NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

27 Feb 2013  •  Autor: Ewa  •   Komentarze 223

Każdy wielki artysta estradowy ma swoje zachcianki. Nic dziwnego, że Nicki Minaj również postanowiła używać sławy do zaspokojenia potrzeb swojego... żołądka :) Magazyn M&C podaje, że raperka przed każdym występem w ramach trasy koncertowej Pink Friday: Roman Reloaded Tour, zamawia do swojej garderoby trzy kubełki(!) dobrze przyprawionego pieczonego kurczaka.

Może się wydawać, że świadczy to o braku dobrych manier artystki, która tuż przed występem pochłania skrzydełka jedno za drugim prosto z opakowania. Nic z tych rzeczy – Nicki za każdym razem życzy sobie najlepszą zastawę, ponieważ zależy jej na zachowaniu odpowiedniej atmosfery przy posiłku. Jednak M&C podaje, że mimo wysokich wymagań jeśli chodzi o wyposażenie nakrycia stołu, raperka z niecierpliwością czeka na swoje specjały, co czyni z porcji fast-foodu punkt programu przygotowań do koncertu. Jest to dla Nicki chwila zapomnienia, ponieważ artystka musi bardzo przestrzegać zaleceń dietetyków by zachować swoją nienaganną linię. Magazyn podaje:

Minaj musi dostać te trzy kubełki po 12 porcji kurczaka w każdym, bardzo pikantne, tylko skrzydełka, ale musi być do tego srebrna zastawa. Za to na śniadanie zjada tylko pasek bekonu i trochę jajecznicy. Zapija to litrami Red Bulla, koniecznie w temperaturze pokojowej.

Zeszłego lata raperka wydała blisko 3000£ na kurczaka na wynos zamówionego w portugalskiej sieci fast-food Nando. Potrzebowała wtedy jedzenia dla siebie i swojej ekipy przed koncertem w Manchesterze. Zamówienie było tak ogromne, że trzeba było zorganizować ciężarówkę do jego transportu!

Rachunek wystawiono na 550 nóżek, 300 skrzydełek i 60 butelek coli…


28 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 568

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, trzynastego już odcinka, 12. edycji programu American Idol. Na scenie w Las Vagas tym razem wystąpiła druga grupa pań, by z 10 uczestniczek wyłonić tylko 5, które przejdą dalej. Kto waszym zdaniem ostatecznie znajdzie się w TOP #10? Macie jakieś swoje typy?. Klikając tutaj, możecie zobaczyć najlepsze momenty odcinka, natomiast jeżeli klikniecie w poniższy obrazek, zobaczycie pełny epizod. Życzymy miłego oglądania.

American Idol

27 Feb 2013  •  Autor: Ewa  •   Komentarze 1609

Ostatnio cały świat żyje galą rozdania Oscarów, która jest jednym z największych wydarzeń przemysłu rozrywkowego. Każdego roku niemalże wszystkie gwiazdy goszczące na stronach magazynów pojawiają się na czerwonym dywanie, by móc pokazać swoje kreacje w pełnej krasie. Obecność Nicki Minaj wśród największych sław kina i muzyki nie jest więc niczym szokującym.

Mimo tego piosenkarka wydawała się nieco zagubiona w tłumie paparazzi. Zapytana przez dziennikarzy, czy podoba jej się bycie w centrum uwagi, odpowiedziała tylko „nie”. Następnie wytłumaczyła krótko, w czym leży problem.

Wolałabym leżeć teraz we własnym łóżku! Nie jestem fanką Hollywood, ale skoro proszono mnie o obecność na tej gali, odmowa nie wchodziła w grę. Robię to, co jest słuszne. Nie muszę przecież ciągle skupiać uwagi mediów na sobie.

Raperka zdążyła również wspomnieć o swojej współpracy z firmą MAC oraz o popularności jej własnej linii kosmetyków, której dochód jest w całości przeznaczony na rzecz pomocy chorym na AIDS.

Właściwie to AIDS wpływa na życie każdego z nas. Każda osoba może znaleźć w kręgu swoich znajomych kogoś, kto miał styczność bądź cierpi na tę chorobę. To zaszczyt, że chociaż w ten sposób mogę pomóc z tym walczyć.


27 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 211

Od kilkunastu dni, w autoryzowanych punktach M∙A∙C Cosmetics (także polskich!), możecie zakupić nową szminkę sygnowaną nazwiskiem Nicki Minaj. Kilka dni temu, (o czym informowaliśmy was w tym newsie) raperka zawitała do jednego z salonów M∙A∙C Cosmetics, by tam promować nowy produkt.

"Mam nową szminkę VIVA GLAM. Zrobiłam już wersję różową, teraz [pojawiła się] nowa w odcieniu lawendowym. Chciałam zrobić coś nowego, coś futurystycznego, coś co bardziej odzwierciedlało moje teraźniejsze ja, ponieważ klasyczny różowy już był." - powiedziała raperka specjalnie dla MTV News. "M∙A∙C chcieli czegoś nowego i wysłali mi wiele próbek, różnych odcieni i wspólnie podjęliśmy decyzję, że ten [odcień] jest idealny." - kontynuowała.

Minaj już drugi raz jest twarzą charytatywnej kampanii VIVA GLAM, której sto procent zarobionych pieniędzy przeznaczona jest na rzecz osób chorych na AIDS. Wcześniej swoimi nazwiskami produkty serii promowały między innymi Lady Gaga, Fergie, Lil Kim, Christina Aguilera i wielu innych. Cały pomysł został wymyślony w 1994 roku i od tamtego czasu stał się bardzo popularny.

"Wiele razy kiedy widzisz kogoś w telewizji i myślisz zastanawiasz się jak wyglądałby taki odcień do innego ubrania. Moi fani mogli to zobaczyć, ponieważ noszę szminkę cały czas, traktują mnie jak swoistą modelkę." - kontynuowała Nicki, opowiadając o całej idei Viva Glam.

Klikając tutaj możecie zobaczyć wideo z pełną rozmową z portalem muzycznym MTV. Byliście już w salonach M∙A∙C Cosmetics, aby zobaczyć szminkę oraz błyszczyk? A może macie je już w domu?

wywiad

25 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 2981

Wczoraj odbyło się uroczyste wręczenie Oscarów, najważniejszej i najbardziej prestiżowej nagrody współczesnego kina. Z tej okazji, co już od kilku lat jest tradycją, w Los Angeles odbyła się impreza charytatywna organizowana przez Eltona Johna i jego fundację wspierającą walkę z chorobą ADIS.

Wśród wielu zaproszonych gości nie zabrakło samej Nicki Minaj, która pojawiła się na czerwonym dywanie Pacific Desing Center w białej sukience oraz blond włosach. Jak widać większą część imprezy raperka spędziła wraz z siostrami Kardashian. Aby zobaczyć więcej zdjęć z uroczystości, kliknij w poniższe miniaturki. Natomiast tutaj możecie obejrzeć video z wydarzenia.Zdjęcia

25 Feb 2013  •  Autor: Ewa  •   Komentarze 234

Jako jedne z najpotężniejszych kobiet współczesnej muzyki rozrywkowej, Nicki Minaj i Rihanna budzą wiele kontrowersji. Ich życiem zawodowym i prywatnym interesują się miliony osób na całym świecie, a brukowe gazety tylko czekają, by wywołać skandal z ich udziałem. Nie powinno więc dziwić, że od czasu współpracy piosenkarek nad utworem „Fly” nie cichną plotki na temat rzekomego romansu dwóch pań. Rihanna jest znana ze swojego zamiłowania do imprezowego stylu życia, tak więc związek z kobietą nie jest niemożliwy w wypadku Barbadoski. Natomiast Nicki utrzymuje oficjalnie, że jest osobą biseksualną, chociaż nigdy nie była w stałym związku z kobietą i bardziej interesują ją poważne relacje z mężczyznami.

Cała historia zaczęła się od plotki na portalu MediaTakeout.com, który powołując się na słowa świadków, zamieścił na swoich łamach druzgocącą informację – Nicki Minaj wprowadza się do Rihanny. Oprócz tego portal wysnuł wnioski o rzekomej bliskiej relacji piosenkarek z ich dowcipnych wpisów na Twitterze, w których dziewczyny prześcigały się w czułych słówkach.

Przy okazji ostatniego skandalu z wielkim powrotem damskiego boksera Chrisa Browna jako chłopaka Rihanny, portale plotkarskie wróciły do tematu rzekomego romansu artystki z Minaj.

NIEPRAWDA!

Jak łatwo się domyślić, historia ta jest wyssana z palca. Wprawdzie Nicki i Riri utrzymują bliskie stosunki, jednak między paniami jest jedynie przyjaźń. Wystarczy przyjrzeć się wywiadom raperki z tamtego okresu by zauważyć, że wszystkie deklaracje o uwielbieniu dla ciała Barbadoski są jedynie żartami, na których najwidoczniej prasa pragnie żerować. Gdy zobaczycie więc wzmiankę o romansie piosenkarek wśród doniesień o reanimowanym związku Rihanny, warto pomyśleć o tym, że często takie informacje mają na celu jedynie pobudzać fantazje czytelników…


23 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 265

Wczoraj Nicki Minaj zorganizowała specjalną konferencję UStream ze swoimi fanami. Wyraźnie zmęczona artystka opowiadała o swoim napiętym harmonogramie. Przyznała, że niedawno nagrywała specjalne wideo promujące stronę shopyouway.com dodając, że niebawem Barbz czekają różne niespodzianki związane z serwisem. Między innymi odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać między innymi spotkanie z raperką na planie programu American Idol. W pewnym momencie piosenkarka zapytała wszystkich fanów o sens organizowania takich konferencji, kiedy sama nie może odpowiadać na pytania, ponieważ zadawane są tak prędko, że nie udaje jej się żadnych wychwycić.

Oczywiście padło pytanie o najnowszy, długo zapowiadany już klip do piosenki "High School". Jak się okazuje Minaj nie rozpoczęła jeszcze nad nim pracować. Sama nie wie dokładnie kiedy to nastąpi. "[Zacznę kręcić] chyba za kilka tygodni, może w przyszłym." - powiedziała wyraźnie zdezorientowana.

Dalej podczas konferencji mogliśmy wychwycić, że case, w który jest oprawiony telefon Nicki, został podarowany jej przez fana oraz, że jej dzień rozpoczął się już o ósmej rano. To właśnie wtedy diva Young Money wstała z łóżka.

Wideo z konferencji możecie zobaczyć tutaj. Tuż po rozmowie wideo ze swoją idolką fani byli rozczarowani, że Minaj odpowiedziała na tak niewielką ilość pytań. Kiedy pod koniec UStreamu raperka wyszła z pokoju zostawiając czekających na nią Barbz, wściekłość tylko wzrosła. Być może rzeczywiście organizowanie takich konferencji mija się z celem? Co sądzicie?

Wideo

23 Feb 2013  •  Autor: Ewa  •   Komentarze 658

Nicki Minaj bardzo przeżywa swoje pojawienie się w nowej edycji American Idol. W przeciwieństwie do pozostałych członków jury, piosenkarka wydaje się bardzo związana emocjonalnie z uczestnikami. W najnowszym wywiadzie dla magazynu People raperka przyznaje, że twórcy programu wybrali ją jako nowego oceniającego ponieważ spodziewali się ostrego języka i porządnej krytyki młodych debiutantów.

Nie lubię ranić ludzkich uczuć, ale właśnie po to dostaliśmy tę pracę. Było tak wielu utalentowanych muzyków…To straszne, że musieliśmy się ich pozbyć z programu.

Jednak nawet Keth Urban, jeden z czwórki jurorów obecnej edycji znany z wysoko postawionej poprzeczki, również miał problem w wybraniu prawdziwych talentów. Według niego w momencie podjęcia ostatecznej decyzji dyskusja za kulisami staje się nie do zniesienia, ponieważ każdy walczy o swojego faworyta – i każdy ma rację. Keith mówi wywiadzie:

Musisz dyskutować, jeszcze raz dyskutować, czy to na pewno to, czego szukamy, czy na pewno decyzja ta jest zgodna z naszymi założeniami. Nigdy nie przychodzi to łatwo. W dodatku do końca nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że decyzja podjęta przez jury była słuszna.

Nicki Minaj wielokrotnie podkreślała, że jej występ w American Idol to nie tylko wielki zaszczyt, ale również ogromna odpowiedzialność. Każde jej posunięcie może skutkować odebraniu szansy utalentowanemu debiutantowi na międzynarodową karierę. Mimo ogromnej presji raperka daje z siebie wszystko, by jej osądy były właściwe.


23 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 513

Wczoraj Nicki Minaj, w towarzystwie swojej ochrony została odprowadzona do sklepu MAC Cosmetics w Beverly Hills. Dość dużym zaskoczeniem, była biała gładka sukienka, którą raperka miała na sobie. Jak przystało na prawdziwą promocję, Nicki miała na ustach lawendowy odcień szminki, którą w ramach akcji Viva Glam wprowadziła na rynek. Zdjęcia z 22 lutego 2013 roku. Aby zobaczyć więcej, kliknij w poniższy obrazek.

Zdjęcia

22 Feb 2013  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 516

Wydawałoby się, że Nicki Minaj, znana w dużej mierze dzięki kolaboracjom, współpracowała już z każdym. Trudno jest znaleźć obecnie gwiazdę muzyki popularnej, która chociaż raz nie pracowała z raperką. Jak się okazuje autorka hitu "Starships" ma większe ambicje, tym razem chciałaby uderzyć w Bollywood.

Jak informuje serwis hindustantimes.com, Nicki bardzo interesuje się indyjskim przemysłem muzycznym, który swego czasu podbił serca wielu ludzi na całym świecie. Na potwierdzenie swoich przypuszczeń serwis przytacza słowa piosenkarki, która żartując jakiś czas temu powiedziała: "Możesz załatwić mi jakąś rolę w Bollywoodzkim filmi,". Podobno jeżeliby zapytać raperkę z jakim raperem chciałaby współpracować, odpowiedź padłaby natychmiastowo - John Abraham

"Jeśli miałabym wybrać gwiazdę to byłby to John. Lubię obytych, inteligentnych mężczyzn" - zachwyca się Minaj. Oczywiście Abraham był kompletnie nieświadomy swojej sławy. Dziennikarze serwisu szybko przekazali pozytywne wieści aktorowi. "To niesamowity komplement. Jestem ogromnym fanem jej muzyki. Kocham sposób w jaki się ubiera." - powiedział wyraźnie zszokowany John dowiadując się o całej sprawie.

Gwiazda Bollywood nie jest tylko fanem stylu ubierania się Nicki ale również jej muzyki. Jak się okazuje od jakiegoś czasu na swoim telefonie posiada piosenkę "Pound The Alarm". "Mam jej piosenkę na telefonie. Puszczam ją sobie w samochodzie. Jeśli jest taka możliwość, chciałbym z nią współpracować" - chwali się Abraham. "Myślę, że fajnie by było jeśli coś by z tego wyszło. Chciałbym chociaż pojawić się w jej teledysku." - dodaje na zakończenie rozmowy.


<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews