NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

31 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 507

Gdzieś między strojeniem się i kupowaniem szampana na dzisiejszy wieczór, przyjmijcie od nas najszczersze życzenia noworoczne. Niech nadchodzący rok 2013 będzie dla was... nieskończonym szczęściem oraz spełnieniem waszych marzeń - nawet tych szalonych! Życzymy wam, by dokładnie za 12 miesięcy każdy był zadowolony z tego czego dokonał w minionym roku, by wasze serca napełniły się dumą. Oczywiście życzymy wam i nam, by w przyszłym roku udało nam się zobaczyć Nicki na żywo!

Na zakończenie Starego Roku, chcemy wam podziękować, za wszystkie wspólne chwile spędzone na stronie. Mimo, iż działamy tak krótko to już mamy stałych bywalców i mamy nadzieję, że będzie ich przybywać. Rok 2012 był bardzo pracowitym dla Nicki Minaj, miejmy jednak nadzieję, że ten nadchodzący będzie równie owocny, a wy będziecie tutaj zaglądać i z wielką ekscytacją czytać kolejne notki.

Szczęśliwego Nowego Roku życzy załoga nickidaily.pl
31 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 226

28. grudnia 2012 Nicki Minaj wystąpiła po raz pierwszy w Dubaju. Raperka podeszła do koncertu z wielkim szacunkiem, pojawiając się na scenie w dość stonowanych ubraniach, by nie urazić niczyich uczuć religijnych. Artystka wykonała prawie kompletną tracklistę, która pojawiała się również na trasie "Reloaded Tour 2012". Scena, na której pojawiła się Nicki była jednak zupełnie inna, niż ta która towarzyszyła raperce na innych koncertach. Klikając w obrazek poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z koncertu. Natomiast klikając "Czytaj więcej..." można zobaczyć filmiki z koncertu. Życzymy miłego oglądania i słuchania, no i oczywiście komentowania.

koncerty, występy

26 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 285

The Re-Up

26 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 239


Zgodnie z zapowiedzią, Nicki Minaj poprowadziła wczorajszą imprezę Christmas Extravaganza, która odbyła się w hali Webster w Nowym Jorku. Raperka ubrana w czarny kombinezon, wielkie czarne okulary przypomniała fanom czarną, krótką, zapomnianą perukę. Jak na razie jest bardzo mało informacji na temat samego eventu. Klikając w powyższy obrazek, możecie zobaczyć kilka, słabej jakości fotografii, natomiast w odtwarzaczy poniżej znajduje się jak na razie jedyne video z świątecznej zabawy! Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Aktualizacja: Do galerii dodaliśmy zdjęcia sprzed imprezy, gdy raperkę przyłapali paparazzi. Aby zobaczyć fotografie, kliknij w poniższy obrazek.

Aktualizacja 2: Do Galerii zostały dodane profesjonalne zdjęcia z imprezy. Ponad to jak głoszą plotki bilety na imprezę Christmas Extravaganza zostały w pełni wyprzedane i na publiczności znalazło się 2500 osób.występy

24 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 207


23 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 55


Występ w Dubaju, który odbędzie się 28. grudnia będzie zakończeniem bardzo zapracowanego roku dla Nicki Minaj. Raperka dała w w tym roku 60 koncertów, na 4 różnych kontynentach! Koncert w kurorcie wypoczynkowym Meydan jest pierwszym występem artystki w Emiratach Arabskich i ostatnim, przed europejskimi imprezami, które odbędą się w Styczniu. Na początku 2013 roku Minaj wyruszy w trasę, która będzie kontynuacją poprzedniej.

Obowiązujące zasady religijno-polityczne w Dubaju, nie dopuszczają tak dużej ilości nagości, jaki stara się prezentować Nicki podczas swoich występów. Społeczeństwo buntuje się głównie ze względu na dzieci, które pojawią się na koncercie. Jak przyznaje sama raperka, kocha dzieci, niestety nie jest gotowa by oczyścić swój wizerunek kompletnie. "Trochę jestem rasistką" - śmieje się Nicki. "Nie oczekujcie ode mnie wielkiej zmiany, kocham dzieci i respektuje je. Nie chciała bym, żeby zbłądziły i zachowywały się dziwnie." - kontynuuje. Wiele nieletnich osób posiada kopię albumu "Pink Friday: Roman Reloaded", która rozeszła się w nakładzie 253 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu. W ciągu kilku ostatnich lat Nicki bardzo uspokoiła swój image. Tym razem, gdy Nicki nie dostosuje się do pewnych standardów może dojść do anulacji koncertu. Arabskie władze są dość surowe, zwłaszcza dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do kraju promować swoją osobę. "Będziemy nie ugięci, nie interesuje nas, że to wielka gwiazda. Dobro naszego kraju jest najważniejsze." - mówią osoby, które będą pilnować by show przebiegło zgodnie z planem.

Poniżej w odtwarzaczu, możecie podziwiać oficjalną reklamę koncertu, natomiast klikając w powyższy obrazek zobaczyć wszystkie plakaty promujące występ.

koncerty, występy

22 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 794

Wczoraj, 21. grudnia 2012 Nicki Minaj została zauważona przez paparazzi na ulicach Beverly Hills. Raperka większość popołudnia spędziła w butiku domu mody Gucci. Widać 5 milionów dolarów, które autorka hitu "Freedom" otrzymała na prowadzenie imprezy sylwestrowej nie poszły na marne. Na pewno się jej wczoraj przydały. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia, kliknij w poniższy obrazek.


20 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0

Roman Reloaded

20 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0


Jak się okazuje wojna pomiędzy stacją radiową Hot 97 a Nciki Minaj została zakończona, a przynajmniej wstrzymana, na okres świąteczny. Jak podaje lokalny serwis Gothamist, raperka będzie gospodarzem imprezy "Christmas Extravaganza" organizowanej właśnie przez Hot 97. Świąteczne świętowanie odbędzie się w Boże Narodzenie w hali Webster w Nowym Jorku. To zdecydowanie dość zaskakująca informacja, ponieważ wszyscy przypuszczaliśmy, że wojna nadal trwa. Przypominamy, że na początku grudnia Minaj apelowała, by stacja przestała grać jej muzykę, o czym informowaliśmy was w tym newsie.

Dla przypomnienia: po wakacyjnym koncercie Summer Jam, dyrektor programowy stwierdził, że muzyka Nicki Minaj nie ma nic wspólnego z rapem. Rozgoryczona raperka odwołała udział w każdej kolejnej imprezie organizowanej przez radio i rozpoczęła medialną wojnę ze stacją. Więc dlaczego sprawa zmieniła bieg tak nagle? "Nie miałem nic wspołnego z organizacją tej imprezy, myślę że nie chciałaby mieć wiele wspólnego ze mną w sprawach osobistych. Z mojej strony sprawa już dawno wymarła." - powiedział Rosenberg dla portalu Gothamist. "Nie tylko chcę być uczciwy, czy poprawny politycznie - naprawdę lubię rap Nicki. Jest niewiele piosenek, za którymi nie przepadam i jedna z nich ['Starships'] stała się powodem do rozpoczęcia sprzeczki. Stacja zawsze będzie ją wspierać... Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli okazję porozmawiać na spokojnie i śmiać się z całej tej sprawy. Przecież to [kłótnia] nie jest takie poważne. Kochamy hip hop zupełnie inaczej." - kontynuował, wyraźnie chcąc zakopać "topór wojenny".

Poniżej w odtwarzaczu znajduje się video z zapowiedzią świątecznej imprezy "Christmas Extravaganza". Jeżeli chcecie zobaczyć pełną wersję plakatu, kliknij w powyższy obrazek. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

występy, gościnnie

19 Dec 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 0

Pink Friday

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews