NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

30 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Wczoraj w sieci pojawiła się oficjalna informacja mówiąca o tym, że Nicki została producentem wykonawczym nowego serialu stacji ABC Family. Serial komediowy będzie oparty na życiu raperki, kiedy wraz ze swoją rodziną emigrowała z Trynidadu do Stanów Zjednoczonych. Fabuła skupi się głównie na etapie dorastania w Queens oraz rozpoczynającej się drodze raperki na szczyt. Całość będzie bardzo podkoloryzowana, a piosenkarka pojawi się w serialu osobiście. Każdy odcinek będzie trwał 30 minut.

"Nicki potrafi zarobić na wszystkim czego dotknie" - powiedział Karey Burke, dyrektor programowy ABC Family. "Jesteśmy podekscytowani faktem, że będziemy mogli przybliżyć jej, jedyną w swoim rodzaju, historię na naszym kanale. Nicki jest międzynarodową gwiazdą jednak nie każdy wie jak bardzo inspirująca jest jej historia, dlatego nie możemy się doczekać aż pokażemy ją światu" - kontynuował. Sama Minaj przyznała, że jest to jedno z najbardziej niezwykłīch doświadczeń jakie przyszło jej przeżyć. "Jestem taka dumna, że będę mogła współpracować z tak wspaniałą grupą ludzi, by dać światu coś tak wyjątkowego" - kontynuowała.

Kate Angelo, która odpowiedzialna jest między innymi za film "Seks Taśma" zajmie się produkcją całego serialu. To właśnie ona zrealizowała odcinek pilotażowy, który został przedstawiony zarządowi stacji ABC Family. Minaj, Aaron Kaplan, Stella Bulochnikov oraz Brian She to producenci wykonawczy projektu.

Prace nad serialem już się rozpoczęły natomiast są dopiero w fazie początkowej. Niebawem ruszą castingi by znaleźć obsadę aktorską. Pierwszy odcinek rozpocznie się w momencie, w którym Nicki miała około 11 - 12 lat, więc do roli zostanie zatrudniona mała dziewczynka. Minaj osobiście będzie pisała piosenki, które młoda aktorka będzie prezentować w serialu. Już nie możemy się doczekać!


30 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Portal streamingowy TIDAL przygotowuje się właśnie do swojego pierwszego koncertu w historii. TIDALX: 1020 to to impreza charytatywna, z której zystki zostaną przeznaczone fundacji New World Fundation. Według ich strony internetowej fundacja zajmuje się nawoływaniem społeczeństwa do udziału w amerykańskiej demokracji oraz stawia duży nacisk na szanowanie praw człowieka. Event odbędzie się już 20. października w Nowym Jorku. Dla polskich fanów, którzy nie będą mogli dotrzeć na miejsce mamy dobrą wiadomość. Koncert będzie transmitowany na żywo przez serwis TIDAL za darmo! Nie istatne czy jest się użytkownikiem serwisu czy nie - koncert będzie transmitowany dla wszystkich, ponieważ podczas show będzie można wpłacać pieniądze na specjalne konto fundacji!


26 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


Wizyta Nicki Minaj na włoskim Tygodniu Mody, nie opiera się jedynie na bywaniu na pokazach. Tym razem raperka została oficjalnie zaproszona, by również wystąpić. Tuż po pokazie Fancesco Tisci dla domu mody Givenchy odbyła się specjalna impreza promująca markę. Podczas jej trwania raperka stanęła na scenie i wykonała kilka swoich największych hitów. Nie zabrakło szlagierów takich jak Super Bass czy Anaconda, ale pojawiły się również nowsze piosenki jak Feeling Myself czy Truffle Butter. Tym razem raperka zaprezentowała się w blond peruce, którą fani mogli już poznać kilka dni wcześniej, kiedy Minaj została przyłapana przez paparazzi w Beverly Hills. Przylegający kombinezon oraz buty marki Givenchy zostały specjalnie zaprojektowane dla Nicki Minaj. Aby zobaczyć zdjęcia z wczorajszego występu, kliknij w powyższy obrazek. Natomiast poniżej znajdziecie materiały wideo z Mediolanu. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


26 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


W Mediolanie, czyli europejskiej stolicy mody, właśnie trwa Fashion Week. Weekendowe pokazy otworzył dom mody Givenchy. Marka w tym tygodniu świętowała również otwarcie kolejnego butiku, co było szeroko komentowane w Mediach. Nicki Minaj otrzymała specjalne zaproszenie, aby w tym roku pojawić się po raz pierwszy na włoskim Tygodniu Mody. Oczywiście nie odmówiła. Na wieczornej kolacji pojawiła się w różowej peruce oraz rzecz jasna kreacji Givenchy. Podczas imprezy siedziała razem z Donatellą Versace oraz redaktor naczelną włoskiej wersji magazynu Vogue - Fancą Sozzani. Raperka chętnie pozowała również z Fancesco Tisci, który przygotował najnowszą kolekcję dla Givenchy. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z wczorajszego wieczoru, kliknij jak zwykle w powyższy obrazek. Nicki witamy ponownie w Europie!


22 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1


Już dzisiaj na antenie BET zostanie wyemitowany specjalny dokument poświęcony karierze Nicki Minaj - 'The BET Life of Nicki Minaj'. Program zawiera nie tylko archiwalne materiały wideo związane z raperką, ale także wypowiedzi gości specjalnych na temat niewiarygodnych osiągnięć artystki. Niestety kanał BET jest niedostępny dla polskich widzów, dlatego poszukaliśmy internetowe streamy gdzie możecie zobaczyć program. Emisja rozpocznie się dokładnie o godzinie 3.00 czasu polskiego, czyli w nocy. Życzymy miłego oglądania, natomiast w odtwarzaczu poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź programu.

STREAM ZOSTANIE DODANY KIEDY ZACZNIE DZIAŁAĆ


22 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Nicki Minaj i Meek Mill w końcu udzielili pierwszego w pełni wspólnego wywiadu oraz pozowali do wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu GQ. Pełne tłumaczenie rozmowy możecie zobaczyć poniżej. Natomiast jak zwykle, klikając w powyższy obrazek zobaczycie wszystkie zdjęcia w dobrej jakości. Fotografie wykonała legendarna Ellen von Unwerth, która w przeszłości współpracowała między innymi z Beyonce czy Rihanną. Kreacje przygotowane do sesji pochodzą z różnych domów mody, takich jak Wang, Plein czy Bayne. Życzymy miłego oglądania, komentowania oraz czytania.

GQ: To trochę głupie pytanie, ale jak bardzo normalny jest wasz związek?
Meek Mill: Bardzo nie normalne. Nadal nie jest normalny. Nie uważasz tak?
Nicki Minaj: Zdecydowanie uważam, że nasz związek jest normalny poza kamerami. Jest dokładnie taki sam jak każdej innej pary z osiedla. Stajemy się lepsi jako para, jako ludzie oraz jako istoty ludzkie, ale nadal mamy swoje kariery i to właśnie nas różni od innych i sprawia, że nie jesteśmy normalni, fakt że oboje odnosimy wielkie sukcesy. Oprócz tego nasze uczucia są jak najbardziej normalne. Jakbym teraz porozmawiała z setką innych dziewczyn o tym jak radzą sobie ze swoimi chłopakami, znalazły byśmy wiele wspólnego w naszej rozmowie.

GQ: Idealna podwójna randka, na której nigdy nie byliście?
MM: Nie wiem. Jest wiele takich par. Alicia Keys oraz Swiss Beats. Jay-Z i Beyonce.
NM: Kocham Alicie i Swizza za to, że są tacy bardzo przyziemni. Przyjaźnimy się z nimi tak jak z Jeyem i Bey. To już są nasi przyjaciele. Podziwiamy i szanujemy ich. Więc to nie jest jakiś genialny pomysł. Chociaż z drugiej strony uwielbiam wychodzić z moimi dziewczynami i ich partnerami, tak naprawdę robimy to cały czas. Jest zabawnie, poznajemy się i gramy w szczerość czy odwaga i wykonujemy różne zadania. Dobrze się bawimy niezależnie od tego czy są to sławni ludzie czy nie, nie potrzebujemy obracać się w okół sławnych ludzi.

GQ: Jak często Meek prosi Cię o..
NM: O całusa?

GQ: Jasne o całusa
NM: Nieustannie.

GQ: Nie może Cię po prostu pocałować. Bez pytania?
MM: Czasami (śmiech)
NM: Właściwie to uwielbiam go całować. To moja ulubiona rzecz w nim, co jest nieco dziwne. Nawet teraz sobie pomyślałam, że teraz mnie ciągle pyta o całusa, to chyba jest zaraźliwe, ponieważ na początku naszej znajomości to ja ciągle pytałam. Uwielbiam go całość. Uwielbiam smak jego ust.

[Właśnie w tym momencie Nicki rzuca takie spojrzenie w stronę Meeka, które można porównać do spojrzenia żony żołnierza, który wraca z podwójnej delegacji podczas wojny, spojrzenie które skończyłoby się seksem gdyby nas tutaj nie było. Na szczęście Nicki kontynuowała wypowiedź]

MM: No a wy nie chcielibyście całować Nicki całymi dniami?

GQ: Jesteście razem w trasie. Co oznacza, że będziecie spędzać ze sobą bardzo dużo czasu. Były jakieś obawy przed podjęciem takiej decyzji na początku związku?
NM: Ja się cieszyłam.
MM: Ja też się cieszyłem. To zupełnie inne doświadczenie, koncertować z moją dziewczyną.
NM: Kiedy koncertowałam po Europie to ciągle wypytywał, kiedy wrócę do domu. To nie jest to samo. Jednak jednocześnie, kiedy razem pracujemy a nie jesteśmy fizycznie razem to tylko podwyższa podniecenie, kiedy będę mogła go w końcu zobaczyć. Tylko o tym wtedy myślę. Teraz, kiedy jesteśmy razem w trasie to jak spełnienie marzeń.

GQ:Wydaje się, że oboje macie bardzo silne osobowości. Jak to było na początku, kiedy próbowaliście się rozszyfrować?
MM: Wiesz co, nadal się rozszyfrowujemy. Uwielbiamy się nawzajem. Kiedy nauczyliśmy się rozumieć nawzajem, kurtyna opadła. Wiedzieliśmy już wszystko.
NM: Ludzie ciągle mi powtarzają, że trzeba specjalnego mężczyzny, który jest z kobietą, która posiada swoje oraz trzeba specjalnego mężczyzny, który nie czuje się niepewnie przy kobiecie, która robi swoje własne rzeczy. Wiesz o co mi chodzi? To jedna z wielu rzeczy, za które tak bardzo go pokochałam. Kiedy rozmawialiśmy zawsze dawał mi odczuć, że akceptuje mnie taką jaką jestem. Jako artystkę czy kobietę. Oczywiście jestem silną kobietą pod wieloma względami... Nie jestem jednak silna w każdej dziedzinie, nie chcę kreować się na jakąś super bohaterkę, ponieważ nią nie jestem, ale uważam, że potrzeba odpowiedniego faceta. Czas pokaże czy Meek jest odpowiednim facetem, ponieważ to nie jest łatwe.

GQ: Nie jest łatwo randkować z Nicki Minaj?
NM: Nie. Bardzo doceniam to, że chociaż spróbował. Na początku ciągle powtarzał mi, że mógłby być w związku, a ja ciągle odmawiałam. Uważałam, że nie był gotowy, jednak on ma bardzo silną osobowość i jest bardzo przekonujący.
MM: Lubiłaś mnie... nie musiałem Cię przekonywać. (śmiech)
NM: Kiedy jednak mówimy o związku? Nie uważam, że był on gotowy. Byłam bardzo zaniepokojona.

GQ: Meek jak zwrócić uwagę takiej dziewczyny jak Nicki Minaj?
MM: Nie wiem, bądź sobą. Ja uwielbiam być sobą.

GQ: Nie prawda. Zdradź nam ten sekret
MM: Naprawdę. Co chcecie, żebym wam powiedział. Byłem sobą i tak ją poderwałem.

GQ: Zabrałeś ją na jakąś specjalną randkę? Jakieś specjalne gesty?
MM: Robiliśmy wszystko to co się robi ze swoją dziewczyną. Dokłądnie to samo. Relaksowaliśmy się.
NM: Jaki był Twój sekret kotku. Wszyscy chcą to wiedzieć.
MM: Nie wiem! Chcesz żebym wymyślił jakąś odpowiedzieć dla magazynu? Podobała mi się. Poczułem ją. Ona chyba poczuła mnie.
NM: Co we mnie polubiłeś?
MM: To, że byłaś przedsiębiorcza. Robiłaś swoje. Ludzie nie mają dziewczyn, które robią coś więcej niż oni sami czy nawet to samo. Uwielbiam przedsiębiorcze dziewczyny. Ona jest szefem. Ona jest piękna. Niegrzeczna. Ambitna. Czego chcieć więcej?

GQ: Oboje jesteście bardzo związani ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Był ktoś kto kwestionował wasz związek?
MM: Nie z mojej strony.
NM: Każdy raczej nas wspierał. Jedną osobą przeciwną była moja mama. Ona zna Meeka tylko z tej publicznej strony, tego co widzi w mediach. Teraz już go poznała, ale chce być pewna, że zadaję się z bardzo dobrym chłopakiem. Jest bardzo nadopiekuńcza. Z drugiej strony ludzie nie zdają sobie sprawy, że ja miałam tylko trzech chłopaków przez całe moje życie. Nigdy dużo nie randkowałam... Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego moja mama i rodzina była bardzo zaskoczona. To był wielki krok, ponieważ znali oni tylko jednego człowieka przez ponad dekadę. Nawet mój pastor, który jest dla mnie jak druga mama, był przerażony. Wszyscy byli przerażeni. Ci wszyscy ludzie byli przerażeni, ponieważ wiedzą, że kiedy się zakochuję, to wpuszczam tą osobą głęboko do mojego życia i to naturalne dla matki, że upewniała się, że nie spieszę się z podjęciem decyzji

GQ: Kiedy rozpoczęły się zaloty? Nie związek... ale zaloty.
MM: Rok temu lub jakoś tak. Nie jestem pewien. Nieco ponad rok temu.

GQ: Nicki, kiedy zorientowałaś się, że to coś więcej niż tylko zauroczenie?
NM: O pamiętam dokładnie! Kiedy on przyjechał do mnie do LA i rozmawialiśmy tylko o raperskich rzeczach, o wersie Kendricka i o tym podobnych. Ciągle udzielałam mu dobrych rad.
MM: Powtarzała mi bym ciągle był lepszy od innych.
NM: Zamknij się. Mówiłam mu tylko, żeby był pewnym siebie artystą, ponieważ podobała mi się jego muzyka. Następnie przyjechał do mnie do LA i byliśmy razem w studio, później nie widziałam go bardzo długo. On nagrywał teledysk i chyba wtedy zdałam sobie sprawę, że jest on bardzo fajny. Kiedy jednak przeszliśmy do następnego etapu? Kiedy [Meek] trafił do więzienia, ja zostałam sama w domu i miałam czas tylko dla siebie. Jak się okazało dla niego to też był ciężki okres.

GQ: Dlaczego zostałaś sama w domu? Co masz na myśli?
NM: Ummmm....

GQ: Komplikacje z byłym chłopakiem?
NM: Tak. To było dziwne, a byłam już wolna. Doprowadziłam do tego, by Meek się o tym dowiedział... To dość zabawne, że w przeddzień aresztowania, bardzo dużo o nim myślałam.
MM: Dokładniej, poczuła coś do mnie zanim trafiłem do aresztu.
NM: Myślałam o nim, ponieważ widziałam jego trudne wpisy na Twitterze i pomyślałam sobie, że potrzebuje on kogoś kto podniósłby go na duchu. Więc kiedy dowiedziałam się, że trafił do więzienia, zadzwoniłam do jego ludzi, by dali mu znać że modlę się za niego, by wrócił do domu. Kiedy mu przekazali informację, poprosił by zadzwonili do mnie w jego imieniu. Pamiętam, że siedziałąm wtedy na moim balkonie i rozmawiałam z nim przez telefon aż się nie ściemniło. Wiedziałam, że wpadłam w tarapaty. Wiedziałam, pierwszego dnia po tak długiej rozmowie.

GQ: Więc zdobyłeś dziewczynę, o której marzy połowa świata, z więzienia. Jesteś pewien, że nie chcesz nam zdradzić tego sekretu?
MM: Bądź sobą. Bądź szczery z samym sobą i wielkie rzeczy się wydarzą.
NM: Tak długo ze sobą rozmawialiśmy, że połączyła nas głęboka mentalna więź. To było szalone. Tak bardzo się do siebie zbliżyliśmy.


GQ: Co jest największym nieporozumieniem jeżeli chodzi o związek Meeka i Nicki?
NM: Wydaje mi się, że na początku największym nieporozumieniem bīło fakt, że ludzie myśleli, że wyskoczyliśmy z jakiejś bańki i nagle jesteśmy w związku. Byliśmy bardzo długo przyjaciółmi i on był kimś przy kim mogłam się czuć dobrze. Nic co robimy nie jest pod telewizję. Decyzja o tym, że chcę upublicznić mój związek padła jeszcze zanim byłam z Meekiem. Byłąm w innym związku i powiedziałam ludziom, że podczas premiery mojego trzeciego albumu nie będę już dbała o to co ludzie sobie o mnie pomyślą, będę szczera w sprawach związanych z moim związkiem. Przypadkiem stało się tak, że jestem z nowym facetem. Kiedy zaczynałam ten biznes nie mogłam powiedzieć z kim jestem z związku, ponieważ wytwórnia i mój manager uważali, że przez to stracę akceptację mężczyzn. Nie mówiłam więc ludziom, że jestem w związku. Kiedy robisz coś przez ponad dziesięć lat, w końcu wydaje ci się, że to jedyna opcja. Trudno jest się wyłamać. Zdałam sobie sprawę, że wydaję nowy album i już o to nie dbam. Stało się tak, że trafiłam na nowy związek, ale taką decyzję podjęłam jeszcze przez związkiem z Meekiem. Teraz nastały zupełnie inne czasy. Przemysł muzyczny się zmienił. Ludzie już nie dbają o to czy jesteś w związku. Na początku było zupełnie inaczej. Przecież nikt nie wiedział, że Jannet Jackson wzięła ślub, przez jakieś dziewięć lat. Kiedyś to było tabu. Nie chciałam już ukrywać tej strony mojego życia.
MM: Że udawaliśmy. To było dla mnie słabe. Wiesz o co mi chodzi, ja nigdy niczego nie udawałem przed kamerami, tylko i wyłącznie dla rozgłosu.
NM: Wysyłałeś przecież Tweety o mnie jak długo?
MM: Pięć lat.
NM: No właśnie.

GQ: Pewnie wielu facetów o tobie pisze, Nicki.
MM: Mogłem wybrać wielu innych raperów, o których mógłbym Tweetować. Mam cały kawałek, który jest o niej. Całą Filadelfia o tym wie. Kiedy występowała tam sama, ludzie śpiewali jej to.

GQ: Oboje mieliście ostatnio głośne momenty na Twitterze. Nicki Ty pisałaś negatywnie o VMAsach. Meek Ty zaatakowałeś Drake'a, że ktoś inny pisze za niego kawałki. Obie sprawy były bardzo kontrowersyjne. Czegoś żałujecie?
MM: Separuję się od tego. Zaszalałem.
NM: Ludzie tego nie rozumieją, że Meek jest dorosłym mężczyzną i nie muszę się zgadzać ze wszystkimi jego poglądami.
MM: Ona taka nie jest. Nieważne z kim aktualnie rozmawiam.
NM: Ja się cieszę, że tweetowałam o VMAsach ponieważ 'Anaconda' miała zbyt duży wpływ kulturowy, by nie być nominowana. Kiedy te popowe dziewczyny mają taki moment w swoich karierach, nie tylko zostają nominowane, ale jeszcze wygrywają. Cieszę się, że ludzie stanęli w mojej obronie. Opowiadali w mediach, że mam rację, nawet Taylor Swift, ostatecznie przyznała mi rację. Rozmawiałyśmy. Zadzwoniłą do mnie i rozmawiała ze mną o tym, a ja wytłumaczyłam jej, że sprawa nie dotyczyła jej osobiście. Chcę podziękować Bogu i moim fanom. I jego fanom. Nie musimy robić niczego sobie nawzajem dla negatywnych celów.
MM: Oczywiście wiedzie, że Meek Mill niczego nigdy, nie żałuje!


17 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Już 25. października Mediolan stanie się gospodarzem gali MTV Europe Music Awards. Gala oczywiście będzie transmitowana na żywo od godziny 21.00 na antenie MTV. Zanim jednak będzie można przyznać nagrody to trzeba ogłosić nominowanych. W tym roku Minaj ma szansę na zdobycie 5 statuetek - w tym jedną z najważniejszych, czyli Wokalistka Roku. Udział Nicki w gali nie został jeszcze potwierdzony, jednak miejmy nadzieję, że po tym jak w zeszłym roku prowadziła galę to tym razem nie zawiedzie. Przypominamy, że to właśnie podczas zeszłorocznej imprezy Barbz pierwszy raz usłyszeli kawałek 'Bed Of Lies'. Teraz zapraszamy do głosowania!

Best US Act

Wokalistka roku

Najlepszy Wykonawca Hip-Hopowy

Najlepszy Image

Najlepsza Kolaboracja

GŁOSUJ NA NICKI!


17 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


To, że Nicki Minaj od 6 lat jest niewątpliwą królową BET nikomu nie trzeba przypominać. Raperka od swojego komercyjnego debiutu nie oddała jeszcze swojej korony. Ilość nominacji Nicki do nagrody BET Hip-Hop Awards może jedynie potwierdzić jej pozycję. Diwa Young Money ma szansę zdobyć aż (!) tatuetek! Gala wręczenia nagród odbędzie się już 13. października. Niestety uczestnictwo Minaj nie zostało jeszcze potwierdzone. Kiedy sytuacja ulegnie zmianie, jak zwykle was o tym poinformujemy.

Najlepszy teledysk Hip Hop
Feeling Myself

Najlepsza kolaboracja, duet
Nicki Minaj feat. Beyonce - 'Feeling Myself'
Nicki Minaj feat. Drake & Lil Wayne - 'Truffle Butter

Najlepszy wykonawca 'na żywo'

Tekściarz roku

MVP Roku

Album Roku
The Pinkprint

Hustler Roku

Made-You-Look Award


17 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Tydzień mody powoli dobiega końca. Nicki Minaj już wróciła do Los Angeles, gdzie została przyłapana przez paparazzi w Beverly Hills. Niestety raperka wciąż nie potwierdziła swoich zaręczyn mimo, że tłum paparazzi nieustannie ją o to pytał. Aby zobaczyć zdjęcia z 16. września 2014 roku, kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


17 Sep 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4

.


<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews