NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

31 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 9


Już w kwietniu ukaże się wydanie magazynu NYLON z Nicki Minaj na okładce. Całą sesję oraz tłumaczenie artykułu możecie zobaczyć tutaj. Natomiast poniżej znajdziecie wideo, które ukazuje pracę raperki za kulisami sesji! Musimy przyznać, że bardzo żałujemy, że więcej zdjęć nie doszło do publikacji. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

Jak się udała sesja zdjęciowa?
Mam na jej punkcie obsesję. Myślę, że moi fani też oszaleją na punkcie tej sesji. Byłą dla mnie taka świeża, nowa. Ilość ubrań jaką przymierzałam, przeszła moje oczekiwania.

Miałaś jakiś ulubiony look?
Kiedy założyłam tę krótką perukę poczułam się bardziej ludzko. Bardzo polubiłam również tą kolorową kurtkę. Bluza z kapturem również przypadła mi do gustu. Ponieważ byłą bardzo wygodna i delikatna.


25 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Nicki Minaj jest jedną z najsłynniejszych raperek na świecie. Nic więc dziwnego, kiedy na horyzoncie pojawiła się Iggy Azalea media okrzyknęły ją największą rywalką Trynidadki. Wojna fanów, w dużej mierze sprowokowana przez media, przeszła wszelkie wyobrażenia.

Dzisiaj Iggy przygotowuje się do wielkiego powrotu wraz z premierą jej najnowszej płyty, która ma pojawić się na półkach sklepowych już niebawem. Australijka intensywnie promuje swój najnowszy projekt i udziela sporo wywiadów. W programie Watch What Happens Live Azalea została zapytana o Minaj bezpośrednio. odniesiono się do słynnej wypowiedzi Minaj podczas gali BET Awards. 'Kiedy słyszysz jakąś piosenkę Nicki Minaj oznacza to, że Nicki Minaj ją napisała. Bez obrazy.' - powiedziała raperka dziękując na scenie za zdobytą statuetkę. Wiele fanów stwierdziło wtedy, że słowa są skierowane w stronę Iggy. 'Moją muzykę pisze tyle samo osób co jej' - powiedziała autorka hitu 'Facy'. 'Ja wiem, że [sama] piszę [teksty] i wierzę, że ona pisze własne' - dodała.

Podczas rozmowy z radiostacją REAL 92.3 Iggy ponownie została zapytana o kwestię Nicki, Tym razem dziennikarz chciał wiedzieć jak wyglądają kontakty obu pań. Czy artystki się lubią czy też są dla siebie wrogami. 'Nie łączy nas żadna relacja. Nie znam jej.' - rozpoczęła swoją wypowiedź Iggy. 'Raz natknęłam się na nią i jej pogratulowałam. Podziękowała. Wszystko jest nagrane na wideo, możecie to zobaczyć'. Jednocześnie przyznała, że bardzo lubi muzykę diwy Young Money. 'Nie wiem. Robi dobrą muzykę. Dobrze dla niej. To naprawdę wszystko'.

Niestety wypowiedzi Iggy nie spowodują, że fani połączą siły i zrozumieją, że scena jest tak duża, że pomieści obie panie. Zwłaszcza, że obie zyskały sporą ilość wielbicieli.


24 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Już w kwietniu swoją premierę będzie miał film 'Barbershop: The Next Cut'. Komedia opowiada historię zakładu fryzjerskiego i ich pracowników. Tym razem salon jest dostępny dla obojga płci. Nicki Minaj wciela się w rolę uroczej nowej pracownicy o imieniu Draya. Dla raperki rola w filmie jest bardzo wyjątkowa ponieważ Ice Cube, który jest pomysłodawcą oraz producentem projektu, był dla niej zawsze wielkim autorytetem. 'To wielki zaszczyt pracować wspołpracować z Ice Cube'm' - powiedziała raperka w specjalnym wywiadzie dla portalu Entertainment Tonight. '[Ice] był dla mnie zawsze wielkim autorytetem. Kiedy zaproponowano mi rolę, od razu się zgodziłam' - dodała. Pełny materiał ukazujący ekipę filmu na planie, możenie zobaczyć poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


23 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 163


Nicki ostatni tydzień spędziła w Republice Południowej Afryki, gdzie dała cztery koncerty w ramach trasy The Pinkprint Tour. Stałą się jednocześnie pierwszą raperką, która zagrała na wyprzedanym stadionie własny koncert. Podczas wizyty Minaj udzieliła również krótkiego wywiadu dla portalu channel24. Poniżej możecie posłuchać całej rozmowy oraz przeczytać pełne tłumaczenie. Życzymy miłego słuchania i czytania.

***

Co było pierwszą rzeczą jaką zrobiłaś po przyjeździe do RPA?
Po wylądowaniu w Johannesburgu byłam bardzo zmęczona, więc wydaje mi się, że od razu w hotelu poszłam spać. Ale podczas koncertu czułam wielką więź z moimi fanami. To napewno zapamiętam z wyjazdu.

Co było najlepszą rzeczą twojego wyjazdu do RPA?
Zobaczyłam pewną część RPA, która nie pojawia się w mediach. Mogłam na Instagramie pokazać jak wygląda tutaj okolica. Tak więc teraz będę zupełnie inaczej postrzegała RPA. Wszyscy mnie tak miło przywitali, że niewiarygodnym jest, że tak długo czekałam by tutaj przyjechać. Jestem jednak szczęśliwa, że mogłam wreszcie spotkać się z moimi fanami i zobaczyć ich twarzą w twarz.

Jaką wiadomość wysłałabyś dziewczynom i kobietom w RPA?
Zawszę mówię młodym kobietom, żeby kładły szczególny nacisk na edukację i swoje kariery. By nie polegały na mężczyznach. I wydaje mi się, że dokładnie to samo mogę przekazać młodym kobietom w RPA. Te kobiety są bardzo silne i inteligentne, wierzę w nie, że mogą zostać kim tylko chcą. Dla mnie stały się wielką inspiracją i nigdy nie zapomnę im, że pokazały mi ten piękny kraj.


23 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Trzeci koncert z afrykańskiej części trasy The Pinkprint Tour odbył się w mieście Durban. To właśnie tam fani liczną grupą przywitali swoją idolkę na lotnisku.

Koncert bardzo przypominał pierwszy, który odbył się w Johannesburgu. Z tą różnicą, że nie zrezygnowano z otwarcia w postaci All Things Go oraz dodanej wcześniej piosenki Pills N Potions. Nicki ubrana byłą dokładnie w ten sam strój. W przypadku koncertu w Durbanie warto zaznaczyć, że był to koncert bijący kolejny rekord w karierze Minaj. Okazało się bowiem, że Nicki jest pierwszą raperką, która zagrała w RPA na Stadionie w ramach osobistej trasy koncertowej. Stadion został w pełni wyprzedany.

Poniżej znajdziecie kilka materiałów wideo z wczorajszego koncertu, natomiast żeby zobaczyć zdjęcia kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.
19 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


Nicki Minaj dzisiaj popołudniu wylądowała na lotnisku w mieście Durban. Już jutro zagra tam kolejny koncert w ramach afrykańskiej części trasy koncertowej The Pinkprint Tour. Raperka zostałą przywitana przez tłumy fanów o czym pochwaliła się za pomocą swojego profilu w portalu Instagram. Musimy przyznać, że ilość fanów na lotnisku robi ogromne wrażenie. Zdjęcia z 19. marca możecie zobaczyć po kliknięciu w powyższy obrazek. Natomiast poniżej znajdziecie nagrania wykonane przez media oraz samą Nicki. Życzymy miłego oglądania i komentowania.What a welcome. Thank you so much. I'll never forget it. ❤️❤️❤️❤️ #Durban #SouthAfrica

Film zamieszczony przez użytkownika Nicki Minaj (@nickiminaj)


19 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Wczoraj odbył się kolejny koncert w Johannesburgu w ramach afrykańskiej częsci trasy The Pinkprint Tour. Podobnie jak poprzednio tak i tym razem Nicki dała dość okrojone show, chociaż pojawiło się kilka niespodzianek.

Tym razem impreza rozpoczęła się od kawałka All Things Go, natomiast zaraz później wykonano utwór Monster. Prawdziwym zaskoczeniem był kawałek Romans Revange, który już dawno nie był wykonywany na żywo. Dodatkowo do łask wrócił utwór Pills N Potions, który raperka wykonała razem ze swoimi chórzystkami oraz kawałek Bottoms Up. Nicki zaprezentowała zupełnie nową kreację, jednak tak jak poprzednio nie zmieniła jej przez cały koncert. Tym razem fani byli przygotowani na fakt, że spotkanie z Nicki nie dojdzie do skutku i niestety nie zobaczyli swojej idolki po koncercie.

Poniżej znajdziecie kilka materiałów wideo z wczorajszego koncertu, natomiast żeby zobaczyć zdjęcia kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

MONSTER


ONLY


ANACONDA


18 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Za mniej niż miesiąc na ekrany amerykańskich kin wejdzie komedia Barbershop: The Next Cut. Film opowiada historię dość zakręconego salonu fryzjerskiego i jego pracowników. Nicki Minaj wcieliła się w zabawną fryzjerkę Drayę. Właśnie swoją premierę miała oficjalna piosenka promująca film. Teledysk do kawałka 'Working Classs Heroes' CeeLo Green'a możecie zobaczyć poniżej. Warto - ponieważ w teledysku pojawia się sama Nicki. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


18 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Wczoraj odbył się pierwszy z serii koncertów w ramach afrykańskiej części trasy The Pinkprint Tour. Mini trasa rozpoczęła się koncertem w Johannesburgu, czli największym mieśćie Republiki Południowej Afryki. Cały koncert został nieco okrojony w porównaniu z jego europejskimi czy amerykańskimi odpowiednikami.

Na początek warto zwrócić uwagę na fakt, że scena opierała się na konstrukcji festiwalowej części. Show rozpoczęło się od kultowego już kawałka Monster, z Minaj stojącą na tle wielkich płomieni. Pominięto większość ballad, w tym I Lied, Crying Game czy Grand Piano. Nicki nie przebrała swojego stroju ani raz. Jednak kostium był przygotowany specjalnie na wczorajszy wieczór. Po całym koncercie fani niestety byli nieco rozczarowani. Nie dość, że show zostało mocno okrojone, to jeszcze pojawiły się problemy z wejściówkami meet & greet, o czym informowaliśmy was tutaj.

Poniżej znajdziecie kilka materiałów wideo z wczorajszego koncertu, natomiast żeby zobaczyć zdjęcia kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

ALL EYES ON YOU
ROMANS REVANGE


DID IT ON EM


SAVE ME

koncerty, The Pinkprint

18 Mar 2016  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


To dopiero pierwszy koncert z afrykańskiej serii a już pojawiły się poważne problemy. Okazuje się, że organizator nie zawarł dobrej umowy z Nicki Minaj i w ten sposób oszukał fanów raperki.

Wczoraj odbył się pierwszy z serii czterech koncertów w ramach trasy The Pinkprint Tour w Republice Południowej Afryki. Tuż po zakończeniu pierwszego show w Johannesburgu, około 20 fanów czekało na Nicki Minaj, by spędzić z nią osobiście kilka chwil. To właśnie gwarantował im tzw. bilet Meet & Greet. Zobaczenie swojej idolki twarzą w twarz oraz zrobienie sobie pamiątkowej fotografii. Prawie im nie wyszło...

Wszystko za sprawą organizatora koncertu, który wprowadził fanów raperki w wielki błąd. Za ekskluzywny bilet Barbz zapłacili nieco poniżej 800 złotych i prawie nie zobaczyli swojej idolki. "Praktycznie już opuszczałam miejsce [koncertu]. Przperzszam was, że tak długo czekaliście. Nigdy nie zgodziłam się na bilety meet & greet. Nie robię spotkań po koncertach, prawie już wyjeżdżałam. Ci ludzie [organizatorzy] was oszukali i zadbam o to, żebyście otrzymali zwrot pieniędzy." - powiedziała do zgromadzonych raperka.

Okazało się, że żadne oficjalne spotkania z raperką nie zostały zorganizowane i sama zainteresowana o niczym nie wiedziała. Na szczęście czekający nieco ponad 2 godziny fani otrzymali małą rekompensatę. Minaj wysiadła z samochodu i wykonała sobie grupowe zdjęcia ze swoimi fanami! Miejmy nadzieję, że podczas dzisiejszego koncertu problem zostanie oficjalnie rozwiązany i nikt nie będzie czekał na raperkę tak długo.


<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews