NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

29 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 6


Styl Nicki Minaj zmienił się ostatnimi czasy diametralnie. Niektórzy tęsknią za kolorowymi strojami raperki, ale jedno trzeba przyznać, że wygląda ona coraz bardziej dojrzale i kobieco. Portal style.com postanowił porozmawiać ze stylistami - Jerod McClain'em oraz Nonją McKenzie, ponieważ to właśnie oni stoją za tak spektakularną zmianą w wyglądzie Nicki. Chociaż jak sami przyznają całość zawsze inspirowana jest samą piosenkarką i nigdy projekty do końca nie są ich własną inicjatywą. Zapraszamy was do lektury,

Jak długo współpracujecie z Nicki?
Jerod McClain: Półtora roku. Byliśmy częścią jej przemiany z kolorowych peruk oraz kostiumów do bardziej naturalnego wyglądu, high fashion. Zacząłem z nią współpracować jakieś trzy tygodnie po rozpoczęciu przez nią Amerykańskiego Idola. Była pomiędzy stylistami.

Jakie wytyczne dała wam Nicki [odnośnie stylu]?
JM: Jej zespół nie udzielił mi żadnych wytycznych. Wysłami mi jedynie jej plan podróży podczas nowojorskiej trasy promocyjnej po radiach. Moją jedyną obawą był fakt, że nie zdołam zrobić jej takiego kostiumu jakie zwykła nosić, ale oni zaproponowali mojej agentce, że powinienem zrobić coś co naturalnie przychodzi do głowy patrząc na plan zajęć [Nicki]. Tak też zrobiłem. Ubrałem ją we własną wizję i to zadziałało. Dokładnie w tamtym czasie myślałem, że będzie ona miała bardziej nowoczesną sylwetkę - luksusową, kogoś kto popiera high fashion. Wszystko przez projekt, który widziałem na jednej z świątecznych imprez w Nowym Jorku oraz słynna impreza noworoczna w Las Vegas. Więc pokazałem jej różne sukienki, cudowne leginsy plecione na drutach, kurtkę Balmain, czyli wersję High Fashion jej samej - było bardzo kolorowo, wszystko przylegało do jej ciała. Od tamtej pory jej styl przeżył prawdziwą organiczną ewolucję.

Ona miała tak wiele [modowych] faz. Która waszym zdaniem jest jej osobistym stylem?
JM: Wiele ludzi pyta co jest inspiracją, ona jest inspiracją. Inspiracja pochodzi od tego jak ona czuje się jako kobieta oraz jako artystka, jej trzeci album, pierwszy film. Jej kariera posiada tak wiele różnych aspektów. Ona jest bizneswoman. Ona posiada własny perfum. Jest właścicielem muskatu numer jeden w kraju. Jest artystą muzycznym. Jest aktorką. Jej kariera jest wielowymiarowa i jej ewolucja stylu jest odbiciem tego wszystkiego. Nicki jest sexi. Jest gruboskórna. Jest odważna. Ma pewną siłę, która przekłada się na wszystko co robi.

Nonja McKenzie: Ale posiada również pewną delikatność i kobiecość, która moim zdaniem powoli z niej wychodzi.

JM: Tak i uważam, że jest ona w momencie swojego życia, którym pokazuje swoją kobiecą siłę, ponieważ jest wystarczająco sina i pewna siebie, w tym jaka jest, by pokazać swoją delikatniejszą stronę.

Co było impetem za jej najświeższą bardzo naturalną przemianą?
JM: To po prostu odzwierciedlenie tego kim jest jako aktorka, bardziej okrojona, pozbawiona tony makijażu, bardziej naturalna.

Więc jej styl ewolucje wraz z różnymi wydarzeniami w jej życiu?
JM & NM: Zdecydowanie!

NM: Każdy projekt jest zupełnie inny i zanim zaangażujemy się w jakikolwiek projekt, musimy poczuć jak ona sama się czuje. Ona daje nam wskazówki jak się czuje i wtedy my działamy.

JM: Wtedy albo akceptuje [projekt], albo mówi "To wygląda lepiej. Więcej tego. Mniej tego.", i tak dalej. Ona daje nam swoją krytykę, a my mamy wytyczne, których potrzebujemy. To jest współpraca, ale inspiracja zawsze pochodzi od Nicki.

Jedną z najwspanialszych rzeczy w jej stylu jest fakt, że jej seksualność jest bardzo wyeksponowana, ale nie jest nachalna. W jakiś sposób, jest zahartowana, ponieważ istnieje w świecie mężczyzn, świecie rapu.
JM: Dokładnie! Jej seksualność jest zahartowana elegancją.

NM: Takie małe seksowne macho. Jednak wciąż posiada pewne natężenie.

JM: Nicki jest raperką, a tam wciąż panuje przepych.

Jaki mieliście koncept dla stylu, który widzimy w teledysku 'Senile'?
JM: Wymyśliliśmy dla niej styl chola, który pasowałby do chłopaków, ale wciąż był klasyczny i high fashion. To ekstremalna wersja Nicki. Onaa jest kobietą, więc zawsze ma na głowie koronę, zwłaszcza w ekipie Young Money. Jeremy [Scott] był bardzo pomocny w wybraniu stylu do tego teledysku. Dostaliśmy się do niego i on wymyślił sztuki specjalnie przygotowane do tego teledysku, zwłaszcza ten czarno-złoty gorset, majteczki oraz biustonosz Moschino oraz zrobioną na zamówienie bieliznę.

Nie obawialiście się negatywnych rakcji na jej styl Chola?
JM: To złożenie hołdu dla stylu Chola. Nicki wcieliła się w niego idealnie. To była czarująca interpretacja tego stylu, co według mnie jest komplementem.

Jaka jest jej relacja z innymi projektantami mody?
JM: Mamy cudowną relację z Herve Leger. Nicki kocha Roberta Cavalli. Jesteśmy w trakcie procesu kultywowania relacji z nimi, podobnie jest też z innymi markami. [Nicki] Kocha również Balmain i Versace. Jednym z jej ulubieńców aktualnie jest Aleksander McQueen. Zrozumiała, że [projekty] idealnie leżą na jej ciele, oraz uwielbia to jak modelują one jej sylwetkę. Uważa to za bardzo pochlebne i atrakcyjne. To jeden z wielu aspektów jakie zaobserwowała w projektach.

Jaki jest wasz ulubiony prjekt, jaki przygotowaliście dla Nicki?
JM & NM: Teledysk do 'Lookin Ass'

JM: Mój ulubiony jest ten stój, do którego ma założoną wielką łańcuchową kurtkę od Moschino, duża ilość biżuterii oraz włosy spięte w kok. Kocham ten styl. Uwielbiam fakt, że całość zostałą sfilmowana w czerni i bieli, co sprawia, że całość jest legendarna.

NM: Ja uwielbiam obydwa style z teledysku. [Nicki] miała swój moment Naomi Campbell.


29 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 441


27 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 26


Film "Inna Kobieta" zbiera raczej pozytywne recenzje w Polsce. Oczywiście nikt nie twierdzi, że jest to film nowatorski, ale warty pójścia do kina. Niestety za oceanem sprawy wyglądają nieco inaczej. Mianowicie krytycy nie są tak szczodrzy jak w naszym kraju i dają bardzo niskie oceny. Jednak Barbz nie załamujemy się, ponieważ Nicki Minaj zbiera same dobre stopnie! "Nicki Minaj jest zachwycająca w swojej malutkiej roli asystentki. Wolałabym śledzić jej historię." - napisała Sara Steward dla New York Post. Na tym zachwyty się nie kończą, większość ważnych pism zachwycało się raperką. "Nicki wprowadza agresywną atmosferę dzięki roli hardej, czarnej asystentki" - tak Connie Olge komentowała dla Miami Herald. "Nicki Minaj jest zabawna jako cyniczna asystentka Carly" - dodaje Elisabeth Weizman dla New York Daily News. O diwie Young Money nie zapomniał również wspomnieć największy dziennik na świecie, czyli New York Times pisząc: "Najlepszy moment w filmie to Nicki Minaj, która zadebiutowała na wielkim ekranie, jako asystentka Carly - Lydia - 'Egoiści żyją dłużej'". Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się tak dobrej reakcji ze strony amerykańskich mediów. Przecież rola Lydii to niewielki epizod i pierwsze kroki Nicki w kierunku przemysłu filmowego. Jak widać prawdziwy talent nigdy nie umyka bokiem. Przypomnijmy sobie jeden z najlepszych momentów filmu "Inna Kobieta", według New York Times.


27 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2790


Nick Cassavetes po dłuższej przerwie powraca do filmowej miłości i przyjaźni. W produkcji "Inna kobieta" prezentuje relacje między trzema bohaterkami, która nie powinna się narodzić, a to wszystko okraszone jest zabawnymi momentami, które potrafią rozbawić do łez. "Inna kobieta" to opowieść o zemście i przyjaźni. Kate (Leslie Mann) odkrywa, że jej mąż ma kochankę (Cameron Diaz). Jest zdruzgotana i nie ma do kogo się zwrócić, więc postanawia nawiązań więź właśnie z Carly. W akcie zemsty obie panie odkrywają, że mężczyzna ich życia, Mark (Nikolaj Coster-Waldau), zdradza je z młodą Amber (Kate Upton). Cassavetes zdecydował się nakręcić zabawny, babski film dla kobiet. Wyszło mu to bardzo zgrabnie, tym bardziej że w głównych rolach obsadził królowe komedii - Leslie Mann i Cameron Diaz. Między paniami widać chemię. Mimo że ich ekranowa relacja opiera się na pewnych schematach (upijanie się do nieprzytomności, przebieranki, malowanie się i układanie włosów), nie można odmówić im autentyczności. Diaz i Mann stworzyły na ekranie duet, który momentami potrafi rozbawić do łez, a ich przygody i pościg za Markiem ogląda się z wielką przyjemnością i zaangażowaniem. Kate Upton, dla której była to pierwsza duża rola w filmie, stara się dorównać starszym koleżankom. Choć w "Innej kobiecie" ma przede wszystkim ładnie wyglądać, stara się pokazać coś więcej niż tylko swoje walory. Na ekranie dogaduje się z Diaz i Mann, które pomimo większego doświadczenia nie dominują młodziutkiej aktorki. W scenach, w których pojawia się Upton, pozwalają jej grać pierwsze skrzypce.

Reżyser kultowego "Pamiętnika" sprawdził się w lekkiej i przyjemnej komedii. Choć momentami można odnieść wrażenie, że próbuje moralizować i pokazać, że kłamstwo ma krótkie nogi, zrobił to w wyważony sposób. Cassavetes nakręcił komedię o kobietach, w której gagi i żarty bawią, a nie żenują. W Hollywood rzadko powstają filmy, które potrafią fajnie opowiedzieć o kobiecej przyjaźni. Niedawno pojawiły się "Druhny", podczas oglądania których czułam zażenowanie, a żarty były na bardzo niskim poziomie. W przeciwieństwie do wspomnianej komedii, "Inna kobieta" pokazuje, że relacje między przyjaciółkami bywają trudne, ale również są bardzo silne i nie można złamać ich przy byle jakiej okazji. Niewątpliwie na sukces filmu wpływa komediowy talent Diaz i Mann. Obie panie bawią się formą i na ekranie prezentują niebywały dystans do siebie. "Inna kobieta" zwraca uwagę również na inną kwestię. Cassavetes łamie stereotypy, pokazuje, że kobiety też potrafią mówić o seksie, opowiadać sobie sprośne żarty, a przede wszystkim w chwilach kryzysu są w stanie dopaść zdrajcę i dać mu nauczkę, a następnie czerpać z tego wielką przyjemność. Nie twierdzę tutaj, że "Inna kobieta" to film przełomowy, który zmieni podejście filmowców do tematyki kobiet, bo tak nie jest i tak też się nie stanie. Jednak odnoszę wrażenie, że mimo wielu typowo babskich komedii, Cassavetes stworzył obraz, który ogląda się z przyjemnością, a w bohaterkach i ich przygodach można chwilami zobaczyć siebie i swoje przyjaciółki. Film Nicka Cassavetesa to niezobowiązująca rozrywka na wysokim poziomie. Ogląda się go przyjemnie i próżno szukać w nim elementów, które odmienią nasze życie. "Inna kobieta" ma przede wszystkim bawić, co dokładnie robi. Po zakończonym seansie można jedynie pochylić się nad dokonaniem Cassavetesa i wygłosić wręcz błagalną prośbę do Hollywood: "więcej takich filmów". (źródło: onet.pl)


26 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 263


Zmiana pory roku, oznacza również zmianę kolekcji ubrań na wieszakach. Stroje zaprojektowane przez Nicki Minaj, również idą za trendem pogodowym i właśnie na półki sieci sklepów KMart trafiła zupełnie nowa odsłona kolekcji Nicki. Poniżej w odtwarzaczu możecie zobaczyć wideo, z sesji zdjęciowej promującej kolekcję. Natomiast, jeżeli chcecie zobaczyć najnowsze ubrania zapraszamy was na stronę shopyourway.com. Życzymy miłego przeglądania.


23 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 4


Były czasy, gdy karierę Nicki Minaj określały barwne stroje i szalone peruki. Artystka przez wiele lat konsekwentnie szokowała publiczność swoimi alternatywnymi osobowościami i lekkim podejściem do muzyki. Jednak od niedawna image raperki przeszedł drastyczną metamorfozę. Podczas wywiadu dla MTV Nicki Minaj powiedziała coś więcej na temat swojej decyzji odnośnie powrotu do korzeni. „Tak daleko przekroczyłam ogólnie wytyczone granice, że od tego momentu mogłam udać się tylko w jednym kierunku. Możesz albo dalej przebierać się w kostiumy, albo po prostu powiedzieć sobie: ‘Hej, wiecie co? To zszokuje ich o wiele bardziej!’ Brak akcji stanie się szokujący.” Pierwszym znakiem transformacji gwiazdy był cykl fotografii dla numeru magazynu Elle, wydanego na początku 2013 roku. Na okładce gazety znalazła się całkiem inna Nicki, której towarzyszyła platynowa peruka i delikatny makijaż. Potem nadszedł czas prostej kreacji od Alexandra McQueena, w której artystka pokazała się na gali MTV Movie Awards. Cały trud włożony przez Nicki w powrót do normalności jest związany z promocją nadchodzącego albumu raperki, „The Pink Print”. Piosenkarka zdecydowała się nagrać płytę, która pokaże jej prawdziwe „ja”. Trudno uwierzyć, że osoba stojąca za przebojem „Starships” może skupić się na tworzeniu takich kawałków jak „Chi-Raq”…oczywiście jeśli nie jest się Barb. „Nowe utwory wracają do moich hiphopowych korzeni. Nie sądzę, by było to robione na siłę. Gdy tylko zaczęłam prace nad nowym materiałem, zwyczajnie takie kawałki przychodziły mi do głowy.” Nicki zapowiedziała także, że następna piosenka udostępniona przed premierą albumu ma być czymś całkiem nowym, co zaskoczy nie tylko media, ale i wieloletnich fanów artystki. Na zakończenie przyznała, że nie stworzy już nigdy nic podobnego do Super Bass czy Starships oraz, że za około półtorej tygodnia możemy spodziewać się nowego kawałka. Pełny wywiad możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej.


23 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 89


Wczoraj odbył się przedpremierowy pokaz filmu "Inna Koibeta" w sieci kin Multikino. Komu bardzo zależało, mógł z gromadą pań zobaczyć obraz w ramach imprezy "Kino Na Obcasach". Barbz poszli oczywiście na projekcję tylko i wyłącznie z jednego powodu - ich idolka gra jedną z ról. Nicki Minaj wciela się w filmie w wystylizowaną asystentkę Lydię. Zapowiedzi, pokazywała dość spory wkład piosenkarki w całość. Niestety jak się okazuje, kilka scen zostało zupełnie wyciętych. To niestety bardzo zła informacja dla fanów. Całkowicie zostały wycięte sceny z długą blond peruką z równą grzywką oraz żółtą sukienką i blond lokami. Sceny z krótką peruką zostały skrócone do minimum. Wszystko to jednak nie sprawia, że raperka staje się poboczną postacią. To właśnie jej postać pomaga w mniejszym lub większym stopniu podejmować życiowe oraz miłosne decyzje. Film "Inna Kobieta" zaczyna się z szybkim tempem. Romans głównej bohaterki przeplatany jest scenami, w których jej kochanek pojawia się u boku swojej żony. Obie panie poznają się już po kilku minutach filmu. Cały ten zabieg sprawia, że komedia nie ciągnie się i od początku powoduje uśmiech na naszej twarzy. Dalej jest jeszcze lepiej, kiedy dwie zdradzone kobiety poznają trzecią kochankę ich partnera. Wtedy wydaje się, że kobieca moc jest wprost nie do powstrzymania. "Inna Kobieta" to zdecydowanie nie kolejna durna komedia romantyczna. Tym razem bardziej postawiono na hasło KOMEDIA - niż romantyczna. Co prawda przez film przewijają się dość ckliwe i niepotrzebne sceny, które zwalniają fabułę (dla wtajemniczonych np. scena na plaży o poranku), ale na szczęście są one na tyle krótkie, że szybko o nich zapominamy. Jak wypadła Nicki w swoim debiucie aktorskim? Po wyjściu z seansu, nie sposób nie zastanowić się czy była to na pewno kreacja. Momentami mamy wrażenie, że Minaj grała w tym filmie samą siebie. Być może Lydia ma trochę inne poglądy na życie niż raperka, ale wydźwięk z jakim przekazuje informacje jest dość podobny. Na owacje na stojąco zasługuje natomiast Leslie Mann, która odegrała swoją rolę - zdradzonej żony idealnie! Aktorka pokazała na ekranie wspaniałą zabawę emocjami, wszystko było troszeczkę przerysowane, ale taki był główny obraz filmu. Komu ekipa NICKIDAILY.PL poleciła by film? Na pewno wszystkim kobietom, które jak zauważyliśmy na wczorajszym wieczorze się doskonale bawiły. Fani płci męskiej mogą być troszeczkę znudzeni, jeżeli nie przepadają za miłosnymi bajeczkami, w których kobieta pokazuje mężczyźnie, gdzie jest jego miejsce. Barbz? Oni będą zadowoleni, w końcu nie codziennie mają okazję zobaczyć swoją idolkę na tak wielkim ekranie. Teraz czekać jedynie na premierę filmu na DVD, gdzie liczymy na dodatkowe sceny z Minaj.


23 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 10


Plotki na temat nowego albumu Nicki nasilają się. Całą atmosferę podgrzewa oczywiście sama piosenkarka, która kilka dni temu tweetowała w dość tajemniczy sposób ze swoimi fanami. Oczywiście największą burzę wywołał tweet Cinco De Mayo, co fani szybko rozwiązali jako datę - 5. maja. Oczywiście największa ilość fanów stwierdziła, że jest to data wydania albumu "The Pink Print". Podczas premiery filmu "Inna Kobieta" Nicki została przyłapana przez dziennikarza serwisu The Insider i musiała się lekko wytłumaczyć z tej wiadomości. "Nie powiedziałam moim fanom, że wydam album 5. maja. Napisałam tylko tę datę. Lil' Wayne wydaje płytę 5. maja, mogłam mówić o jego płycie. Moi fani po raz kolejny myślą, że wiedzą o czymś a tak nie jest." Na zakończenie dziennikarz poprosił Minaj o ostateczne zdementowanie plotek na temat rzekomej daty wydania krążka, ta jednak wolała zagrać po raz kolejny ze swoimi fanami w kotka i myszkę odpowiadając - "Moja płyta nie wyjdzie 5. maja, w sumie nie wiem". Oczywiście jak zwykle radzimy stosować jedyną złotą zasadę. Cierpliwości, a czas pokaże wszystko. Krótką rozmowę z dziennikarzem możecie zobaczyć poniżej.


23 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 8


Ostatnie dni były bardzo pracowite dla Nicki, która musiała udzielić wielu wywiadów różnym mediom. Oczywiście wszystko związane jest z promocją filmu "Inna Kobieta". Dziennikarze wykorzystują jednak moment rozmowy z raperką i pytają ją o różne inne rzeczy. Przewijającą się kwestią jest rzecz jasna zupełnie nowy wygląd piosenkarki. Minaj ostatnimi czasy postanowiła na bardzo naturalny image, zdjęła kolorowe peruki i zdecydowanie używa mniej makijażu. Decyzja jednak nie była spontaniczna. "Wiedziałam, że to się wydarzy już na początku mojej kariery. Wtedy pokazywałam się przecież w naturalnych włosach. Taką znali mnie tylko moi undergroundowi słuchacze, mainstream znał peruki. Wiedziałam, że kiedyś będę musiała zatoczyć koło, będę musiała wrócić do korzeni, bo jaki inny kolor peruki mogłabym jeszcze na siebie założyć? Ludzie na szczęście bardzo dobrze zareagowali na naturalny styl." - powiedziała Nicki. Jak się okazuje, dieta jest bardzo ważną częścią życia diwy Young Money. Ostatnia nagła utrata wagi spowodowana jest faktem, że piosenkarka czuła się otyła nawet nagrywając film "Inna Kobieta". "Byłam bardzo pulchna w tym filmie. Kiedy teraz oglądam wywiady, które powstały na planie, byłam zszokowana. Kiedy jestem w Nowym Jorku strasznie dobrze jem, ponieważ jestem nowojorczykiem. W Nowym Jorku jest taka restauracja 'The Grill', która serwuje jedzenie z Trinidadu, a ja jestem z Trinidadu i nie potrafię się oprzeć. Nie zwracałam na to uwagi ile jadłam. Nie zawracałam sobie głowy tym jak niektóre sezonowe aktorki. Jak tylko skończyłam pracę na planie postanowiłam się wziąć za siebie. Chciałam się zdrowo odżywiać. Teraz piję tylko wyciskane soki.". Dziennikarka nawiązała również do upadającej liczby fanów nowego sezonu 'American Idol'. Okazuje się, że oglądalność spadła i jak twierdzi E! News związane jest to z odejściem Nicki z programu. "Chciałam do tego właśnie nawiązać. To był bardzo zwariowany sezon. Nie tylko dlatego, że zwariowane było jury, ale także uczestnicy. Powiem tak, słuchałam Angie Miller całymi dniami, cała moja ekipa musiała słuchać jej nowego singla 'You Set Me Free'. Słuchałam tej piosenki przez ostatnie 24 godziny i nie mogę uwierzyć, że kawałek nie osiągnął sukcesu. Uważam, że śpiewanie było niemożliwe w naszym sezonie. To doskonałe miejsce dla ludzi, którzy chcą pokazać innym swój głos.". Na zakończenie Nicki wyjawiła jak się zaczęła jej przygoda z udziałem w filmie "Inna Kobieta". Okazuje się, że Minaj została zaproszona na przesłuchania do filmu. Jej rola nie była pewna, od początku. "Dostałam telefon, że reżyser filmu chciałby się ze mną spotkać, ponieważ jak ja uważam zobaczył mnie w Idolu. Uważał, że idealnie nadaję się do postaci, którą stworzył. Tak naprawdę poszukiwano dziewczyny narodowości żydowskiej do tej roli, więc podejrzewam, że jestem teraz żydówką, ponieważ stwierdzili, że jestem idealną Lydią. Czytałam z nim kilka tekstów, on to nagrywał i pokazywał różnym ludziom. Chyba pomyśleli, że mi się uda i się nie mylili.". Wywiad możecie zobaczyć poniżej w odtwarzaczach. Życzymy miłego oglądania i komentowania.
22 Apr 2014  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 6


W tym tygodniu do kin na całym świecie wchodzi film "Inna Kobieta". Rzecz jasna z takim wydarzeniem wiąże się intensywna promocja. Kilka minut temu w programie Good Morning America (GMA) pokazano krótki wywiad z piosenkarką, która stawia swoje pierwsze kroki w przemyśle filmowym. "Jeżeli [facet] nie byłby żonaty, to mogłabym zagrać w taką gierkę. Mogłoby mi się nawet podobać. Jeżeli ma żonę to trzeba odpuścić." - przyznała Nicki zapytana, czy mogłaby wejść w taką sytuację jaka przedstawiona jest w filmie - żonaty mężczyzna, który ma wiele kochanek. Raperka opowiedziała również jak czuła się podczas pierwszego dnia na planie. "Byłam bardzo zdenerwowana. Czułam ogromną presję, ponieważ siedziałam na przeciwko Cameron Diaz i musiałam, podobnie jak ona powiedzieć swoje kwestie poprawnie. Presja była przerażająca". Minaj ponownie została zapytana o podobieństwo jej samej do asystentki, w którą musiała się wcielić w filmie. "Lydia jest zupełnie inna ode mnie. Jedyne podobieństwo to peruki, które wtedy jeszcze nosiłam." Na zakończenie wywiadu Nicki przyznała, że zmiana wizerunku była zaplanowana od początku jej kariery. "Tuż przed premierą pierwszego albumu postanowiłam sobie, że podczas trzeciej płyty zdejmę peruki. Nosiłam już różne kolory peruk, mocny makijaż, a teraz… być może jestem bardziej pewna siebie.". Pełny wywiad możecie zobaczyć w odtwarzaczu poniżej. Życzymy miłego oglądania i komentowania.


<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews