej wydając piosenkę 'shETHER'! 'Krzyczałaś uwolnijcie Remy, iedy byłam skazana. Dzisiaj nie śpiewasz tej samej nuty. Podczas gali VMA udajesz, że jesteś laską z dzielni, kiedy wrzeszczysz 'Miley What's Good' [...] Skonfrontowałaś się z Mariah tylko dlatego, że jej to nie obchodziło. [...] Probowałaś poniżyć Taylor tylko dlatego, że nie była wystarczająco Swift [szybka]' - tak Ma podsumowała w kawałku wszystkie spięcia Minaj z jej sławnymi koleżankami.

Wszyscy są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Wiele sławnych osób zdążyła się już wypowiedzieć na ten temat. Teraz pozostaje poczekać na kolejny krok obu pań. Jak sprawa się rozwinie? Po której stronie jesteście wy? Czy to pytanie jest retoryczne...?


24 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


A to ci dopiero niespodzianka. Bardz nie zdążyli się nacieszyć kawałkiem 'Swalla', a w natarciu pojawił się już kolejny. 'Make Love' to utwór, który miał swoją premierę nieco z zaskoczenia. Według portalu rap-up.com, wers Nicki jest najlepszym w jej karierze, a całość ma genialny wydźwięk. Portal informuje również, że teledysk do piosenki powinien pojawić się już niebawem, ponieważ powyższe zdjęcie pochodzi najprawdopodobniej z planu klipu. Pełnej piosenki możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego słuchania i komentowania.


23 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0

W sieci właśnie zadebiutował pełny utwór 'Swalla'. Jason Derulo ponownie łączy swoje siły z Nicki Minaj i Ty Dolla Sign by stworzyć ponadczasowy hit!


23 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0W sieci właśnie zadebiutował fragment nie tylko wersu Nicki, ale także teledysku do utworu 'Swalla'. Przypominamy, że piosenka ma mieć swoją premierę już jutro!


19 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj od kilku lat spędza sylwestrową noc w podobny sposób. Mianowicie raperka prowadzi imprezy w prestiżowych klubach dla Bogatej młodzieży. W tym roku nie było inaczej - Minaj odliczała do północy w nocnym klubie E11even w Miami. Całość została nagrana na video w bardzo profesjonalny sposób. Koniecznie musicie zobaczyć to wideo! Chcielibyście spędzić razem z piosenkarką zakończenie roku?


09 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


W sieci właśnie zadebiutował kawałek 'Bom Bidi Bom'. Utwór Nicki Johnasa z gościnnym udziałem Nicki Minaj pojawi się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu 'Ciekmniejsza Strona Greya'. Przebój kinowy będzie miał swoją premierę już jutrow kinach na całym świecie! Całego kawałka możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Źyczymy miłego słuchania i komentowania!
05 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Premiera klipu 'Side To Side' miała już miejsce kilka miesięcy temu. Kawałek okazał się  być światowej klasy hitem. Podobnie jak towarzyszący mu teledysk. Rzecz jasna podczas prac nad wideo powstaje jego kilka wersji, tak by ostatecznie wybrać tę najlepszą. Niewykorzystane sceny są później prawdziwą gratką dla fanów. Ariana Grande postanowiła je jednak wykorzystać do backdropu podczas swojej trasy Dangerous Woman Tour! Backdrop to materiał wideo, który jest puszczany na telebimach podczas koncertów. Najczęściej wyświetla się tam również fragmenty utworów artystów, którzy wystąpili w danym utworze gościnnie. "Nową wersję" klipu do 'Side To Side' możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania!


04 Feb 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj ostatnio bardzo wyluzowała i dawno nie wdała się w żadną medialną wojnę. Nawet ostatnie zaczepki Lil Mamy nie sprowokowały raperki do kłótni. Wszystko zmieniło się jednak wczoraj - tym razem powód jest poważny i wygląda na to, że skończy się w sądzie.

Słynny włoski projektant Giuseppe Zanotti rozpoczął niedawno sprzedaż zupełnie nowej kolekcji butów sportowych pod nazwą NICKI. Niestety jak się okazuje Minaj nic nie wiedziała o planach stworzenia takiej linii obuwia. W serii wpisów w portalach społecznościowych raperka oskarżyła projektanta o rasizm i brak szacunku. Według piosenkarki całą kolekcja została zainspirowana jej osobą, jednak nikt nie podjął się z nią oficjalnej współpracy. 'Nie chodzi o pieniądze. Chodzi o brak szacunku. Nie zadzwonisz do mnie? Lol. Wyślij pieniądze w moim imieniu na jakieś cele charytatywne czy coś' - napisała na portalu Twitter Diwa Young Money. Jednocześnie poprosiła by pieniądze zostały przekazane na dziecięcy szpital w Nowym Jorku.

W pewnym momencie sprawa przybrała dość nieoczekiwany obrót, ponieważ Nicki wciągnęła w całą aferę swoich fanów. Poprosiła ich, aby udostępniali gdzie tylko się da hashtag #GiuseppeWhatsGood oraz #RunMeMyCHECK. Chciała, by oba hashtagi stały się TRENDAMI w portalach społecznościowych. 'Kobiety są zawsze zawstydzane, kiedy wypowiadają w pracy swoje własne zdanie. Dlatego wciąż zarabiają mniej niż mężczyźni' - dodała raperka. Całą aferę porównała do pracownicy i szefa, który nie chce jej należycie wynagrodzić.

Póki co projektant jeszcze nie odpowiedział raperce na zarzuty. Czujemy jednak, że jeżeli tak się prędko nie stanie całą sprawa skończy się w sądzie. Przypominamy, że Nicki nie raz miała na sobie buty projektu Zanotii oraz kilka lat temu z nim współpracowała.


02 Feb 2017  •  Autor: Malwina  •   Komentarze 2


Jak donosi portal TMZ.com Nicki Minaj została obrabowana. Starty szacowane są na około 200 000 dolarów. Według informacji do kradzieży doszło na początku tego tygodnia. Rezydencja raperki została obrabowana i zdemolowana . Kiedy policja przyjechała na miejsce i weszła do środka, meble były poprzewracane, ramki ze zdjęciami połamane, flakony z perfumami porozbijane, a niektóre z ubrań Oniki - pocięte."Wyglądało to tak, jakby włamywacze gorączkowo czegoś szukali - donosi tajemniczy informator. Zginęło również dużo biżuterii i innych cennych rzeczy należących do diwy Young Money. Niektóre źródła podają, że zrójnowane zostały tylko wybrane rzeczy, a rabunek wygląda na osobisty. Nicki na szczęścia była w tym czasie poza miastem. Policja nadal przeszukuje monitoringi, lecz niczego sensownego jeszcze nie znalazła. Na całym terenie na którym znajduje się willa nie odkryto żadnych oznak włamania. Sprawa wydaje się zawiła. A co wy sądzicie na ten temat? Życzymy miłego komentowania!


27 Apr 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 26


10. marca Nicki Minaj wypuściła trzy zupełnie nowe piosenki, które z`ostały nagrane podczas jej pobytu w Paryżu. Jednym z nich był utwór 'No Frauds', który oficjalnie został nowym singlem raperki i zarazem pierwszym singlem z najnowszego albumu. Dlaczego jednak nie jest to tzw. lead single?

Lead Single to kawałek, który jako pierwszy promuje nadchodzący album artysty. Zapowiada on w jakim kierunku pójdzie muzyka na nowym krążku. W przypadku Nicki Minaj, jej debiutancki album 'Pink Friday' promował utwór 'Your Love', drugi longplay zapowiadał wielki hit 'Starships' natomiast ostatnia płyta 'The Pinkprint' wybrzmiewała balladą 'Pills N Potions'.

Najnowszą erę oraz czwarty długogrający krążek według samej raperki zwiastuje właśnie utwór 'No Frauds'. Tutaj jeszcze nie ma żadnego wkrętu. Jednak przypominamy, że Minaj już wielokrotnie wprowadziła swoich fanów w błąd. 'Massive Attack', 'Roman in Moscov' czy 'Lookin Ass' to kompozycje, które miały promować poszczególne krążki a ostatecznie nawet na nie, nie trafiły.

Premiera lead single nie wiąże się jedynie z wypuszczeniem samego utworu. Wielkie giganty fonograficzne dbają o to, by piosenka została jak najbardziej wypromowana komercyjnie i zdobyła serca słuchaczy na całym świecie. Towarzyszą temu wywiady radiowe, okładki magazynów, wypuszczenie nowych produktów sygnowanym nazwiskiem artysty oraz ustaleniem, kiedy mniej więcej pojawi się album.

Lead single musi zapowiadać album. W sytuacji Nicki nic się nie zgadza. 'No Frauds' miało swoją premierę w marcu, teledysk pojawił się w zeszłym tygodniu a o samym albumie wciąż niewiele wiadomo. Na dodatek singiel osiągnął bardzo przeciętny sukces komercyjny. Klip do 'No Frauds' miał pobić rekord Vevo, natomiast po 8 dniach, wideo widziało nieco ponad 13 milionów internautów.

Tak naprawdę trudno stwierdzić wciąż w jakim kierunku powędruje najnowszy album raperki. Zwłaszcza, że wydane ponad miesiąc temu trzy piosenki, są utrzymane w zupełnie innych klimatach. Zanim usłyszymy pełny krążek Minaj, przypominamy, że już niebawem zobaczymy teledysk do piosenki 'Regret In Your Tears'.


Content Management Powered by UTF-8 CuteNews