NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

22 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Emocje po wtorkowym festiwalu charytatywnym TIDALX 20/10 wydają się nie opadać. Bez wątpienia występ ostatnich trzech artystów wzbudził największy szum medialny. Jay-Z, Beyonce oraz Nicki Minaj zadbali by dość kiepsko zorganizowana impreza zakończyła się wielkim entuzjazmem. Wspólny występ Minaj i Queen B wprowadził media niejednokrotnie w zachwyt! 'Ten występ był epicki' - pisze magazyn FADER. Inne portale również nie pozostały obojętne: 'Niewątpliwe najbardziej spektakularnym występem był ten Nicki Minaj i Beyonce, zakończony świetnym 'Empire State of Mind' Jay-Z' - dodaje magazyn XXL.

Bardzo pozytywną recenzję występu napisał magazyn Billboard: 'Najbardziej porywający występ wieczoru to ten Nicki Minaj, która otoczona tancerkami wykonałą 'Moment 4 Life'. Jednak to pierwsze dźwięki jej hymnu o równouprawnieniu 'Feeling Myself', nagranego wspólnie z Beyonce sprawiły, że impreza sięgnęła zenitu. Plotki się potwierdziły. Panie wzmogły plotki o ich wspólnym występie, kiedy w zeszłym tygodniu były widziane we wspólnym budynku tanecznym, i tak się stało - Beyonce konkurowała ze swoją różową drużyną przeciwko czarnej drużynie Minaj'

Tuż po występie telewizja Entertainemnt Tonight jako jedyna złapała raperkę i udało jej się uzyskać opinię samej zainteresowanej. 'Było epicko' przyznała Nicki ewidentnie pokazując zachwyt. 'Kiedy Beyonce pojawiła się na scenie emocje były mocno wyczuwalne, to było niesamowite. Ja byłam podekscytowana również jako fanka, cieszyłam się, że [fani] będą mogli przeżyć taką chwilę.' - dodała. Jak się okazuje połączone akcje BeyHive i Barbz dają efekty. Występ był efektem wielomiesięcznym gróźb. 'Nasi fani grozili nam, że jak nie wystąpimy razem to zaczną na nas polować.' - przyznała. Na koniec diwa Young Money przyznała, że każdy uśmiech na scenie jest prawdziwy, ponieważ bardzo szanuje i lubi Beyonce. Nic nie było udawane!


21 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Wczoraj Nicki Minaj została przyłapana przez paparazzi jak wychodziła z hotelu w Nowym Jorku. Raperka zmierzała na charytatywny festiwal TIDALX 20/10, na którym pojawiła się jako jeden z właścicieli portalu streamingowego oraz występująca gwiazda (występ możecie zobaczyć tutaj). Wraz z diwą Young Money na miejsce jechał Griz Lee, który współpracuje z nią od jakiegoś czasu. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia, kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


21 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki wystąpiła wczoraj na scenie specjalnego koncertu charytatywnego TIDALX 20/10. Raperka pojawiła się nie tylko jako artystka, ale także jako jeden z właścicieli portalu streamingowego TIDAL. Diwa Young Money rozpoczęła swój występ kawałkiem Truffle Butter, by dalej wykonać klasyk jakim jest Moment 4 Life. Następnie do raperki dołączyła Beyonce, by wspólnie zaprezentować utwór 'Feeling Myself'. Pełny występ Minaj możecie zobaczyć na portalu TIDAL. Oczywiście usługa dostępna jest jedynie dla jego abonentów. Tymczasem klikając w powyższy obrazek możecie zobaczyć zdjęcia z wczorajszego występu. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


19 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Wczoraj wieczorem Nicki Minaj w towarzystwie Beyonce opuszczała studio tańca w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn. Piosenkarki przygotowywały się najprawdopodobniej do jutrzejszego koncertu TIDALX 10/20! Plotki pojawiające się coraz częściej w sieci mówią o wspólnym występie obu pań. Niestety jak zwykle musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać, a czas same rozwieje nasze wątpliwości. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia, kliknij w powyższy obrazek.


11 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


We wczorajszym wydaniu komediowego programu Saturday Night Live gośćiem muzycznym był piosenkarz The Weeknd. Wokalista zaprezentował między innymi swój największy hit 'The Hills'. W połowie występu na scenę dołączyła Nicki Minaj, która wykonała swoją część utworu. Ubrana w sukienkę Balmain oraz buty Alexander McQueen prezentowała się olśniewająco. Pełny występ możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


11 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0W sieci zadebiutował nowy remix kawałka 'The Hills'. Oryginalny utwór pochodzi z ostatniego albumu The Weeknd, który pokrył się platyną w wielu krajach na świecie. 'The Hills' to bez wątpienia jeden z największych hitów piosenkarza. Odświeżona wersja zawierająca wokale Minaj powstała, aby jeszcze bardziej spopularyzować utwór. Obok wspomnianej już przeróbki, wczoraj swoją oficjalną premierę miał również remix zawierający wokale Eminema. Całej piosenki możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego słuchania i komentowania.


07 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


Magazyn The New York Times umieścił Nicki Minaj na specjalnego wydania poświęconego kulturze. Jedno z najważniejszych dziennikarskich pism poświęciło raperce cały artykuł przybliżając jej ciężką batalię, aby osiągnąć dzisiaj szczyt kariery komercyjnej. W opowieść o przybyciu ścieżki kariery wplecione są wypowiedzi samej raperki, z którą udało się porozmawiać redaktorom. Magazyn nie mógł pominąć głośnej afery związanej z nagrodą MTV Video Music Awards. Przypomnijmy, że Minaj poczuła się urażona, że jej teledysk 'Anaconda' nie został nominowany w kategorii Najlepszy Teledysk Roku. Według diwy Young Money było to zachowanie czysto rasistowskie, ponieważ w show biznesie punktowane są jedynie białe dziewczyny. Kilka dni przed samą galą w całą sprawę zamieszała się Miley Cyrus, która w mediach otwarcie krytykowała Nicki za robienie afery przez brak nominacji.

Podczas rozdania nagród, kiedy Minaj odbierała statuetkę w kategorii Najlepszy Hip Hop, nie zapomniała "podziękować" Cyrus za to, że ta wypowiadała się o niej w mediach. Słowa "Miley What's Good?" stały się dzisiaj już legendą. Nieco zmieszana ex-Montana nie odparła ataku w szczególny sposób. Sama Minaj milczała po gali i nie wypowiadała się na ten temat w mediach... aż do teraz. "Denerwując się, że bronię czarnoskórych kobiet w mediach wydajesz się mieć spore jaja. Jesteś w teledyskach z czarnoskórymi mężczyznami, występujesz z czarnymi kobietami na scenie, ale nie chcesz wiedzieć jak czują się czarnoskóre kobiety w tak ważnej sprawie?" - rozpoczęła swoją wypowiedź raperka. "Nie ma zalet bez wad. Jeżeli chcesz cieszyć się naszą kulturą, tańczyć z nami, żyć naszym stylem życia, bawić się z nami, twerkować z nami, rapować z nami to musisz również wiedzieć co nas boli, co nas denerwuje, kiedy uważamy, że coś jest nie fair. Nie powinnaś tego pomijać." - dodała przypominając, że doskonale pamięta zdezorientowany wyraz twarzy Cyrus, kiedy obie były na scenie. Młoda artystka ewidentnie nie spodziewała się, że jej publiczne wypowiedzi zostaną wypomniane w telewizji na żywo.

Nicki wspomniała w rozmowie z magazynem The New York Times również o swoim dzieciństwie oraz historiach, które fani doskonale znają. Jednak szeroki zakres magazynu sprawi, że biografię raperki pozna o wiele większa ilość osób a jej dorobek zawodowy nie będzie już tak bardzo pomijany. Wywiad skupia jeden ze swoich akapitów również na wielkiej kłótni Meek Milla oraz Drake'a. Jeden z nich jest obecnym partnerem Minaj, a drugi wieloletnim przyjacielem. Do tej pory raperka milczała i publicznie nie komentowała zwady raperów. "Oni są facetami, dorosłymi facetami" - rozpoczęła swoją wypowiedź specjalnie dla magazynu The New York Times. "Ta kłótnia jest pomiędzy nimi" - dodała. Kiedy dziennikarka zapytała jak czuje się jako osoba znajdująca się między młotem a kowadłem, Nicki odpowiedziała: "Nienawidzę tego uczucia. Przez [kłótnię] nie czuję się dobrze. Nigdy nie chcesz wybierać stron, kiedy to dotyczy osób które kochasz. To idiotyczne. Chcę, żeby ich [kłótnia] się już skończyła". Póki co wojna między raperami nie wydaje się mieć jakikolwiek koniec.


07 Oct 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Fifth Harmony to amerykański zespół, który stał się sławny dzięki udziałowi w programie X Factor. Dzisiaj wydaje się być nie do zatrzymania, nieustannie pnąc się do góry. W ostatnim wywiadzie jedna z wokalistek wyznała, że bardzo podziwia Nicki Minaj a całą grupa chęnie nagrałaby z raperką wspólny kawałek. Na pytanie Billboard magazine, dotyczące wymarzonej kolaboracji odpowiedziała: Wybiorę jednego artystę z wielu i powiem, że współpraca z Nicki Minaj jest na 1000% potrzebna! Gwarantuję, że stworzyłybyśmy coś magicznego. - powiedziała Normani. Podziwiam kobiety, którą robią coś lepszego od mężczyzn. Myślę, że [Nicki] idealnie się do tego nadaje. Ona często mówi o równości i równych prawach, a ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna. - dodała.

Piosenkarka wspomniała również, że dla niej bardzo ważną cechą jest wykorzystywanie swojej popularności oraz sławy tak by komuś pomóc, co wg niej Minaj czy nieustannie. Poza tym uwielbiam [Nicki]. Miałam lekki zawał serca, kiedy zaczęła mnie śledzić na Twitterze. Nie wiem, może kiedyś na nią wpadnę i opowiem jej o pomyśle współpracy z Fifth Harmony. - zakończyła swoją wypowiedź. Wyobrażacie sobie taką kolaborację? Są tu jacyś fani Fifth Harmony?


27 Apr 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 26


10. marca Nicki Minaj wypuściła trzy zupełnie nowe piosenki, które z`ostały nagrane podczas jej pobytu w Paryżu. Jednym z nich był utwór 'No Frauds', który oficjalnie został nowym singlem raperki i zarazem pierwszym singlem z najnowszego albumu. Dlaczego jednak nie jest to tzw. lead single?

Lead Single to kawałek, który jako pierwszy promuje nadchodzący album artysty. Zapowiada on w jakim kierunku pójdzie muzyka na nowym krążku. W przypadku Nicki Minaj, jej debiutancki album 'Pink Friday' promował utwór 'Your Love', drugi longplay zapowiadał wielki hit 'Starships' natomiast ostatnia płyta 'The Pinkprint' wybrzmiewała balladą 'Pills N Potions'.

Najnowszą erę oraz czwarty długogrający krążek według samej raperki zwiastuje właśnie utwór 'No Frauds'. Tutaj jeszcze nie ma żadnego wkrętu. Jednak przypominamy, że Minaj już wielokrotnie wprowadziła swoich fanów w błąd. 'Massive Attack', 'Roman in Moscov' czy 'Lookin Ass' to kompozycje, które miały promować poszczególne krążki a ostatecznie nawet na nie, nie trafiły.

Premiera lead single nie wiąże się jedynie z wypuszczeniem samego utworu. Wielkie giganty fonograficzne dbają o to, by piosenka została jak najbardziej wypromowana komercyjnie i zdobyła serca słuchaczy na całym świecie. Towarzyszą temu wywiady radiowe, okładki magazynów, wypuszczenie nowych produktów sygnowanym nazwiskiem artysty oraz ustaleniem, kiedy mniej więcej pojawi się album.

Lead single musi zapowiadać album. W sytuacji Nicki nic się nie zgadza. 'No Frauds' miało swoją premierę w marcu, teledysk pojawił się w zeszłym tygodniu a o samym albumie wciąż niewiele wiadomo. Na dodatek singiel osiągnął bardzo przeciętny sukces komercyjny. Klip do 'No Frauds' miał pobić rekord Vevo, natomiast po 8 dniach, wideo widziało nieco ponad 13 milionów internautów.

Tak naprawdę trudno stwierdzić wciąż w jakim kierunku powędruje najnowszy album raperki. Zwłaszcza, że wydane ponad miesiąc temu trzy piosenki, są utrzymane w zupełnie innych klimatach. Zanim usłyszymy pełny krążek Minaj, przypominamy, że już niebawem zobaczymy teledysk do piosenki 'Regret In Your Tears'.


19 Apr 2017  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


W sieci właśnie zadebiutował najnowszy teledysk Nicki Minaj. Klip jest obrazem do utworu 'No Frauds', który jest zapowiedzią najnowszego albumu raperki. Według niej samej jest to najlepszy teledysk jaki w życiu nakręciła! Trudno się z nią nie zgodzić! Pełny materiał możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej! Życzymy miłego oglądania i komentowania.


Content Management Powered by UTF-8 CuteNews