NICKIDAILY.PL / Polska Strona o Nicki Minaj
Jesteś właśnie na mobilnej wersji strony

23 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 23Witam na NickiDaily.PL najlepszej polskiej stronie poświęconej raperce Nicki Minaj. Naszym priorytetem od dzisiaj jest dostarczanie wszystkich informacji dotyczących divy Young Money. Już teraz możecie znaleźć nas na FaceBooku, gdzie miejmy nadzieję razem stworzymy prawdziwą armię polskich BARBZ! Podstrony wciąż są w budowie. Codziennie będę starał się dokładać kolejne działy, tak by strona stała się prawdziwą kopalnią wiedzy o raperce.

ODWIEDZAJCIE, KOMENTUJE, CZUJCIE SIĘ SWOBODNIE


22 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 142

nickidaily.pl

Kiedy cały świat wciąż zachwyca się nowo wydaną reedycją albumu "Pink Friday: Roman Reloaded - The Re-Up", Nicki Minaj już myśli nad nowym materiałem. Dla fanów oczywiście najważniejszą informacją w fazie produkcji jest tytuł nadchodzącego krążka. Tak więc spekulacje, wśród Barbz na całym świecie już się rozpoczęły. Pojawiły się plotki jakoby nowa płyta divy Young Money miała nosić tytuł "The Pink Friday: The Pink Print".

Ta informacja spowodowała prawdziwą burzę na Twitterze, gdzie wielbiciele zasypali raperkę pytaniami. Sama zainteresowana potwierdziła spekulacje w ostatnim wywiadzie: - Tak naprawdę chciałabym wszystkie moje albumy nazwać 'Pink Friday', gdyż jest [pewnego rodzaju] moja marka. Więc kiedy fani zapytali mnie czy nowy album będzie nosił tytuł 'The Pink Print' uznałam to za genialny pomysł. Mimo słów Nicki, radziłbym podchodzić do informacji z wielką rezerwą, gdyż do wydania 3 studyjnego albumu Minaj jeszcze sporo czasu. Nowe doświadczenia, mogą przynieść nowe pomysły.

Pink Friday, plotki

22 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 475

Nicki Minaj udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu dla Entertainment Tonight. Z materiału możemy dowiedzieć się między innymi, czy jest osobą, która potrafi ulegać oraz jakie utwory znajdują się na jej iPodzie. Materiał video z rozmową oraz mini reportażem znajduje się poniżej.ARCHIWUM

wywiad

29 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 135


Jak podają lokalne media Dubaju Nicki Minaj wystąpi tam 28. grudnia. Będzie to pierwszy występ raperki w Emiratach Arabskich. "Alchemy Projekt" ten sam, który odpowiedzialny jest również za występy Snoop Dogga oraz Chris'a Browna w tym kraju, według serwisu Explorer chce również zorganizwać show Minaj.

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że możemy srowadzić tak wszechstronnych artystów do Dubaju" - mówi dyrektor programowy "Alchemy Project", Mac S. Far. "Nicki Minaj to obecnie artstka, która znajduje się w top3 na świecie. Potrzebujemy odzewu bezprecedensowej grupy fanów i bez wyolbrzmiania, ale będzie to najbardziej atrakcjny występ solowy w tym roku" - kontynuuje. Czy informacje okarzą się być prawdziwe, oczywiście jak zwykle czas pokaże.

koncerty, plotki

28 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 395

Wczoraj dość spore zamieszanie w mediach wywoała sprzeczka pomiędzy liderem grupy Aerosmith - Sevem Tylerem a divą Young Money Nicki Minaj. Przypomnijmy, że Tyler skrytykował nowy panel jurorski w "Amerykańskim Idolu" twierdząc, że gdyby Bob Dylan pojawił się w programie zostałby przez Minaj "wysłany na pole kukurydzy". Raperka nie pozostała dłużna i bardzo szybko odpowiedziała rockmanowi na swoim koncie w portalu Twitter nazywając go rasistą.

Dzisiaj frontman zespołu postanowił przeprosić autorkę hitu "Starships" za swoje słowa. "Przepraszam Nicki, jeżeli słowa zostały odebrane negatywnie" - przyznał Tyler. "Jednak ostatnie [co możesz o mnie powiedzieć] to to, że jestem rasistą. Nie wiem skąd ona to wzięła kiedy mówiłem, że gdyby Bob Dylan pojawił się w programie nie wiem jak zostałby oceniony" - kontynuował. Jak narazie nie pojawiła się żadna odpowiedź ze strony Minaj. Zaczekajmy na dalszy rozwój sprawy. Poniżej w odtwarzaczu możecie zobaczyć wypowiedź Steven'a. Życzymy miłego oglądania i komentowania.

wywiad, plotki

28 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 1218

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że teledyski Nicki Minaj na kanale VEVO obejrzało przeszło MILIARD fanów. Z tej okazji nickidaily.pl postanowiło przygotować dla was specjalny dział videografia. Teraz możecie dość szybko i swobodnie oglądać wszystkie teledyski Nicki Minaj, bez szukania i w jednym miejscu. Zapraszamy do przeglądania działu i opisaniu nam swoich wrażeń w komentarzach. Aby zobaczyć dział wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.


27 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 81


Jak wiadomo wszystkim fanom Nicki Minaj raperka przebywa właśnie w Australii, gdzie odbywa ostatnią część trasy koncertowej "Roman Reloaded Tour 2012". Jutro w tym kraju odbywają się ARIA Awards. 2012 Oczywiście fani od razu zaczęli spekulować, że na uroczystości wręczania australijskich nagród muzycznych pojawi się ich ulubiona raperka. Niestety organizator dzisiaj oficjalnie zaprzeczył tym informacjom. "Staraliśmy się zrobić co w naszej mocy, by Nicki Minaj pojawiła się na rozdaniu nagród. Niestety nie udało się." - powiedział rzecznik prasowy ARIA Awards. Minaj rzeczywiście będzie bardzo zajęta, gdyż właśnie na tę datę przypada promocja perfum sygnowanych jej nazwiskiem "Pink Friday" w sklepie Myer's CBD.

plotki, występy

27 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 792


Najnowszy sezon programu American Idol, już wzbudza wielkie kontrowersje mimo, że na antenie pojawi się on dopiero w przyszłym roku. Największe skandale nie są związane z uczestnikami talent show tylko z panelu jurorskiego. Najpierw Nicki wdała się, podobno w ogromną sprzeczkę z Mariah Carrey, która obok Minaj również będzie oceniać przyszłe potencjalne gwiazdy. Teraz doszło do sprzeczki pomiędzy divą Young Money a frontmanem Aeosmith - Stevenem Tylerem. Lider rockowego zespołu był jurorem w poprzednim sezonie dlatego postanowił wypowiedzieć się na temat nowych sędziów w ostatnim wywiadzie dla MTV w sposób dość negatywny. "Musisz dać tylko swoją opinię. To nie było trudne dla mnie, ale wyobrażam sobie, że to może sprawiać problemy innym ludziom i oni potrzebują managera, który powie im 'Zamknij się ku**a i powiem im po prostu swoją opinię" - powiedział Tylor.

"Te dzieciaki [uczestnicy] przyjechały gdzieś z środkowego zachodu i nagle znajdują się w Nowym Jorku, są przestraszone na śmierć; nie dadzą z siebie wszystkiego... Jeśli byłby to Bob Dylan, Nicki wysłała by go z powrotem na pole z kukurydzą! Natomiast, jeżeli Bob Dylan byłby z nami, to wyciągnęlibyśmy z niego wszystko co najlepsze, tak jak to zrobiliśmy z Phillip Phillipsem. Tak tylko mówię" - kontynuował gwiazdor.

Nikt chyba nie spodziewał się, że Nicki Minaj zostawi tą sprawę i przejdzie obok niej obojętnie! Raperkę bardzo zabolały te słowa i postanowiła dość mocno odpowiedzieć na zarzuty na swoim koncie w portalu Tweeter. "Steven Tyler powiedział, że posłałabym Boba Dylana na pole kukurydziane??? Seven, jeszcze nie widziałeś jak oceniam jakiegokolwiek uczestnika. Rozumiem, że koniecznie chciałeś zatrzymać swoją pracę ale z tą sprawą zwróć się do producentów programu. Ja ci nic nie zrobiłam. To był bardzo rasistowski komentarz. Twierdzisz, że nie lubiła bym Boba Dylana? Czemu? Czarny? Rapper? Co? Pie**ol się i przejmuj się sobą, kochanie." - napisała gwiazda Nicki. Na tym komentarzu nie zaprzestała.

"LOL zróbmy mu [Stevenowi] koszulkę z napisem "Kolorowym wstęp wzbroniony" następnie eskortujmy go do Barbary Walters by mógł jej opowiedzieć jak był zastraszany pistoletami. Kiedy Steven rozpoczął pracę w Idolu rozstał wyśmiany przez swoich rówieśników i fanów. Mówili, że się sprzedał. Więc co on robi? Wyśmiewa nowych jurorów." - kontynuowała Minaj. Niestety Tyler nie odpowiedział na żaden Tweet od Nicki, a stacja FOX jak na razie nie zabrała głosu w tej sprawie. Czas pokaże, jak rozwinie się cała sytuacja. Jednego możemy być pewni, Amerykański Idol od samego początku ma doskonałą promocję!

wywiad, plotki

26 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 51

Nicki Minaj bardzo intensywnie promuje swój najnowszy album "Pink Friday Roman Reloaded The Re-Up". Ostatnio pojawiła się w australijskim programie "The Project" opowiadając o swoim występie na gali American Music Awards 2012 oraz o statuetkach, które odebrała. Redaktorzy poruszyli również tematy brytyjskiego akcentu raperki, roli jurora w Idolu czy pamiętnego występu w programie Ellen. Poniżej znajdziecie video. Życzymy miłego oglądania i mam nadzieję, że komentowania.

wywiad, The Re-Up

26 Nov 2012  •  Autor: Bartosz  •   Komentarze 749


Kilka dni temu na rynku pojawiła się reedycja albumu "Pink Friday Roman Reloaded", zatytułowana zgrabnie "The Re-Up". Niestety Barbz zasypali Nicki Minaj skargami, jakoby nie mogli dostać nigdzie nowego albumu raperki. Jak się okazuje ich rozgoryczenie nie jest bezpodstawne, bowiem dwa największe sklepy sprzedające płyty muzyczne Walmart oraz Target odmówiły sprzedaży krążka! - Trudno jest kupić album, ponieważ sklepy utrzymują, że ostatnie reedycje, które pojawiły się na ich pułkach nie radziły sobie dobrze i [sklepy] nie chciały ryzykować. Więc Target i Walmart nie będą sprzedać albumu. Target jest tak naprawdę moim najlepszym sprzedawcą. Sprzedali największą ilość albumów Nicki Minaj; dziękuję ale chciałabym żebyście sprzedawali [również] ten... to skazanie na porażkę. Koniec końców i tak jestem szczęśliwa, że mogłam wydać nową muzykę. Prawdziwym powodem, dla którego wypuściłam "The Re-Up" jest fakt, że chcę zrobić sobię przerwę między tym a trzecim albumem. Chciałam, by ludzie dostali muzykę za którą naprawdę stoję. - skwitowała całą sytuację diva Young Money. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja nie powtórzy się w Polsce i polscy Barbz będą mogli znaleźć "Pink Friday Roman Reloaded The ReUp" na półkach sklepów.

The Re-Up

<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews