NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

29 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie załatwia różne sprawy zawodowe. Wczoraj raperka została przyłapana przez paparazzi, kiedy udawała się na spotkanie. Niestety nie wiadomo czego ono dotyczyło, ale jedno jest pewne Minaj nie mogła się odgonić od fotoreporterów. Wszystko za sprawą stringów, które wystawały z jej bardzo obcisłych dżinsów. Nawet pierścionek, które raperka otrzymała od Meek Milla nie przykuł tak wielkiej uwagi jak wystająca bielizna. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z 28. kwietnia 2015, kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


26 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2


Wynajęcia gwiazdy na prywatne przyjęcie może nie być łatwe, ale kiedy już uda się osiągnąć ten cel - uczucie musi być niesamowite. Wczoraj Nicki pojawiła się na bar micwie swojego fana. Raperka pomogła wejść chłopakowi w jego dorosłe życie jako mężczyzna nie tylko pozując z nim do zdjęć, ale także prezentując mini koncert. Według tajemniczych źródeł, aby zaprosić diwę Young Money na taką imprezę trzeba mieć w portfelu ponad 300 tysięcy dolarów. Wszystko zależy oczywiście od tego czy termin bardzo zmienia plany piosenkarki itd. Jedno jest pewne, Matt nigdy nie zapomni swojej bar micwy. Takiego towarzystwa się nigdy nie zapomina!


26 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 5


Wczoraj Nicki Minaj zostałą przyłapana przez paparazzi na nowojorskim lotnisku JFK. Raperka poleciała na drugi koniec Stanów Zjednoczonych, Los Angeles, gdzie również na lotnisku czekali na nią paparazzi. Niestety cel wizyty w mieście aniołów nie jest jeszcze znany. Ubrana w czarny kapelusz wyraźnie dawała do zrozumienia, że nie chce aby ktokolwiek robił jej zdjęcia. Na żądnych pieniądza fotografów nie ma ma mocnych - zawsze dostaną to czego oczekują. Zasłaniając twarz, Nicki eksponowała pierścionek, który ostatnio wywołał tak dużo zamieszania. Co prawda mama piosenkarki Carol Maraj twierdzi, że nie jest on zaręczynowy, ale fanom trudno uwierzyć, że zwykła błyskotka, która nie miałaby jakiekolwiek znaczenia, byłaby noszona przez gwiazdę każdego dnia. Aby zobaczyć zdjęcia z 25. kwietnia, kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


22 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Nicki Minaj pojawiłą się dość niespodziewanie na Coachella Valley Music Festival w Stanach Zjednoczonych. Występ raperki nigdzie nie został ogłoszony. Raperka pojawiła się na scenie dwa razy. Pierwszy raz podczas występu Drake'a, kiedy ten wykonywał utwór Truffle Butter oraz kiedy David Guetta rozbawiał publikę najnowszym hitem 'Hey Mama'. Raperka doskonale się bawiła za kulisami razem z Beyonce, z którą spędziła praktycznie cały czas. Jak widać, jeżeli jesteś gwiazdą nie musisz mieć żadnego zaproszenia. Występ Drake'a został już dwa razy przerwany. W zeszłym tygodniu doskonale zrobiła to Madonna, a w tym Nicki. Wideo z występu Drake'a możecie zobaczyć poniżej, natomiast zdjęcia jak zwykle po kliknięciu w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


22 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Tak jak zapowiadaliśmy, 17. kwietnia Nicki wystąpiła na Jordan Brand Classics! Impreza organizowana jest nieprzerwanie od 15 lat w Nowym Jorku, gdzie młode talenty grają, jeden z najważniejszych meczów w swoim życiu. Następnie mecz grają największe gwiazdy amerykańskiej koszykówki. Wszystko jest zorganizowane przez Jordana Branda, który ściśle współpracuje z marką NIKE. Raperka stanęła na scenie by zaśpiewać cztery utwory: Feeling Myself, Only, Truffle Butter oraz Moment 4 Life. Przypominamy, że występ na tym evencie jest całkiem niezłym wyróżnieniem dla danego artysty. Pełny występ możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej, natomiast fotografie jak zwykle po kliknięciu w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.
16 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Dzisiaj rano informowaliśmy was o tym, że Nicki Minaj zaręczyła się ze swoim chłopakiem Meek Millem. Mimo, że informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez parę i mogą oni się bawić mediami, to portal E! News jest przekonany o tym fakcie. Teraz okazuje się, że kolejne informacje docierają do nas zza Oceanu! Według tamtejszych brukowców powodem zaręczyn ma być domniemana ciąża Minaj!

Dowodem dla tabloidów ma być impreza, która odbyła się kilka dni temu i raperka wznosiła kilkakrotnie toast... wodą mineralną! Co ciekawe plotki są dokłądnie takie same jak te, o których pisaliśmy w styczniu ubiegłego roku (czyt. NICKI JEST W CIĄŻY!? KTO JEST OJCEM?)! Wtedy ojcem miał zostać Lil Wayne lub... Drake. Na dodatek ex-chłopak piosenkarki Safaree Samuels po otrzymaniu tej "nowiny" chciał popełnić samobójstwo. Dlatego teraz przebywa pod stałą obserwacją specjalistów i rodziny!

Uważacie, że słynąca z pełnego profesjonalizmu Minaj mogłaby teraz zajść w ciążę, kiedy w lecie czeka ją dość spory wysiłek związany z festiwalami oraz trasą koncertową? Jak uważacie? Plotka kompletnie wyssana z palca?


16 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Kilka dni temu trasa koncertowa The Pinkprint Tour dobiegła końca. Nicki po wyjeździe z Europy, spotkała się ze swoim chłopakiem Meek Millem w Miami, gdzie odpoczywała w promieniach słonecznych. Wtedy raperka zamieściłą na swoim profilu w portalu Instragram TO zdjęcie, na którym widać parę, oraz wielki pierścionek na dłoni piosenkarki. Fani na całym świecie zwariowali usiłując się dowiedzieć czy jest to pierścionek zaręczynowy czy nie.

Niestety nie otrzymali żadnej konkretnej odpowiedzi. Do momentu, w którym Minaj postanowiła poigrać troszeczkę ze swoimi wielbicielami. '💍💛💎 - opublikuję go później 👅' - poinformowała świat za pomocą portalu Twitter, co jednoznacznie wskazywało na pierścionek. Jak obiecała tak też zrobiła i fotografia błyskotki ujrzała światło dzienne. Mogłoby się wydawać, że to cudowna chwila i Barbz powinni się ucieszyć. Było zupełnie inaczej...

Na portalach społecznościowych wybuchła prawdziwa bomba. Fani nie są zadowoleni wyborem Nicki i jak najszybciej chcieliby, aby ta rozstała się ze swoim partnerem. Na dodatek obawiają się, że zaręczyny oznaczają ślub, a ślub oznacza dziecko, które z kolei prowadzi do zawieszenia kariery. Emocje były nie małe mimo, że informacje nie były potwierdzone.

W takich momentach zawsze pojawia się tajemnicze źródło, które wie nieco więcej niż wszyscy. Tak więc osoba z bliskiego otoczenia pary potwierdziła zaręczyny dla portalu E! News słowami: 'Nicki i Meek spędzili ze sobą ostatnio cudowny czas i bardzo się do siebie zbliżyli przez ostatnie miesiące... Wszystko wydaje się dziać bardzo szybko, ale para jest w tym na sto procent. Naprawdę się kochają'. Jeżeli plotka jest prawdziwa, a Nicki właśnie potwierdziła swoje zaręczyny to nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować!


13 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Wczoraj odbył się 18. i zarazem ostatni koncert z europejskiej części trasy The Pinkprint Tour. Jak się okazuje wszystko co dobre bardzo szybko się kończy. Nicki jak zwykjle dała wspaniałe show. Na koniec czekała na nią mała niespodzianka. Na scenie pojawił się Trey Songz, który wręczył jej prezent w postaci obrazu. Raperka niezwłocznie mu podziękowała. 'To zaszczyt występować z tobą każdego wieczoru. Dziękuję i niech Bóg Cię błogosławi. Jesteś niesamowity w tym co robisz.' Piosenkarka nie zapomniała również o pozostałych osobach, które razem z nią przez ponad miesiąc tworzyły wspaniałe koncerty. 'Ester Dean nie wiem gdzie jesteś, ale kocham Cię i dziękuję!'. Następnie przedstawiła wszystkich tancerzy, zespół oraz prosiła o błogosławienie dla szkockich fanów. Przypominamy, że już w lecie Nicki wróci do Europy, by zagrać na kilku festiwalach o czym informowaliśmy was w poprzednim newsie. Jak zwykle zapraszamy was do obejrzenia wszystkich filmików oraz zdjęć. Życzymy miłego oglądania i komentowania. Kurtyna opada...


12 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


10. kwietnia w Newcastle odbył się siedemnasty koncert trasy The Pinkprnit Tour. Jak zwykle koncert przebiegł według ustalonego planu, czyli najpierw rozgrzewka z Ester Dean oraz Trey Songza, a następnie show wykonane przez samą Minaj. Tak jak poprzednio Nicki nie spotkała się ze swoimi fanami po koncercie ponieważ jest chora. Miejmy nadzieję, że stan zdrowia raperki szybko ulegnie zmianie i podczas ostatniego koncertu Barbz zrobią sobie grupową fotkę ze swoją idolką. Jak zwykle filmiki możecie zobaczyć poniżej natomiast fotografie po kliknięciu w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


12 Apr 2015  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Co prawda trasa koncertowa The Pinkprnit Tour dobiega już powoli do końca, jednak już w lecie Nicki powróci do Europy. Co prawda nie będzie już grała własnych koncertów, ale pojawi się na wielu letnich festiwalach. Lipiec to szansa dla Barbz na ponowne spotkanie ze swoją idolką. Dat jest już sporo, a ciągle pojawiają się nowe. Oczywiście polscy fani w ciszy mają nadzieję, że raperka przyjedzie do naszego kraju i zagra np. na festiwalu Open Er w Gdyni, który trwa od 1-4 lipca. Niestety póki co nie pojawiają się, żadne informacje, które mogłyby być jakąkolwiek podpowiedzią. Poniżej znajdziecie pełną listę koncertów, które zostały oficjalnie potwierdzone. Ktoś się wybiera?


1. lipca - Roskilde, Dania
3. lipca - Lahti, Finlandia
5. lipca - Londyn, Wielka Brytania
7. lipca - Nimes, Francja
8. lipca - Mediolan, Włochy
10. lipca - Frauenfeld, Szwajcaria
11, lipca - Liege, Belgia


<< Previous 1 2 3 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews