NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

30 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Nicki Minaj pojawi się na lipcowej okładce amerykańskiego wydania magazynu Cosmopolitan. Zdjęcia do sesji wykonał Matthias Vriens-McGrat. Raperka nie tylko pozowała przed obiektywem aparatu, ale także udzieliła wywiadu. Całość będzie zmontowana na zasadzie poszczególnych wypowiedzi na dany temat. Tłumaczenie pierwszych 4 "monologów" możecie przeczytać poniżej. Natomiast wszystkie zdjęcia w bardzo dobrej jakości możecie zobaczyć po kliknięciu w powyższy obrazek. Życzymy miłego czytania, oglądania i komentowania.

O mówieniu otwarcie o swoich pieniądzach:
'Kobiety czują się niekomfortowo kiedy mówią o pieniądzach. Wiem, że wielkim tabu jest rozmawianie o tym w pracy. Technicznie, powinieneś pominąć temat jednak musisz wiedzieć ile zarabiają Twoi współpracownicy. W przeciwnym wypadku nie będziesz znać swojej wartości. Musisz zadawać pytania. Ile zarabia ta osoba? Bądź dociekliwy. Zawsze konkurowałam jeżeli chodzi o moje wynagordzenie.'

O nagrywaniu albumu 'The Pinkprint' po trudnym rozstaniu z Safaree Samuelsem:
'Nie planowałam nagrać osobistego albumu, ale [album] 'The Pinkprint' przyszedł w krytycznym momencie mojego życia. Zdałam sobie sprawę, że ludzie mogą się pojawić i zniknąć w każdym momencie. Jako kobiety jesteśmy bardzo emocjonalne. Musiałam się szybko nauczyć, że jeżeli nie będziesz świadoma własnego ja, szybko zostaniesz zniszczona przez mężczyznę. Możesz zostać zniszczona przez związek. Musiałam zadać sobie pytanie 'kim jestem?' Musiałam zaakceptować siebie i moje talenty.'

O szczytowaniu w łóżku:
'Domagam się orgazmu. Uważam, że każda kobieta powinna się go domagać. Mam przyjaciółkę, która nigdy nie szczytowała. W życiu! To rani moje serce. Według mnie to pokręcone. Bardzo często przeprowadzamy interwencję do spraw orgazmu, kiedy pokazujemy jej jak to robić. Rozkraczamy się, mówiąc 'music go wziąć w taki a nie inny sposób'. Ona zawsze jest osobą pieszczącą. Też jestem osobą pieszczącą, ale znajduję równowagę.'

O swoim życiu za 10 lat:
'Za 10 lat od teraz, będę miała dwójkę dzieci chyba, że mój mąż bę∂zie chciał trójkę. Zajmę się bardziej moim fitnessem, bez efektu jojo oraz będę kurą domową, która zarządza swoimi biznesami z domu. Chcę być w stanie gotować dla moich dzieci, piec im ciasteczka i obserwować jak dorastają. Chcę być mamuśką. Chcę zabierać ich do szkoły, chodzić na wywiadówki, pomagać im w pracach domowych i wieszać ich dzieła na lodówce.'


25 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Imprezy basenowe przy Palms Pool w Las Vegas są znany niemalże na całym świecie. Każdy doskonale wie, że balując tam nikt nie wyjdzie suchy i... trzeźwy. Wczoraj Nicki Minaj oraz Meek Mill odwiedzili to miejsc i nie wyglądali na niezadowolonych. Oczywiście zgromadzeni goście nieco zwariowali jak zobaczyli raperkę. Onika wyglądała jednak na zadowoloną i chętnie rozdawała autografy - o czym świadczą zeznania osób, które uczestniczyły w imprezie. Aby zobaczyć zdjęcia z 24. maja kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


22 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


Czekanie dobiegło końca! Klip do kawałka 'The Night Is Still Young' wreszcie miał swoją premierę. Podobnie jak w przypadku poprzednika tak i teraz klip zawitał na portalu TIDAL.


20 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Konflikt między Nicki Minaj a Tygą trwa już od jakiegoś czasu. Raperka wkurzyła się, kiedy jej kawałek 'Truffle Butter' trafił do sieci w wykonaniu młodego rapera. 'Uważam, że to bardzo lekceważące. Przecież robiłam z nim kilka rzeczy w przeszłości, wzięłam go na trasę. To bardzo lekceważące, ponieważ jestem królową Young Money!' - skomentowała jakiś czas temu Minaj całą sytuację w wywiadzie. Wydawałoby się, że konflikt jest już zarzegnany po tym jak piosenkarka przyznała, że Tyga przeprosił ją poprzez wiadomości sms.

Jak informuje portal radaronline.com diwa Young Money nadal ma żal do młodszego kolegi. Według tabloidu Nicki pojawia się w swoim najnowszym teledysku w koszulce z napisem "PERVERT" oraz numerkiem 17. Wszystko ma być nawiązaniem do związku Tygi z 17-letnią Kylie Jenner. Różnica 8 lat może nie podobać się wielu osobom, zwłaszcza że Kylie nadal jest nieletnia.

Jaka jest prawda? Oczywiście prędko się nie dowiemy. Nie mamy tak naprawdę pewności czy kiedykolwiek Nicki wytłumaczy się z tej plotki. Jak myślicie to prawda? A może zwykły przypadek?


18 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Dzisiaj fanów Nicki Minaj spotkała wielka niespodzianka. w portalu TIDAL pojawił się ekskluzywnie teledysk do kawałka 'Feeling Myself', który jest wspólnym projektem raperki z Beyonce. Klip promuje ostatni album diwy Young Money 'The Pinkprnit'. Klip został najprawdopodobniej nagrany kiedy obie panie przebywały na festiwalu muzycznym Coachella.


18 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Wczoraj odbyła się gala wręczenia nagród Billboard Music Awards. Tak jak zapowiadano Nicki pojawiła się na scenie by wspólnie z Daivdem Guetta wykonać kawałek 'Hey Mama' i swój najnowszy singiel 'The Night Is Still Young'. Niestety ku zaskoczeniu fanów raperka nie pojawiła się na czerwonym dywanie poprzedzającym imprezę. Na dodatek Minaj nie udało się zdobyć nagrody w żadnej kategorii, w której była nominowana. Fani są jednak bardzo zadowoleni z samego występu, który wg niektórych uratował wczorajszy nudny wieczór. Pełny występ możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej! Natomiast fotografie jak zwykle zobaczycie po kliknięciu w powyższy obrazek! Życzymy miłego oglądania i komentowania.


17 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 3


Po dość długim oczekiwaniu fani Davida Guetty, Nicki Minaj oraz Afrojacka doczekali się wreszcie premiery klipu do utworu 'Hey Mama'. Przypominamy, że sceny z Nicki Minaj zostałī nagrane w Europie, podczas pobytu raperki na starym kontynencie w ramach trasy koncertowej The Pinkprint Tour.


17 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Już dzisiaj w nocy, z niedzieli na poniedziałek, odbędzie się gala Billboard Music Awards 2015! Przypominamy, że wiwa Young Money ma szansę na zdobycie 4 statuetek: najlepszy album rap, najlepsza piosenka rap, najlepszy artysta rap oraz najlepszy artysta streamingowy. Nicki Minaj pojawi się również na scenie wy wykonać swój najnowszy singiel 'The Night Is Still Young' oraz 'Hey Mama'.

Niestety jak zwykle żadna polska telewizja nie podjęła się relacji na żywo. Dlatego jak zwykle na pomoc spieszy nasza strona. Galę będziecie mogli zobaczyć klikając, w poniższy link. Relacja z czerwonego dywanu rozpocznie się już o godzinie 23.00 natomiast główna impreza o 2.00 w nocy! Widzimy się za tym późnym wieczorem Barbz!

CZERWONY DYWAN - ABC | GALA STREAM


11 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj inspiracją wystawy fotograficznej? Dlaczego nie! Na dodatek wystawa będzie w Polsce, co więcej stworzył ją Polak. Paweł Szypulski być może nie jestem fanem raperki z Trynidadu, ale poświęcił część swojej wystawy właśnie jej pośladkom. Młody fotograf zadaje sobie pytanie: Co widzę, gdy patrzę na Nicki Minaj?

'Gdy tylko spoglądam poza to, czego w jej przypadku przeoczyć nie sposób, objawia mi się szaleństwo nadmiaru znaków, kompletne pomieszanie z poplątaniem. Zaczynają mnie uwierać myślowe skróty i polityczne poprawności, które pozwalały mi uznać za zamkniętą kwestię tego, co w przedstawianiu ciała jest w porządku, a co nie. Nie wiem, czy o tym samym myślą inni widzowie odpowiedzialni za ponad 400 milionów wyświetleń Anacondy na YouTube, ale wspólnie uczestniczymy w spektaklu zbudowanym na gruzach kolonialnego imaginarium.' - przyznaje Szypulski

W oficjalnej zapowiedzi wystawy możemy przeczytać między innymi o tym, że fotografie będą skupiały się na współczesnym ujęciu rasy i płci. Co ciekawe artysta wspomina również Saartjie Baartman, która została wykorzystana przez europejczyków jako atrakcja turystyczna, lub jak sam przyznaje "obwoźna erotyczna atrakcja". Dziewczyna została przywieziona z afrykańskich kolonii, tylko i wyłącznie ze względu na proporcje ciała. Zmuszana do prostytucji oraz publicznych pokazów, zmarła nie mając nawet 30-stu lat. Po śmierci jej ciało było pokazywane w muzeum. 'Z całego szumu, który ją teraz otacza, najmocniej uderza mnie proste pytanie – jak blisko mi do jej paryskiej widowni, kiedy przeglądam książki podróżnicze, przerzucam stare pocztówki czy patrzę na klip Nicki Minaj.' - komentuje Szypulski.

Wystawę zatytułowaną /Ciało Obce' będzie można zobaczyć w krakowskim Bunkrze Sztuki od 17.05 do 14.06! Wszystko w ramach miesiąca fotografii, który będzie trwał przez ponad miesiąc w Krakowie. Wybieracie się?


04 May 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj wraz z kilkoma przyjaciółkami oraz swoim ukochanym od kilku dni przebywa w Las Vegas, gdzie pojawiła się z powodów zawodowych. Raperka poprowadziła kilka klubowych imprez, bawiąc się razem z przybyłymi. Po "ciężkiej" pracy każdemu należy się odpoczynek! Dlatego Minaj wybrała się na imprezę przy basenie w hotelu Palms.

Niestety nawet tam nie zabawiła zbyt długo, ponieważ już teraz zmierza ponownie do klubu Tropicana razem z Meek Millem. Na szczęście reporterom udało się zrobić kilka fotek. Zapraszamy jak zwykle do naszej galerii, aby zobaczyć je wszystkie. Przenieść się tam możecie za pomocą kliknięcia w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews